Rzeczy

Co kupić w nowej współpracy Puma x Outlaw Moscow

Puma i Outlaw Moscow zaprezentowali drugą wspólną kolekcję Freedom. Zawierało sześć par trampek, trzy kurtki puchowe, kamizelkę taktyczną, dwie bluzy z kapturem, dwie bluzy, dwie pary spodni, trzy koszulki i kapelusz. Aby twoje oczy nie biegły szeroko, wybraliśmy dziesięć rzeczy, które możesz kupić bez wahania.

Kurtka puchowa 25 990 rubli


Z daleka nadruk przypomina inny rodzaj kamuflażu. W rzeczywistości wszystko jest o wiele bardziej interesujące: jest to zdjęcie lotnicze Moskwy. Jeśli przyjrzysz się uważnie, zobaczysz niezliczone budynki, zaśnieżoną rzekę Moskwę, a nawet stołeczny Kreml - hołd dla miasta rodem z rosyjskiej marki.

Kurtka puchowa 25 990 rubli


Ta puchowa kurtka w pełni powtarza sylwetkę poprzedniej - długość poniżej talii, dwie obszerne kieszenie z przodu, regulowany kaptur z napisem „Freedom” - i różni się tylko kolorem. Wierzymy, że za kilka lat czerwone kurtki puchowe zyskają status klasycznych: za to należy podziękować entuzjastom z Prady, Kanadyjskiej Goose, Moncler, The North Face i innych marek, które zachęcają do eksperymentowania z kolorami odzieży wierzchniej.

Kamizelka 8 990 rubli


Nie próbuj żartować z Anatolija Wassermana: kamizelka taktyczna jest jedną z głównych rzeczy ostatnich lat, która po prostu nie jest jeszcze w pełni zrozumiała. Jesteśmy pewni, że w tym sezonie wszystko się zmieni. Oprócz tego, że taka kamizelka dodaje efekt każdemu obrazowi, jest naprawdę praktyczna. Najważniejsze jest znalezienie modelu z odpowiednią liczbą kieszeni, w przeciwnym razie możesz przejść na emerytowanego komandosa, który nie chce zapomnieć o swojej poprzedniej służbie.

Bluza z kapturem 9490 rubli


Wszyscy noszą bluzę z kapturem, ale jej sylwetka i detale różnią się nieco. Po pierwsze, improwizowany kołnierz, łączący się z kapturem i krótki zamek na nim. Po drugie, grubość i długość sznurowadeł regulacyjnych.

Bluza 7 490 rubli


Jakich eksperymentów z wielowarstwami nie widzieliśmy w ostatnich latach! Przypomnij sobie przynajmniej siedmiowarstwową kurtkę Balenciaga, którą wynalazła Demna Gvasalia. Z reguły innowacje dyrektorów kreatywnych okazują się dziwne i niepraktyczne. Ta bluza, na której wygląda na koszulę, zdecydowanie można uznać za wyjątek.

T-shirt 4 490 rubli


Kolejny widok Moskwy z lotu ptaka, tylko teraz na koszulce - na wypadek gdyby zakup puchowej kurtki z takim nadrukiem wydawał się zbyt odważny, ale estetyka zdjęć lotniczych przypadła Ci do gustu.

Spodnie 8 990 rubli


Regularne spodnie dresowe, które można nosić z bluzą lub bluzami z tej samej kolekcji. Ogólnie najlepiej jest je łączyć z niesportowym topem: idealnie z koszulą lub dużym swetrem z dzianiny.

Czapka 2990 rubli


Rodzaj pamiątki dla tych, którzy nic nie pasowali lub nie mieli czasu na zakup atrakcyjnego przedmiotu swojej wielkości. Jak również tych, którym zależy na rozpoznaniu produktu: minimalistyczna czarna czapka ma chwytliwy napis i naszywkę z markami.

Buty 14 990 rubli


Współpraca z Pumą oczywiście nie byłaby możliwa bez butów. Na zimny sezon rosyjska marka stworzyła własną wersję The Ren Boot. Główne zmiany wpłynęły na projekt: wysokie masywne buty na platformie pojawiły się gumowany palec u nogi i pięty, a także ozdobne paski z klamrami.

Trampki 9490 rubli


Być może najbardziej pożądaną pozycją we współpracy jest interpretacja trampek Court Platform. Zwróć uwagę na wytłoczoną podeszwę z geometrycznym wzorem. Wykonany jest w stylu klasycznych betonowych ogrodzeń, które są znane każdemu mieszkaniecowi Rosji.

Od 3 listopada będzie można kupić produkty w ramach współpracy Puma x Outlaw Moscow (można już zamówić w przedsprzedaży) w wyskakującym okienku rosyjskiej marki na drugim piętrze hotelu standardowego na Strastnoy Boulevard. Ponadto kolekcja będzie dostępna na stronie internetowej oraz w wybranych sklepach Puma i wielu sklepach, w tym Brandshop, SpaceKix i Podium Market.

Popularne Wiadomości

Kategoria Rzeczy, Następny Artykuł

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie
Komentarz

Jak otworzyć restaurację za dwa tygodnie

W grudniu zespół Burger Heroes obiecał otworzyć nowe miejsce w kinie Pushkinsky w zaledwie 14 dni zamiast zwykłych trzech miesięcy. Raporty z pracy wykonywanej każdego dnia pojawiały się na Facebooku na stronach właściciela Burger Heroes Igor Podstreshny i ​​jego partnera, projektu Local Food, z którym zajmuje się Nastya Kolesnikova.
Czytaj Więcej
„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.
Komentarz

„W okolicy jest tak wielu toksycznych rodziców”.

W Rosji ukazał się nowy magazyn internetowy dla młodych rodziców „Nie, w porządku”. Jego twórcy oferują alternatywny pogląd na rodzicielstwo, porównując się z popularnymi forami dla matek i ojców, którzy ich zdaniem ignorują autoironię, zdrowy rozsądek i krytyczne podejście do błędów. Do tej pory na stronie opublikowano skromną ilość materiałów - na przykład tutaj możesz obejrzeć zdjęcia „gównianych rodziców” i zapoznać się z „przebiegiem młodego ojca”.
Czytaj Więcej