Loty tygodnia

Wakacje w Brazylii, jesień w Stambule i Odessie w czerwcu

Życie wokół wciąż wybiera ciekawe oferty specjalne na stronach internetowych rosyjskich i zagranicznych linii lotniczych, a także opcje oferty, które można zarezerwować już teraz. W najnowszym wiosennym numerze mówimy o miejscach, w których można jednocześnie opalać się i oglądać wiele atrakcji.

Moskwa - Rzym od 8433 rubli

W Rzymie wciąż jest ciepło, ale mniej turystów. Po obniżonej taryfie Air Serbia będzie musiała spędzić po drodze około dziesięciu godzin, ale w zamian otrzymasz podwójne oszczędności: bilety na bezpośrednie loty w tym czasie mogą kosztować nawet 20 tysięcy rubli.

Linia lotnicza: Air Serbia

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: Wrzesień - listopad

Przykład zbroi

Moskwa - Rzym

28 września - 7 października 8433 rubli

Moskwa - Odessa od 6 707 rubli

Transaero oferuje opcje na letnie - niedrogie wycieczki do ojczyzny Ilfa i Pietrowa. Do tej pory jest wiele biletów. Warto zwrócić uwagę na inne obszary wypoczynkowe firmy, w których ceny wynoszą od 6 do 11 tysięcy rubli.

Linia lotnicza: Transaero

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: Czerwiec - lipiec

Przykład zbroi

Moskwa - Odessa

23 czerwca - 8 lipca 6 707 rubli

Moskwa - Foz do Iguacu od 29 838 rubli

Air France rozpoczął masową sprzedaż biletów do Brazylii. Za te same 30 tysięcy, oprócz Foz do Iguaca, możesz udać się do Porto Alegre lub Salvador. Oferta obowiązuje również dla Petersburga. Są tylko dwie wady: musisz latać przez prawie 30 godzin i przy dwóch transferach.

Linia lotnicza: Air France

Promocja: do 6 czerwca

Daty wyjazdu: 12 października - 6 grudnia

Przykład zbroi

Moskwa - Foz do Iguacu

13-20 października, 29 838 rubli

Moskwa - Barcelona od 12 297 rubli

Opcja dla posiadaczy wizy Schengen: wyjazd w najbliższych dniach, a bilety stają się coraz mniejsze. Holenderskie linie lotnicze oferują loty z połączeniem w Holandii, co jest korzystne w szczytowym sezonie turystycznym.

Linia lotnicza: Klm

Promocja: do 30 czerwca

Daty wyjazdu: czerwca

Przykład zbroi

Moskwa - Barcelona

9-16 czerwca, 12 297 rubli

Moskwa - Split z 11 944 rubli

Oferta last minute od wiodącej rosyjskiej linii lotniczej. Można znaleźć bilety na sierpień i wrzesień - okres, w którym woda w Adriatyku wciąż rozgrzewa się do 24-26 stopni. Nawet jeśli pogoda Cię zawiedzie, chorwackie miasto z ponad 1700-letnią historią raczej nie zawiedzie.

Linia lotnicza: Aeroflot

Promocja: do 17 czerwca

Daty wyjazdu: 19 lipca - 20 września

Przykład zbroi

Moskwa - Split

2 - 9 września 11 944 rubli

Moskwa - Stambuł od 7552 rubli

Kolejna korzystna oferta tureckiego przewoźnika Pegasus dla tych, którzy planują podróżować z wyprzedzeniem: jesienią można będzie dostać się do kulturalnej stolicy Turcji za około 7 tysięcy rubli. Dodatkowym bonusem jest duży wybór dat.

Linia lotnicza: Pegaz

Promocja: aż do wyczerpania się biletów

Daty wyjazdu: od 29 września

Przykład zbroi

Moskwa - Stambuł

5 - 13 października 7,252 rubli

Tekst: Ilja Komkow

Obejrzyj wideo: BONITO- Brazylia - Podróże MACIEJKI- 02 2014 (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Loty tygodnia, Następny Artykuł

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje
Loty tygodnia

Budżet w Budapeszcie, jesień Manchester i Maroko na majowe wakacje

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu mówimy o jeszcze przyjemniejszych cenach do Budapesztu niż zwykle, a także o tym, że obniżono nam taryfy na wszystkie loty międzynarodowe w nocy z 15 kwietnia. Moskwa - Budapeszt od 3 814 rubli Tania linia lotnicza Wizz Air cieszy podróżnych bardzo atrakcyjnymi cenami za bezpośredni lot z Moskwy do Budapesztu.
Czytaj Więcej
Nowy Rok Wilno, Rzym w maju<br>i Phuket w lutym
Loty tygodnia

Nowy Rok Wilno, Rzym w maju
i Phuket w lutym

Podczas gdy koledzy przygotowują się na noworoczne przyjęcia firmowe, krewni dekorują drzewo, a sąsiedzi gorączkowo kupują szampana, możesz usiąść i zastanowić się, gdzie spędzić następny rok. W tym wydaniu „Loty tygodnia” zebraliśmy najbardziej budżetowe oferty, które pozwolą ci odpocząć za granicą przy minimalnych kosztach.
Czytaj Więcej
Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot
Loty tygodnia

Jesień w Monachium, wakacje w Salonikach i wyprzedaż Aeroflot

Życie wokół wciąż monitoruje sprzedaż i zauważalne obniżki opłat za przelot do różnych miejsc na świecie. W tym tygodniu rozmawiamy o podróży do Europy w ramach 10 tysięcy rubli, a także oferujemy szczęśliwym z wizą na włamanie do Nowego Jorku w przyszłym tygodniu. Sankt Petersburg - Monachium od 8 989 rubli Ukraińskie linie lotnicze UIA oferują możliwość wyjazdu na Oktoberfest w Monachium z Petersburga za nieco mniej niż 9 tysięcy rubli.
Czytaj Więcej