Rzeczy

11 par brzydkich trampek do 15 tysięcy rubli

Główne buty minionego sezonu są brzydkie lub, jak się je nadal nazywa, trampki taty. Wśród najpopularniejszych: Balenciaga Triple S, Gucci Rhyton, Prada Cloudbust, adidas Yeezy Boost 700 Kanye West, Acne Studios Manhattan. Najpopularniejsze trampki o nieproporcjonalnej sylwetce i grubych podeszwach kosztują od 500 do 800 USD, ale wciąż pojawiają się w ciągu kilku dni. Dla tych, którzy nie są gotowi wyłożyć poważnych kwot na chwilowy trend, wybraliśmy alternatywne opcje do 15 tysięcy rubli.

Zakłócacz Fila 6 690 rubli

Fila Disruptor pasuje do wszystkich kanonów brzydkich tenisówek: niechlujna sylwetka, masywna szorstka podeszwa, bogactwo wystroju i duże logo marki. Krótko mówiąc, idealny brzydki model. Ale w Moskwie w takich butach można łatwo łączyć się z grupą nastolatków, wśród których te trampki są szczególnie poszukiwane.

Karhu Fusion 2.0, 130 euro

Powinieneś wiedzieć dokładnie jedno o tych tenisówkach mało popularnej fińskiej marki: Kanye West je lubi i nosi je z przyjemnością. Kolejny argument na korzyść Karhu - niewiele osób słyszało o marce w Rosji, dlatego prawdopodobieństwo spotkania osoby w tych samych butach jest wciąż niewielkie.

Reebok DMX Run, 10 690 rubli

W 1997 roku samozwańcze trampki Reebok DMX Run były najwygodniejszym modelem do biegania w historii ludzkości. Niedyskretny, ale sprawiedliwy. W ubiegłym roku Reebok świętował 20. rocznicę tego modelu globalnym ponownym uruchomieniem. Teraz DMX Run jest dostępny zarówno w klasycznych, jak i nowych kolorach.

Asics Gel-Mai, 8 490 rubli

ASICS również nie był zaskoczony i znalazł w swoich archiwach coś dziwnego i istotnego. Chodzi o trampki Gel-Mai wydane pod koniec lat 90. Futurystyczne buty zadziwiły fanów marki systemem sznurowania, który został ustawiony asymetrycznie i przymocował stopę na całej długości - od palca do kostki. Teraz to nic specjalnego, ale wtedy była to najbardziej innowacyjna.

Hi-Tec Silver Shadow RGS, 133 euro

Angielska marka Hi-Tec tworzy codzienne trampki na podstawie archiwalnych modeli do biegania i turystyki pieszej. Projektanci uzupełniają klasyczne sylwetki grubymi podeszwami i uszlachetniają je skórą premium lub zamszem. Znów nie zobaczysz takich osób przy każdej spotkanej osobie.

Camper Lab Helix, 13 277 rubli

Wiedza większości rosyjskich hypebistów o Camper jest ograniczona faktem, że kilka lat temu hiszpańska marka współpracowała z Gosha Rubchinsky. Zapewniamy, że nie są to jedyne godne trampki w katalogu marek. Przede wszystkim zalecamy zwrócenie uwagi na model Helix z czystą skórzaną cholewką i kontrastową rowkowaną podeszwą.

Skechers Stamina, 62 dolary

Te trampki do śledzenia zawdzięczają swoją popularność protegowanemu Virgilowi ​​Ablo - stylistce i projektantowi Ianowi Connorowi, który zawsze wiedział, jak wzbudzić zainteresowanie ludzi jego szokującymi obrazami. Nie tak dawno temu zamieścił zdjęcie na swoim koncie na Instagramie, które pozował w dziwnych tenisówkach. Po długich dyskusjach w komentarzach fani odkryli, że to Skechers Stamina. Wniosek: modny i niedrogi.

Skechers D'Lites Extreme, 85 dolarów

Ten model wygląda na bardziej szorstki i nieporządny niż wytrzymałość. Być może dlatego kosztuje więcej. Ale tak na poważnie, to tylko kolejne obszerne trampki, pierwotnie zaprojektowane do wędrówek i górskich spacerów.

Pytanie Reebok w połowie, 13 990 rubli

Pierwsze trampki Reebok Question Mid, stworzone we współpracy z koszykarzem Allenem Iversonem, zostały wydane w 1996 roku. Oznacza to, że ten model był brzydki w ubiegłym wieku - zanim stał się modny.

Odpowiedź Reebok, 13 990 rubli

Po pytaniu Mid Iverson i Reebok skupili się na numerowanych wydaniach trampek Answer, które również uznano, delikatnie mówiąc, nie za najbardziej atrakcyjne. Teraz oba modele są bardziej odpowiednie niż kiedykolwiek i można je bezpiecznie kupić.

Nike Air Monarch IV, 3790 rubli

Około pięć lat temu amerykańscy sneakerheadowie żartowali na Twitterze: po co kupować jedną parę Air Jordan, jeśli można kupić trzy pary Air Monarch za te same pieniądze. Teraz ta propozycja nie wydaje się już tak śmieszna. W końcu trzy pary tenisówek (teraz modne) są naprawdę lepsze niż jedna.

Model przeznaczony do fitnessu i pieszych wędrówek jest znacznie wygodniejszy w noszeniu niż droższe opcje. Dzieje się tak, gdy piękno nie wymaga poświęceń i nie odbywa się kosztem wygody.


Cover: Skechers / karhu

Obejrzyj wideo: 31 POMYSŁÓW NA PRZEROBIENIE STARYCH CIUCHÓW (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt
Ciekawe

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt

W Petersburgu znajduje się kilkanaście schronisk, w których trzymane są bezdomne psy i koty. I tylko jedna, w której zabrane są dzikie zwierzęta, to „Syrin”. Wcześniej na jego miejscu znajdowała się stacja odbioru. Żyły na nim lisy, szopy pracze, a nawet niedźwiedź - zwierzęta, na które łowcy ciągną swoje psy. Rok temu miejscy zoodefenders kupili zwierzęta i założyli schronienie na miejscu stacji, gdzie przystosowują się i leczą zwierzęta, które nie mogą samodzielnie przetrwać na wolności.
Czytaj Więcej
Ogłoszony program festiwalu Omnivore
Ciekawe

Ogłoszony program festiwalu Omnivore

Festiwal gastronomiczny Omnivore Moskwa zaprezentował swój program. Organizatorzy festiwalu powiedzieli Life wokół tego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia, odbędzie się wielofunkcyjny strych na piątym piętrze przestrzeni DI Telegraph. Zgodnie z harmonogramem, pop-upy Omnivore dla maksymalnie 80 osób, odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia.
Czytaj Więcej
W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki
Ciekawe

W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki

W kompleksie sportowym Łużniki park rozrywki w piłce nożnej zostanie otwarty w dniu Moskwy 10 grudnia. Zostało to zgłoszone na stronie internetowej rządu metropolitalnego. Dla zwiedzających zostanie otwartych 20 miejsc rozrywki, a także amatorski turniej drużynowy poświęcony zbliżającemu się rozpoczęciu Pucharu Konfederacji 2017 i Mistrzostw Świata FIFA 2018.
Czytaj Więcej