Filmy tygodnia

„Nie do zniesienia”, „Wątpliwości”, „Anton Czechow”

„Nie do zniesienia”

Dzień matki

Dyrektor:Harry Marshall

Obsada: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis

Nikt nie zna Amerykańskiego Dnia Matki w Rosji, dlatego otrzymujemy „Nieznośne damy” - imię, które w ogóle nie odzwierciedla istoty filmu. Jennifer Aniston, Julia Roberts, Kate Hudson i kilka innych nieco mniej ważnych gwiazd grają historie rodzin, które spotykają się przed wakacjami. Każda uroczystość rodzinna rodzi pytania o to, kim jesteś, co osiągnąłeś i czego naprawdę chcesz. Jest matka dwojga dzieci, która doświadcza upokarzającego rozwodu (jej mąż poślubia bimbo 20 lat młodszego), najlepiej sprzedającego się autora, który od dawna porzucił córkę, i dorosłej córki, która szuka zbliżenia z matką.

Przez wiele lat nikt nie spodziewał się niesamowitego filmu od autora „Piękna” Harry'ego Marshalla, ale ta sama „Cool Georgia” o trzech pokoleniach kobiet w jednej rodzinie wyglądała znacznie bardziej przekonująco. „Nieznośne damy” to jednorazowy film, do którego możesz pójść, chyba że z dalekimi krewnymi, o których w ogóle nic nie wiesz i którzy nie spieszą się, by zostać jedną rodziną. Osobnym smutkiem jest to, że dla wielkich amerykańskich artystów, kiedy mają czterdzieści lat i więcej, Hollywood nie ma absolutnie nic do zaoferowania. Nawet dobra rola matki nie może teraz czekać.


Oglądać?

Nie

„Wątpliwość”

Zanim się obudzę

Dyrektor: Mike Flanegan

Obsada: Jacob Tremblay, Kate Bosworth, Thomas Jane

Przerażenie związane z adoptowanym chłopcem Codym, którego para zabiera do rodziny, aby przeżyć odejście własnego syna. Cody przybywa do swojego nowego domu z pudełkiem tabletek, które pomagają mu nie zasnąć: wszystkie jego marzenia zaczynają się od spełnienia marzeń i kończą się zgrozą - nie tylko dla niego, ale także dla jego przybranych rodziców. Aby zatrzymać koszmar, który przejmuje ich dom, jej matka próbuje znaleźć rozwiązanie tego rzadkiego stanu na spotkaniach z psychologami, pracownikami schroniska i ojcem Cody'ego. Dziecko z ciemnymi wgnieceniami zamiast oczu, przesuwanymi drzwiami, halucynacjami i policją, które nie mają kluczy do nadprzyrodzonych: „Somnia” to horror nakręcony już tysiące razy, którego okres przydatności upłynął w połowie ostatniej dekady.


Oglądać?

Nie

„Blow Hitler”

Elser

Dyrektor:
Oliver Hirschbigel

Obsada:
Christian Friedel, Katarina Schüttler, Burghart Klaussner

Oliver Hirschbigel stał się znany 15 lat temu dzięki kasecie Eksperyment na temat totalitaryzmu w ramach eksperymentu psychologicznego i otrzymał najlepsze recenzje za intensywny dramat o ostatnich dniach Hitlera i jego współpracowników w Bunkrze. „Blow Hitler” zbudowany jest wokół postaci nieznanej szerokiemu kręgowi Niemców Georgowi Elserowi (granemu przez Christiana Friedela z Białej Wstążki Haneke), który podłożył bombę przed pojawieniem się Hitlera w 1939 roku. Faszystowski przywódca opuścił budynek 13 minut wcześniej, zmarło osiem niewinnych ludzi - a Elser nie osiągnął swojego celu, wywołując nietypowe zachowanie nazistowskich oficerów.

Film powstał wokół bezlitosnego przesłuchania Elsera po oskarżeniu - retrospekcje pokazują, jak główna bohaterka znajduje miłość i próbuje budować życie z rosnącym wpływem nazistów w latach 30. XX wieku. „Blowing Hitler” może być przekonującym obrazem bohatera w bezprecedensowo okrutnej erze, ale skacze na górę i absolutnie nie ryzykuje opowiadania historii, dzięki czemu jest to coś więcej niż gładki obraz. Do skromniejszych środków „Syna Saula”, wydanego niedawno, udaje się.


Oglądać?

Nie

„Anton Czechow”

Anton Tchékhov 1890

Dyrektor:
Rene Fere

Obsada:
Nicholas Giro, Lolita Shamm, Robinson Stephenen, Jenna Tiam

W 1890 r. Czechow udał się do Sachalina, ostrzegając kilku swoich przyjaciół - zainspirowała go niekończąca się długa podróż koleją i spotkania z ludźmi, którzy nie byli w jego najbliższym otoczeniu: od więźniów po ciężko pracujących. Wyspa Sachalin stała się książką napisaną po powrocie, a sama podróż była przełomem w karierze pisarza medycznego. „Anton Czechow” - widok Francuza Rene Ferego w podróż na krańce świata i uważnego bohatera zyskującego zaufanie do siebie jako autora. To ostatni film reżysera, w którym próbuje odtworzyć Rosję pod koniec XIX wieku, doświadczenia miłosne pisarza i jego zanurzenie w świecie innych ludzi.

Nakręcony w naturalnym świetle z dbałością o szczegóły, Anton Czechow jest piękny i nastrojowy, z postawą i nastrojem. Jednocześnie języka nie można nazwać biografią na zawsze: jest to film o epoce, klasyczny utwór z epoki, dość odległy od nastroju Czechowa. Aby dowiedzieć się o Sachalinie Czechowa i tym, jak podróż zmieniła pisarza, lepiej spędzić wieczór na jego pamiętnikach.


Oglądać?

Nie

pokrycie:

Obejrzyj wideo: "To nie jest fajne co masz na sobie, jak dla 12 letniej dziewczynki"! Sablewskiej sposób na modę (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Filmy tygodnia, Następny Artykuł

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”
Filmy tygodnia

„Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, „Śniadanie u papieża”, „Sąsiedzi. Na ścieżce wojennej - 2”

Dzień Niepodległości: Odrodzenie Dzień Niepodległości: Reżyser Reżyser Roland Emmerich Obsada Mike Monroe, Liam Hemsworth, Joe King, Jeff Goldblum, Bill Pullman, Jesse Asher Master of Universe Destruction i autor pierwszego Dnia Niepodległości Roland Emmerich powraca z podwójną kontynuacją obce siły w przeddzień głównego święta w Ameryce.
Czytaj Więcej
Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu
Filmy tygodnia

Epoka lodowcowa: zderzenie jest nieuniknione, równe, morze w ogniu

Epoka lodowcowa: kolizja jest nieunikniona Epoka lodowcowa: kurs kolizyjny Reżyseria: Mike Termeyer, Galen T. Chu Animacje Minęło prawie 15 lat od pierwszej epoki lodowcowej i nadszedł czas, aby przyznać, że ta seria powinna zakończyć się dawno temu, ale z jakiegoś powodu trwa - letnia cisza, zero oczekiwań, potrzeba zabrania dzieci przynajmniej na weekend w lipcu prowadzi do powrotu katastrofy z kreskówek.
Czytaj Więcej
„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”
Filmy tygodnia

„Emoji movie”, „Killer ochroniarz”, „Ghosts of Ismael” i „Susan, zabijasz mnie”

„Ochroniarz zabójcy” Reżyser: Patrick Hughes Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson nie próbują w letniej akcji komediowej Londyński ochroniarz Michael Bryce (Ryan Reynolds) był zszokowany dwa lata temu - zabił japońskiego dilera pistoletem o nazwie Kurosawa. Później zostaje przydzielony do wiecznego krzyczenia, gotowy wybuchnąć w dowolnym momencie zabójcą Dariusem Kincaidem (Samuel L.
Czytaj Więcej
„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”
Filmy tygodnia

„Nieprzerwane”, „Hostage-3”, „Wild Stories”

Nieprzerwane Nieprzerwane Reżyseria: Angelina Jolie Obsada: Jack O'Connell, Donald Gleason, Takamasa Ishihara Historia bohatera II wojny światowej, Louisa Zamperiniego, który zasłynął przed wojną jako wybitny biegacz, podczas którego rozbił się nad Pacyfikiem i wpadł w dziwkę 47 dni, a potem na japoński statek i dostanie się do obozu koncentracyjnego na dwa lata.
Czytaj Więcej