Ciekawe

Sklep Kixbox

Otwarcie oddziału moskiewskiej marki Kixbox na trzecim piętrze centrum handlowego Gallery. To trzeci sklep marki ulicznej po Fab Store i Code7, który pojawił się w Petersburgu w październiku.

Historia Kixbox rozpoczęła się w 2006 roku. Następnie w swoim pierwszym moskiewskim sklepie sprzedawali trampki z limitowanej edycji i rzadkie marki odzieżowe. Z czasem format się zmienił, założyciele jako pierwsi sprowadzili do Rosji angielskich klasyków Freda Perry'ego, kalifornijską markę Stussy, buty Alife i amerykańską odzież wierzchnią Penfield. Teraz mają trzy sklepy w Moskwie, jeden w Petersburgu, a także sklep internetowy, który dostarcza towary w całej Rosji. Wnętrze oddziału w Petersburgu opracowała moskiewska agencja, z którą Kixbox stale współpracuje. Na znakach w „Galerii” zastosowano nowe logo.

Większość rzeczy została już dostarczona do nowego sklepu na Ligovsky - około 15 marek, ale asortyment będzie stale uzupełniany. W niedalekiej przyszłości nowe kurtki puchowe Penfield i Ontour oraz kolekcja plecaków na Kixbox są szyte przez amerykańską fabrykę Drifter. Spośród nowych marek, w listopadzie spodziewane są czapki baseballowe Comme Des Fuckdown, Ssur, Only oraz linia OFWGKTA.

Zimą sklep zamierza organizować wydarzenia kulturalne, choć jeszcze nie ogłosiły, które z nich, a latem wyjdą na ulice ze sportem. Zespół Kixbox ma wielu entuzjastów kolarstwa, więc zdecydowanie powinieneś spodziewać się wyścigów. Podobnie jak w Moskwie będą wspierać lokalnych artystów ulicznych i muzyków.
Maxim Lapchuk

Właściciel i dyrektor sklepu w Petersburgu
Marketing Kixbox

 

W Petersburgu mamy konkurentów tylko według grup produktów, ale nie ma indywidualnych sklepów. Jesteśmy dystrybutorem wszystkich naszych głównych marek w Rosji. Dlatego mamy najszerszy asortyment, na przykład Penfield, Stussy, Pointer.

Sklep w Petersburgu to nowa koncepcja, którą będziemy dalej rozwijać. Wygląda jak zaktualizowany okręt flagowy Kixbox w Evropeisky w Moskwie. Dziś trudno jest już umieścić etykietę w sklepie. Wyrósł z subkultur ulicznych i zmienił się w niezwykły projekt zakupowy skierowany do nowoczesnego mieszkańca metropolii.

Lekka kurtka puchowa Penfield - 12 600 rubliWyściełana kurtka Downfield Penfield - 16 500 rubliBluza Stussy - 3300 rubliKurtka Rutme - 6 900 rubliSweter Fred Perry - 5950 rubliPoncho Numph - 3 900 rubli; Torba Stussy - 2 900 rubliButy Wskaźnik - 6100 rubliButy dla smakoszy - 6400 rubli

SEC „Galeria”

Ligovsky prospekt, 30a, 3. piętro
Godziny otwarcia: od 10:00 do 23:00
Tel .: +7 (812) 676-38-35
www.kixbox.ru

Obejrzyj wideo: OD ZERA DO BOKSERA odc. 11. Wyprawka dla początkującego boksera (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej