Wydarzenia tygodnia

Program OVO „Romeo i Julia” na łyżwach, balecie i „Train to Yuma”

24 lipca, wtorek

Na zdjęciu: pokaz lodu „Romeo i Julia”

O godzinie 18.00 w ICEBERG LD odbędzie się występ lodowy „Romeo i Giudietta”.Trasa potrwa do 22 września. Program został wystawiony rok temu i w tym czasie obejrzało go ponad milion osób. Jak powstał program można przeczytać tutaj.

CENA: od 1500 rubli

O 19:00 w DC „BIG” - WYSTAWA DZIECI OVO FROM CIRQUE DU SOLEIL.Tematem programu jest temat natury, plastiku owadobójczego i akrobatyki, a także pomysł przyjęcia odmienności. Produkcja zawiera gigantyczne elementy scenografii: dziewięciometrowy kwiat, jajko o długości 8,5 metra, ściana, która służy jako ekran projekcyjny, zalany makrofotografiami miniaturowego lasu.

CENA:2 000 - 5 400 rubli

O 20.00 w TEATRZE ZIMOWYM pokaże balet „SWAN LAKE” Mari State Opera and Ballet Theatre im. Erica Sapaeva. Wersja Teatru Mari zachowuje tradycje klasycznego rosyjskiego baletu, ale tekst choreograficzny jest zmodyfikowany i skomplikowany.

CENA:od 800 rubli

O godzinie 20:00 na Flacon 1170 pokaże film „Train on Yuma”.Po aresztowaniu słynnego bandyty Bena Wade'a jego gang nadal grozi miejscowym. Weteran wojny secesyjnej i właściciel małego rancza Dan Evans zgadza się potajemnie zabrać Wade do pobliskiego miasteczka ze stacją kolejową, którą można dojechać pociągiem do Yuma Fort. Gdy tylko zostają w hotelu, staje się oczywiste, że tajemnica zostaje ujawniona, a polowanie rozpoczyna się dla obu.

Koszt: 250 rubli

25 lipca, środa

O 20:00 w Teatrze Zimowym - „Romeo i Julia”.

Produkcja Mari State Opera and Ballet Theatre imienia Erica Sapaeva.

CENA: od 800 do 2500 rubli

Czwartek 26 lipca

O 19:30 W TEATRZE ZIMOWYM Artyści ludowi Rosji Tatyana Dogileva i Igor Sklyar zaprezentują wspólny program „Małe komedie wielkiego kina”. Wieczorem muzycznym wykonają miniatury komediowe i kompozycje muzyczne z popularnych filmów radzieckich.

CENA: 800 - 3500 rubli

27 lipca, piątek

Na zdjęciu: pokaz OVO

O 19:30 W TEATRZE ZIMOWYM odbędzie się spektakl Współczesnego Teatru Przedsiębiorczości „Nieznajomy”. Tragikomedia o współczesnej młodej parze, która stara się kochać w codziennym życiu i codziennych problemach. Reżyser - Vladimir Bolshov. W rolach głównych Vladimir Bolshov, Alexey Chadov, Agnia Ditkovsite, Irina Medvedeva.

.CENA: 1 000–3 000 rubli

Sobota 28 lipca

Na zdjęciu: grupa „Krematorium”

O 21:00 w rockowym barze „Triangle” wykona grupę „krematorium”. Po raz pierwszy grupa przybywa do Soczi z mieszkaniem „A Tanya ma mieszkanie” w mieście.

CENA: 2 500 rubli

Niedziela 29 lipca

O 16:30 W BIBLIOTECE MIASTA ŚRODKOWEGO Klub kinowy „Cinemania” pokaże kultowy film Alex Cox „Confiscator”. Satyra na społeczeństwo konsumpcyjne Reagana, młodzieńczy maksymalizm, zamiłowanie do supermarketów i parodia science fiction w tym samym czasie - w jednym opowiadaniu o młodym facecie, który próbuje znaleźć się w nowym amerykańskim świecie. Film brzmi dużo muzyki punkowej, a jednym z autorów ścieżki dźwiękowej był Iggy Pop.

Film jest wyświetlany w języku angielskim.

CENA: za darmo

O 18:00 W KINIE „LUXOR IMAX” Możesz obejrzeć balet filmowy „Poskromienie złośnicy”. Produkcja francuskiego choreografa Jean-Christophe Mayot, wykonawców - artystów Teatru Bolszoj. Głównymi rolami są premier i prima Greater Vladislav Lantratov i Ekaterina Krysanova.

CENA: 495 rubli

Obejrzyj wideo: Bosko i Admira,prava ljubav granice (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Wydarzenia tygodnia, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej