Projekty specjalne

10 prezentów, które będą trwać wiecznie


W oczekiwaniu na wakacje w lutym wspólnie z różnymi markami sporządzamy listę niezbędnych prezentów, abyś miał więcej czasu na przygotowanie.


W dzisiejszych czasach, gdy wszystko jest szybko - fast food, szybka moda, szybkie tempo życia - miło jest mieć dokładne i wysokiej jakości rzeczy, wykonane jakby wbrew duchowi czasów. Wspólnie z BORK wybraliśmy dziesięć prezentów, które będą trwać przez kilkanaście lat.

Pistolet do palenia

Dobry prezent dla miłośników kulinarnych: po pierwsze, pistolet przetwarza produkty zimnym dymem, to znaczy bez kontaktu z ogniem. Dotyczy to nie tylko mięsa i ryb, ale także warzyw, sosów i dietetycznych potraw; po drugie, możesz wybrać smak i aromat potraw: chipsy z jabłka, olchy lub buku. I wreszcie, dym może być wysyłany do dowolnej strefy, a tym samym nie pali całego domu.

Grill

Urządzenie jest wielofunkcyjne: i grill kontaktowy (to znaczy, jedzenie będzie smakowało tak, jakby było ugotowane na grillu), prasa do kanapek, grill. A przebiegła sonda temperatury wybiera temperaturę w zależności od rodzaju mięsa: wołowiny, jagnięciny, wieprzowiny, dziczyzny i ryb.

Karafka

Dojrzałe wina wymagają dekantacji, aby oddzielić osad pigmentowy, który spadł na dno butelki podczas przechowywania. To urządzenie ujawnia smak napoju i zmniejsza negatywny wpływ alkoholu na organizm. I robi to 60 razy szybciej niż zwykła karafka.

Filtr powietrza nawilżacza

Urządzenie najpierw niszczy wirusy, bakterie i zarodniki pleśni. Następnie filtr wody nasyca wstępnie oczyszczone powietrze wilgocią. Jeśli chodzi o nawodnienie, proces ten zachodzi poprzez naturalne odparowanie wody.

Waga kuchenna

Jeśli chcesz schudnąć, uwierz mi, jest mało prawdopodobne, aby znaleźć bardziej przydatnego asystenta w tym trudnym zadaniu niż waga kuchenna. Dietetycy jednogłośnie zgadzają się, że ważne jest kontrolowanie ilości jedzenia. A to urządzenie waży nawet gram. Pokazuje również wagę produktów w pojemnikach, synchronizuje się ze smartfonem i oblicza zawartość kalorii w produktach i BZHU.

Gofrownica

Gofrownica ma cztery programy - do gofrów klasycznych, belgijskich, czekoladowych lub maślanych. Co jednak nie neguje faktu, że możesz ustawić własne ustawienia. Opcje pieczenia 12: od delikatnego lekkiego do smażonego chrupiącego.

Materiał przygotowany przy wsparciu:

Popularne Wiadomości

Kategoria Projekty specjalne, Następny Artykuł

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar
Ciekawe

W Moskwie otworzył punkt z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar

Twórcy Beer Happens Timur Abuzyarov i Roman Vorotnikov otwierają nowy projekt sieciowy - są to punkty z chińskim jedzeniem ulicznym Bao + Bar. Pierwsza instytucja została otwarta w pobliżu Stawów Patriarchy, przedstawiciele instytucji opowiadali Life wokół. Bao + Bar Adres: st. Sadovaya-Kudrinskaya, 32s1 Telefon: +7 (499) 347-30-01 Harmonogram: od 12:00 do 00:00 Bao Classic Bao - 160 rubli Bao z jagnięciną - 200 rubli Bao z lodami, solonym karmelem i orzechami - 180 ruble Pomysł: menu Bao + Bar jest zbudowane wokół chińskiego bułki parowej Baoji.
Czytaj Więcej
Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya
Ciekawe

Restauracja „Academy by Denis Calmiś” otwarta w Bolshaya Bronnaya

Na ulicy Bolshaya Bronnaya otworzyła się autorska restauracja Academy Denisa Calmiśa. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Współwłaścicielem projektu i szefem kuchni był były szef kuchni kawiarni „Garage” Denis Kalmysh. Kucharz wyjaśnił, że każde danie w nowej restauracji to jego „oryginalny wygląd” zdrowego odżywiania, sezonowych składników i produktów dostępnych na rynku.
Czytaj Więcej
Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski
Ciekawe

Wnętrze tygodnia (region moskiewski): Dom wiejski

Kiedy klienci, rodzina z trójką dzieci, zwrócili się do Le Atelier, architekci stanęli przed wieloma trudnymi zadaniami. Ale Anastasia i Sergey nie bali się, ale raczej podjęli projekt z zainteresowaniem: według nich ograniczenia inspirują nieoczekiwane pomysły. Początkowe dane były następujące: niewielka, ale godna uwagi przestrzeń kosmiczna na autostradzie Rublevo-Uspienski bez możliwości rozbudowy i archaiczny dom na niej.
Czytaj Więcej
Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli
Ciekawe

Zaktualizowany „Lenizdat” wydał serię z klasykami 100 rubli

Najstarsze petersburskie wydawnictwo „Lenizdat” zarobiło w nowym formacie. Teraz produkuje nie niskiej jakości fikcję, jak w ostatnich latach, ale wysokiej jakości literaturę zachodnią i rosyjską. Wśród pierwszych nakładów zaktualizowanego „Lenizdat”: klasyka w formacie kieszonkowym o minimalistycznym designie oraz książka pisarki z Petersburga Natalii Sokołowskiej „Narysuj Boga”.
Czytaj Więcej