Zakup tygodnia

Trampki Karl Lagerfeld x Puma

W tym roku Puma świętuje 50. rocznicę kultowego modelu Suede. Na cześć pięknej daty niemiecka marka sportowa wypuszcza wspólne wydawnictwa przez cały rok. Widzieliśmy już ograniczone trampki powstałe we współpracy z artystą muzycznym The Weeknd, raperem Big Seanem, MCM, X-Large, Fubu, MAC, a nawet studiem Soyuzmultfilm. Kolejna z kolei to wspólna mini-kolekcja z marką Karl Lagerfeld.

10 990 rubli

Zawierały dwie wersje zamszowych trampek, wykonane w czarno-białych kolorach - ulubione kolory Lagerfelda. Osobliwością każdego z nich nie jest oczywiście minimalistyczna paleta, ale szczegóły. Tak więc pierwsza para jest ozdobiona odpinanym rzepem w postaci okularów przeciwsłonecznych - również swego rodzaju przypomnienie ulubionego akcesorium projektanta. Drugi ozdobiony jest wstawką z czarnego zamszu w formie garnituru z wysokim kołnierzem.

10 990 rubli

Oprócz trampek wydano także ubrania: olimpijskie, koszulki, spodnie dresowe i kombinezony, również wykonane w czerni i bieli. Buty i ubrania można kupić we wspólnej mini-kolekcji Karl Lagerfeld x Puma od 19 października w sklepie Karl Lagerfeld w centrum handlowym Metropolis i na oficjalnej stronie internetowej Puma.

Obejrzyj wideo: LPU!Haul Zakupowy Calvin Klein,Tommy Hilfiger,Converse,Vans,Jeans (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego
Osobiste doświadczenie

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego

W ramach American Film Festival Show US! Tim Warren, producent i reżyser seriali i programów telewizyjnych w USA, przybył do Władywostoku. W „Ocean” pokazał swój film dokumentalny „School 911”. Jest to historia paragrafu 53 karetki pogotowia w miejscowości Derien (Connecticut) z populacją 20 tysięcy mieszkańców. Ten post jest jedynym w mieście, a licealiści pracują tam od 50 lat.
Czytaj Więcej
Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji
Osobiste doświadczenie

Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji

Pod koniec lutego 28-letni nauczyciel matematyki z południowych Indii wybrał się na długą wycieczkę rowerową, której celem było wyjechać do Rosji i zobaczyć Mistrzostwa Świata na własne oczy. Przez cztery miesiące Franciszek widział pięć krajów, latał, płynął i przebył 4700 kilometrów. Życie wokół spotkało podróżnika w Petersburgu (z Moskwy Franciszek przybył już bez roweru) - powiedział, jak to było.
Czytaj Więcej
Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych
Osobiste doświadczenie

Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych

Na życzenie można znaleźć wiele sieci społecznościowych w serwisach wyszukiwania: niektóre są przeznaczone do randek, inne jednoczą ludzi niektórych zawodów, a inne - wyznawców określonej religii. Istnieją dziwne sieci społecznościowe - na przykład dla zombie lub zwierząt domowych. Życie większości tych witryn jest krótkie: są one uruchamiane i, nie udało im się zdobyć wystarczającej liczby odbiorców, przestają być sieciami społecznościowymi - aktualizacje tam, jeśli się zdarzają, nie są częstsze niż kilka razy w miesiącu, a aktywni użytkownicy przechodzą na bardziej znane strony.
Czytaj Więcej