Projekty specjalne

Czas letni: innowacyjne urządzenia domowe dla wygody w wiejskim domu


W oczekiwaniu na sezon letni, we współpracy z różnymi markami, tworzymy listę rzeczy niezbędnych do zapewnienia komfortu w wiejskim domu, abyś miał więcej czasu na komunikację z bliskimi.


Racjonalnym podejściem jest umiejętność wyboru tego, co najlepsze, aby Twoje życie i życie bliskich było wygodne, a obowiązki domowe zamieniać w przyjemność. Nowoczesna technologia sprawia, że ​​życie jest radosne, a wszystkie te urządzenia technologiczne można łatwo zabrać do wiejskiego domu, dzięki czemu latem na wakacjach poczujesz się tak komfortowo, jak w mieszkaniu w mieście.

Ekspres do kawy Miele CM 5300

69 900 rub.

Poranna kawa na tarasie z widokiem na ogród lub ogród kwiatowy to wyjątkowa uczta. Miele CM 5300 to kompaktowy ekspres do kawy w kuchni, wypełniający miejsce pracy miękkim oświetleniem BrilliantLight i przygotowujący aromatyczny napój za naciśnięciem jednego przycisku za pomocą systemu OneTouch. Urządzenie jest wyposażone w automatyczne programy mycia i czyszczenia w przypadku zanieczyszczeń i kamienia. Rurki po mleku po zaparzeniu kawy z mlekiem są również myte automatycznie, co eliminuje wszelkie problemy: urządzenie dba o siebie, wystarczy zostawić kawę.

Ekspres do kawy Miele CM7500

189 900 rub.

Potężne, wielofunkcyjne urządzenie dla prawdziwych miłośników kawy i nie tylko: oprócz kawy profesjonalnie przygotowuje czarną, zieloną lub owocową herbatę i inne napoje. Za naciśnięciem jednego przycisku możesz dostać dwie filiżanki kawy jednocześnie, a nawet cały dzbanek do kawy - 8 porcji na raz. Napój będzie idealny: czujnik CupSensor wykrywa odległość od dyszy do krawędzi filiżanki i w razie potrzeby dostosowuje pozycję, co pozwala uniknąć rozpryskiwania, utrzymuje temperaturę napoju i tworzy profesjonalną piankę mleczną. Dzień dobry

Odkurzacz SBAD0 Classic C1

10 900 rub.

Duża moc do dokładnego czyszczenia w atrakcyjnej cenie jest wynikiem 90 lat innowacji i jakości Miele. Ten prosty i niezawodny model odkurzacza charakteryzuje się wielofunkcyjnością, lekkością (tylko 5,8 kg ze wszystkimi dyszami) i szerokim promieniem działania, zapewniając czyszczenie dużych powierzchni bez wysiłku. Idealny wybór dla wiejskiego domu, w którym częściej wymagane jest czyszczenie w celu łatwego utrzymania czystości dzięki wysokiej jakości i przemyślanej technologii.

Odkurzacz SKRR3 Blizzard CX1 Red

24 900 rub.

Cichy, higieniczny i bardzo wydajny odkurzacz bezworkowy to koncentracja najbardziej innowacyjnych i technologicznych rozwiązań. Natężenie przepływu powietrza wytwarzane przez ten odkurzacz wynosi ponad 100 km / h, a skuteczna dysza do podłogi nie pozostawia kurzu szansy. Wysoka higiena: podczas czyszczenia pojemnika nie ma kontaktu z kurzem, cała zawartość spada bezpośrednio do kosza, a filtr Hygiene Lifetime zatrzymuje do 99,98% najmniejszych cząstek pyłu, zachowując jednocześnie krystaliczną świeżość powietrza w domu. Czyszczenie przestronnych pomieszczeń będzie łatwe: promień odkurzacza wynosi 10 metrów.

Odkurzacz robot SJQL0 Scout RX1

44 900 rub.

Inteligentny i niezależny! Odkurzacz automatyczny zajmie się wszystkimi zadaniami czyszczenia, zamiata, czyści i odkurza go, dając ci okazję do wypoczynku i cieszenia się przyrodą, słońcem i komunikacją z bliskimi. Inteligentna nawigacja zapewnia niezawodne czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a długotrwała praca bez ładowania zapewnia czystość nawet w dużych pomieszczeniach. I nie ma niespodzianek: urządzenie jest w stanie zidentyfikować przeszkody na swojej drodze, więc nie zarysuje mebli i nie spadnie ze schodów.

Podwójny bojler DG 6010

79 900 rub.

Wiejskie życie zapewnia wyjątkową okazję do delektowania się ulubionymi potrawami sezonowymi, dlatego podwójny bojler staje się najlepszym pomocnikiem w kuchni. Wolnostojące urządzenie idealnie wpasowuje się w przestrzeń kuchenną, nie zajmując dużo miejsca, i może gotować na trzech poziomach jednocześnie bez mieszania zapachów! Prosta obsługa, wygodna pielęgnacja i automatyczny system zapobiegający osadzaniu się kamienia to tradycyjnie wysoki poziom komfortu Miele, który staje się coraz lepszym nawykiem.

Lodówka KFN 29283 D BlackBoard Edition

149 900 rub.

Zapisz dobry przepis na ogórki, zostaw zabawną notatkę swoim bliskim lub daj dzieciom pełen zakres kreatywności - panel przedni w edycji Blackboard, przeznaczony do rysowania zwykłymi kredkami lub markerami, będzie przedmiotem indywidualnego projektu w Twojej kuchni. Chociaż oczywiście jest to tylko przyjemny dodatek do głównych funkcji tej wygodnej lodówki. Wśród nich zdolność do utrzymania mięsa, ryb, produktów mlecznych i warzyw trzy razy dłużej w strefie PerfectFresh, technologia NoFrost i doskonała wydajność w zużyciu energii.

Materiał przygotowany przy wsparciu

Obejrzyj wideo: PO CO ZMIENIAMY CZAS? (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Projekty specjalne, Następny Artykuł

Co zająć dziecko jesienią
Przewodnik

Co zająć dziecko jesienią

Poza sezonem, gdy spacerowanie jest nieprzyjemne i masz dość siedzenia w domu, możesz nauczyć się czegoś nowego: rozwijać roboty, rzeźbić z gliny, rysować lub rozumieć sztukę. Dla każdego dziecka tej jesieni jest coś dla każdego. Robotyka, elektrotechnika i wzornictwo przemysłowe w Roboshkoli W dni powszednie zajęcia w Roboshkoli odbywają się wieczorami, aw weekendy trwają prawie cały dzień, ale dzięki specjalnej technice gry nikt się nie przepracuje.
Czytaj Więcej
„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu
Przewodnik

„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu

16 maja w Pałacu Zimowym otwiera się wystawa „Arte Povera. Twórczy przełom” - obszerna i odkrywcza retrospekcja jednego z najważniejszych trendów we włoskiej sztuce drugiej połowy XX wieku. Termin „arte povera” (przetłumaczony z języka włoskiego jako „biedna sztuka”) został ukuty przez kuratora i krytyka sztuki Germano Celant w 1967 roku, próbując zdefiniować twórczość kilkudziesięciu włoskich autorów, którzy zbuntowali się niezależnie na różne sposoby sztuka przeciw amerykańskiemu minimalizmowi, proponująca zupełnie inny sposób rozumienia zjawisk świata przemysłowego.
Czytaj Więcej
Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?
Przewodnik

Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?

Zapytaliśmy pediatrę, ortopedę i specjalistę od produktów dla dzieci o to, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zarówno w regularnych, jak i nagłych wypadkach. Frolov Pavel Aleksandrovich, pediatra Prywatna klinika dziecięca Shtulman Dmitry Alekseevich, chirurg ortopeda dziecięcy, kandydat nauk medycznych, Prywatna klinika dziecięca Olga Teslya, dyrektor sieci sklepów „Olant” Dlaczego potrzebuję fotelika samochodowego?
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie
Przewodnik

10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie

Restauracja i bar Delikatesy Pedro Manhattan - 520 rubli 492 koktajli na miesiąc Składniki: Bourbon - 60 ml Sherry - 20 ml Angostura - 2 krople Bitter - 2 krople Ocet Sherry - 2 ml PET BARISHNIKOV, barman Delikatesy: „Współwłaściciel i szef kuchni wynaleźli koktajl Delikatesy Wiaczesław Lankin. To zwrot akcji w klasycznym Manhattanie.
Czytaj Więcej