Cotygodniowe rabaty

Super wyprzedaż na Leform i do 70% zniżki na ITK

Rabaty


Zestaw ITK

itkkit

Zestaw ITK kontynuuje sprzedaż poza sezonem przez znaczną część asortymentu. Teraz na stronie sklepu w dziale sprzedaży znajduje się 252 sztuki ubrań, butów i akcesoriów ze zniżkami do 70%: Ralph Lauren, Aimé Leon Dore, Fuckin Awesome, Stussy i inne marki, które idealnie pasują do każdej garderoby.

Tenisówki Filling Pieces, 196 EURO ZAMIAST 280 EURO

Leform

uderzenie

Super wyprzedaż rozpoczęła się na stronie internetowej pierwszego sklepu koncepcyjnego w Rosji z rabatami od 70 do 90% - łącznie ponad 1000 pozycji. Oferta jest ważna tylko w sklepie internetowym, ale w celu uniknięcia ekscesów oferowana jest bezpłatna usługa montażu.

MM6 Maison Margiela, 18 190 rubli

Nowy


Skrót x NikeLab Air VaporMax

W przyszłym tygodniu TsUM rozpocznie sprzedaż trampek Nikelab x Acronym Air VaporMax Flyknit Moc 2. Popularny model zostanie zaprezentowany w dwóch nowych wersjach kolorystycznych: czarnej z jasnozielonym splotem i jasnozielonej wstawce (The Illusional Ja) oraz szaro-czarnym kamuflażu z pomarańczową wstawką (Thirsty Bandit )

Wydanie zaplanowano na 15 maja. Trampki można kupić na drugim piętrze Centralnego Domu Towarowego w rogu On_TSUM. Cena za parę wyniesie 17 790 rubli.

Druga kropla Puma x XO

Niemiecka marka wydała drugą część wspólnej kolekcji z kanadyjską wytwórnią XO, której głównym artystą jest The Weeknd. Obejmował dwa bombowce z niestandardowymi sylwetkami i nadrukami z tyłu, dwie koszulki z logo, dwie koszulki i czapkę baseballową.

kurtka bomber 17 990 rubli

Ponadto w kolekcji pojawił się zaktualizowany model tenisówek nubukowych Parallel. Będzie dostępny w sprzedaży nie wcześniej niż w połowie czerwca. Wszystkie pozostałe pozycje można już znaleźć na stronie internetowej Puma oraz w sklepach sieciowych.

Specjalna kolekcja galowa H&M

H&M wydało specjalną mini-kolekcję na cześć balu Met Gala Costume Institute, który odbył się niedawno w Nowym Jorku. Zawierały cztery sukienki na czerwony dywan wykonane w różnych technikach.

Kolekcja jest już w sprzedaży. To prawda, że ​​możesz kupić od niego suknie wieczorowe tylko na stronie internetowej marki. Ceny wahają się od 70 do 400 funtów.


Cover: uderzenie

Popularne Wiadomości

Kategoria Cotygodniowe rabaty, Następny Artykuł

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego
Osobiste doświadczenie

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego

W ramach American Film Festival Show US! Tim Warren, producent i reżyser seriali i programów telewizyjnych w USA, przybył do Władywostoku. W „Ocean” pokazał swój film dokumentalny „School 911”. Jest to historia paragrafu 53 karetki pogotowia w miejscowości Derien (Connecticut) z populacją 20 tysięcy mieszkańców. Ten post jest jedynym w mieście, a licealiści pracują tam od 50 lat.
Czytaj Więcej
Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji
Osobiste doświadczenie

Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji

Pod koniec lutego 28-letni nauczyciel matematyki z południowych Indii wybrał się na długą wycieczkę rowerową, której celem było wyjechać do Rosji i zobaczyć Mistrzostwa Świata na własne oczy. Przez cztery miesiące Franciszek widział pięć krajów, latał, płynął i przebył 4700 kilometrów. Życie wokół spotkało podróżnika w Petersburgu (z Moskwy Franciszek przybył już bez roweru) - powiedział, jak to było.
Czytaj Więcej
Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych
Osobiste doświadczenie

Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych

Na życzenie można znaleźć wiele sieci społecznościowych w serwisach wyszukiwania: niektóre są przeznaczone do randek, inne jednoczą ludzi niektórych zawodów, a inne - wyznawców określonej religii. Istnieją dziwne sieci społecznościowe - na przykład dla zombie lub zwierząt domowych. Życie większości tych witryn jest krótkie: są one uruchamiane i, nie udało im się zdobyć wystarczającej liczby odbiorców, przestają być sieciami społecznościowymi - aktualizacje tam, jeśli się zdarzają, nie są częstsze niż kilka razy w miesiącu, a aktywni użytkownicy przechodzą na bardziej znane strony.
Czytaj Więcej