Filmy tygodnia

„Młodzież”, „Bez granic”, „Paranormal - 5: Ghosts in 3D”

„Młodzież”

Młodzież

„Bez granic”

REŻYSER:
Karen Hovhannisyan

Rezo Gigineishvili

Roman Prygunov

ROLA:

Alexander Pal

Maria Shalaeva

Inna Churikova

Anna Chipovskaya

Iwan Janowski

Działka

Zbiór opowiadań jednoczących Rosję i kraje byłego ZSRR. Pełen życia Moskal zakochuje się w niewidomej dziewczynie z Kazachstanu. Nauczyciel baletu w ostatnich latach spotyka hobby w Gruzji. 23-letni mężczyzna ucieka do Armenii ze swoją dziewczyną i znajduje tam swojego dawno zaginionego ojca. Znany piłkarz cierpi z powodu swojej żony w poczekalni Wnukowa. I tym podobne.

Co otrzymujemy

Utrzymująca życie komedia reżyserów „Duhless”, „Heat” i innych krajowych bestsellerów. Kilka romantycznych opowiadań z obsadą zaprojektowaną z myślą o podbiciu wszystkich grup wiekowych (Oleg Basilashvili i Inna Churikova dla rodziców, Anna Chipovskaya i Ravshana Kurkova dla młodszych) są pisane z różnym stopniem realizmu, głównie niskim. Na przykład bohaterowie chodzą tutaj, aby kleić dziewczęta w GUMIE, zabierać je do filmów do filmu „Udar słoneczny”, jeździć na Ferrari i wykonywać inne czynności, które według niektórych widzów z prowincji są codziennymi rytuałami każdego szanującego się Moskali. Niemniej jednak nadmierny połysk filmu można wybaczyć, gdy pojawił się na ekranie Inny Churikovej, która przez półtorej godziny wypowiada tuzin zdań, ale za każdym razem czekasz z tonącym sercem - oczywiście to zostało obliczone na tej podstawie. Ponadto chcę mieć duże nadzieje na gwiazdę „Gorzka!” Alexander Palya, człowiek o wyglądzie modelki Gosha Rubchinsky'ego, grający tutaj prawie główną rolę celnika, przyjmujący wszystkie dowcipne uwagi.

Paranormal - 5: Ghosts in 3D

Paranormal Activity: The Ghost Dimension

REŻYSER:
Gregory Plotkin

ROLA:

Chris J. Murray

Show w Bretanii

Ivy George

Dan Gill

Olivia Taylor Dudley

Działka

Młoda para z córką w wieku przedszkolnym przenosi się do ogromnego domu, w którym między innymi znajdują kamerę w stylu retro i kilka kaset wideo, porównywalnych rozmiarami z archiwum programu „Twój własny reżyser”. Ojciec, eksperymentując z kamerą, zauważa, że ​​wychwytuje dziwne skrzepy energii w salonie. W tym samym czasie u boku córki pojawiło się kolejne nieszczęście.

Co otrzymujemy

Można tylko zazdrościć upartości producentów „zjawiska paranormalnego”, że mocz wyciska pieniądze z dawno temu absolutnie nieustraszonej serii. Nowa piąta część, zaprojektowana do oglądania w okularach 3D, błyszczy z przewidywalnością. Pierwszy mniej lub bardziej przerażający moment będzie musiał poczekać co najmniej godzinę i można go nazwać przerażającym, a kolejne z dużym naciągiem: aby urozmaicić fabułę tajemniczym domem, kamerą wideo i dziećmi, w których osiada demon, debiutant reżyser Plotkin był zawstydzony. Teoretycznie obraz może spodobać się tym, którzy nie gardzą pójściem do złych horrorów, takich jak komedia.

Zaczęłam też

„Potwory na wakacjach - 2”

Przygody emerytowanego hrabiego Draculi i jego córki trwają. Teraz ta córka urodziła syna od mężczyzny. Zadaniem dziadka jest wychowanie wnuka jako wampira za wszelką cenę.

„Zapisz moją mowę na zawsze”

Roman Liberow, autor filmów dokumentalnych i animowanych na temat Ilfa i Pietrowa oraz Siergieja Dowlatowa, dokończył jeszcze jedno, tym razem o losie Osipa Mandelstama. W filmie mówił głosem Wiktora Sukhorukova.

„Wojna płci”

Wątpliwa rosyjska komedia o kilku mężczyznach i kobietach, którzy znaleźli się na bezludnej wyspie.

„Pani z okularami i pistoletem w samochodzie”

Uznany za thriller o dziewczynie, która znalazła zwłoki w bagażniku. Reżyser nakręcił wcześniej film „Gainsbourg. Love of a Hooligan”, który został rozdarty w 2010 roku.

„Ferry-2”

Finał podzielony na dwie części historii tragicznego wraku statku Taiping w 1949 roku. Prawie chiński „Titanic”, nakręcony przez Johna Wu.

Klincz

Debiut reżyserski aktora Siergieja Puskepalisa z Aleksiejem Serebryakowem w tytułowej roli nauczyciela szkoły, który związał się.

Obejrzyj wideo: Ghost house 3D VR SBS VİDEOS 1080P (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmy tygodnia, Następny Artykuł

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń
Weekend

Zombie Run Adventure Time, Archstoyanie i 15 innych wydarzeń

PIĄTEK 25 lipca Przeważnie pochmurny dzień: +26 Noc: +17 SOBOTA 26 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 NIEDZIELA 27 lipca Bezchmurny dzień: +27 Noc: +14 lipca 25, piątek 20:00 Biennale architektury w tym roku rosyjski pawilon na Biennale Architektury w Wenecji przedstawia projekt zespołu Strelka Fair Enough - ekspozycję głównych rosyjskich pomysłów architektonicznych ostatnich lat, którym udało się już zdobyć specjalną nagrodę jury.
Czytaj Więcej
Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń
Weekend

Moskiewski Festiwal Filmowy, Miejski Targ Żywnościowy, „Książki w parkach”, Wróżka i Elf Ball oraz 11 innych wydarzeń

PIĄTEK 20 czerwca Pochmurno, lekki deszcz Dzień: +20 Noc: +9 SOBOTA Czerwiec Pochmurno, czasami deszcz Dzień: +22 Noc: + 12 NIEDZIELA 22 czerwca Bezchmurny dzień: +20 Noc: +12 Piątek, 20 czerwca 13:30 21:00 Fashion Film Days Festiwal mody, seminaria i dyskusje. Lista wydarzeń obejmuje dokumentalną opowieść o Kate Moss i zakulisowe filmy rosyjskich projektantów, mistrzowską klasę animacji poklatkowej, okrągły stół z rosyjskimi projektantami, dziennikarzami i dyrektorami artystycznymi, a także wystawę multimedialną zatytułowaną „Historia filmów o modzie z 1910 do dziś ”.
Czytaj Więcej