Rozrywka

Wydarzenia tygodnia: wykład Michaiła Gorbaczowa, „Noc w teatrze”, wiosenna sesja projektowa

Festiwal

„Noc w teatrze”

Międzynarodowy Dzień Teatru w Moskwie będzie obchodzony po raz pierwszy akcją, podczas której 17 znanych miejsc będzie działać w nocy. Będą otwarte próby, wycieczki za kulisy i nocne występy. Wpuśćcie do świętości świętych i pracujcie do późna. Warsztaty Piotra Fomenko, „Praktyka”, Teatr Romana Viktyuka, Meyerhold Center, Teatr na Malaya Bronnaya i inne.

26 marca
20:00

Warsztaty P. Fomenko i inne strony Bezpłatnie

Dodaj
do kalendarza

Festiwal

Frankofonie

Francuskojęzyczny festiwal filmowy przenosi do Moskwy 13 filmów, w tym komedię o pracy szwajcarskiego parlamentu, dramat sportowy na tle wojny domowej w Czadzie oraz historię oszusta z Francois Cluse i Emmanuelle Devo z programu festiwalu filmowego w Cannes. Gościem specjalnym będzie reżyser Stefan Roblen, który zaprezentuje swoje zdjęcie „Ale czy żyjemy razem?” z Pierre Richard i Jane Fonda.

27 marca
2 kwietnia

„35 mm”
250-350 rubli

Dodaj
do kalendarza

Wystawa

„100 lat Tokio”

Historia stolicy Japonii w ciągu ostatnich 100 lat zostanie pokazana w pracach 40 autorów. Tutaj - i życie w ramach rewolucyjnego kieszonkowego aparatu Kodak z 1912 r. Oraz powojenne Tokio na zdjęciach fotoreporterów, stolica Olimpiady w 1964 r., A wreszcie nowoczesne zurbanizowane centrum świata.

27 marca
12 maja

Centrum Fotografii
im. Bracia Lumiere
190–300 rubli

Dodaj
do kalendarza

Koncert

Wszystko Wszystko

Angielscy indie rockowcy Everything Everything wystąpi na imprezie zorganizowanej dla adidas „We Are All Originals Together”. Zespół pojawił się dwa lata temu i natychmiast otrzymał nominację do nagrody NME Publication Award jako „Najlepszy nowy zespół”. Zeszłego lata wydali nowy album studyjny Arc, materiał, z którego zagrają podczas występu w Moskwie. Oprócz nich wraz ze wspólnymi występami na scenie pojawi się grupa rockowa Sakura i raper Detsl aka Le Truk, a także duet On-The-Go i Simple Symmetry.

29 marca
20:00

„Sala Izvestia”
Za darmo

Dodaj
do kalendarza

Festiwal

Wiosenna sesja projektowa

Przez dwa dni galeria Photohub_Manometr na Artplay będzie miejscem spotkań postępowych kreatywnych myślicieli pracujących nad odzieżą, grafiką, wnętrzami i projektowaniem urbanistycznym. Odbędą się warsztaty i wykłady przedstawicieli dużych organizacji i małych lokalnych marek: zabiorą głos założyciele Look At Me, Life around, Trends Brands, przedstawiciele British Higher School of Design, agencje Red Keds, twórcy marki CapsLock i inni.

29-30 marca

Photohub Manometr
500 rubli

Dodaj
do kalendarza

Wykład

Wykład otwarty Michaiła Gorbaczowa

Projekt Centrum Filmów Dokumentalnych. Podczas swojego pierwszego wykładu przez wiele lat były prezydent ZSRR podzieli się swoimi przemyśleniami na temat tego, czy dana osoba zmienia historię, czy też historia zmienia osobę. Rozważy ten temat z perspektywy politycznej, filozoficznej i osobistej. Gorbaczow planuje porozmawiać o tym, czy trzeba oprzeć się upływowi czasu, granicy odpowiedzialności za podejmowanie globalnych decyzji i osobistemu doświadczeniu, które zdobył po utracie władzy 20 lat temu.

30 marca
15:00

Centrum prasowe
RIA-Novosti
Za darmo

Dodaj
do kalendarza

Impreza

Selektor na żywo

British Council organizuje własną serię imprez Selector Live, która obiecuje przyciągnąć odpowiednich angielskich muzyków. Pierwsze przyjęcie poświęcone jest uruchomieniu programu radiowego Selector na falach stacji radiowej Megapolis. Przywiezie to jednocześnie czterech gości: młody zespół indie-pop Egyptian Hip Hop, muzyk dubstepowy Ital Tek, artysta Tim Exile, grający w różnych gatunkach od drum'n'bass po IDM oraz piękny DJ Goldierocks.

30 marca
23:00

Solianka
500 rubli

Dodaj
do kalendarza

Obejrzyj wideo: 10 najciekawszych newsów tygodnia 27082017 (Styczeń 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Rozrywka, Następny Artykuł

Dziewczyny w kulturystyce
Ludzie w mieście

Dziewczyny w kulturystyce

Dla większości sportowców odciążenie mięśni nie jest celem samym w sobie, ale środkiem do osiągnięcia wyniku. Ale nie dla kulturystów. Od miesięcy przestrzegają diety i trenują, aby pokazać się w całej okazałości na scenie, w przypadku dziewcząt - w kostiumie kąpielowym, na obcasach iz jasnym makijażem. Redaktorzy „Life wokół” rozmawiali ze sportowcami z Niżnego Nowogrodu o konkurencji, sprawiedliwości sędziów, życiu osobistym i hejterach, a także o tym, jak prawidłowo jeść i trenować, aby wygrać nagrody.
Czytaj Więcej
Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku
Ludzie w mieście

Pokaz tancerzy i pylon tancerzy w Irkucku

Taniec pylonowy i pokazy ze striptizem, nawet w 2019 roku, są nadal piętnowane. Czy wstydem jest tańczyć na słupie, jak publiczność reaguje na liczby z elementami erotyki i ile artystów podobnego gatunku może zarobić w Irkucku, Life zapytało łącznie trzech profesjonalnych artystów i choreografów.
Czytaj Więcej
„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online
Ludzie w mieście

„Schudnij!”: Irkuccy trenerzy fitness o „przebiśniegach” i szkoleniu online

Wraz z nadejściem wiosny kluby fitness wypełniają się przebiśniegami - ludźmi, którzy chcą pilnie uporządkować swoją sylwetkę. Życie wokół rozmawiało z trenerami z Irkucka o tym, jak odnoszą się do sezonowości w fitnessie, a także o trendach w 2019 roku i szaleństwie dla zdrowego stylu życia. Anastasia Shimokhina Doświadczenie trenerskie - 10 lat Wszyscy przychodzą i chcą okrągłego pięknego tyłka i płaskiego brzucha, to się nie zmienia.
Czytaj Więcej