Ciekawe

Ludzie w mieście: uczestnicy festiwalu Mustache

23 lutego w parku Museon obchodzono święto mężczyzny w ramach festiwalu roślinności nosa. Mały mróz nie zawstydził uczestników: brzana zwykle wytrwali ludzie, przyzwyczajeni do trudności i niedogodności. W końcu nie tylko musisz zapuścić wąsy, a potem się nimi opiekować, wciąż musisz ciągnąć zabawne dłonie kobiet i dzieci, które do nich sięgają. Więc wąsaty mężczyzna to nie tylko obraz, to magazyn postaci. Uczestnicy spotkania opowiadali Life'owi w osobie Kirilla Sidorova o ich związku z wąsami. Zwycięzcą został właściciel trzydziestoletniego wąsa.

 

Alexander Vladimirovich Strunin

Starszy obywatel

„Służyłem w jednostkach marynarki wojsk granicznych na Dalekim Wschodzie i w trzecim roku służby uwolniłem wąsy. Pamiętam, że mieliśmy dowódcę brygady morskiej - Lwa Izrailevicha Szkonnika. Więc nosił bardzo wspaniałe wąsy, a potem byłem wąsikiem początkującym. Dowódca brygady osobiście sprawdził wszystkich kto poszedł na zwolnienie: wygląd, obecność tagów itp. Było nawet powiedzenie: „Żeglarz bez metki, ta cipka jest bez dziury”. A teraz, zanim pójdę na dymisję, podchodzi do mnie i pyta:

 

„Co to jest pod twoim nosem?” Mówię, mówią, że to wąsy. Do czego mówi ze śmiechem: „Przeplatajmy się w tym czasie”.

W młodości pomogły mi wąsy z kobietami. Ale jestem mężatką od ponad 30 lat, przeżyłem troje dzieci. Jeśli chodzi o dbanie o wąsy, czasami trochę je kroję. Dzisiaj, zanim tu przyszedłem, chciałem wziąć szczypce do włosów od mojej córki, aby zwinąć wąsy. Ale nie było jej w domu, ale nie znalazł.

Alexander Usanov

Fotograf

„Mówią:„ nosz wąsy, a nie ssy ”- tutaj noszę i nie sikam! Dorastam od około czterech miesięcy. Od zera. To piąta próba. Jak widać, całkiem udany. Dlaczego zacząłem go hodować? To proste - film„ Bronson ”po raz pierwszy wpłynął Potem się zgolił, ale znów chciał. Wąsy stały się chipem, i tak nie mogę bez nich żyć.

 

Wąsy jako znak, staniesz się niezapomniany. Pamiętam, jak sfilmowałem raport, powinni byli przynieść posiłek, a pierwszą rzeczą, jaką powiedzieli: „Daj to wąsatemu”. Oczywiście wąsy przyciągają uwagę wszędzie - na ulicy, w metrze. Ale co robić, musisz składać ofiary. Chcę więcej, chcę zobaczyć, do czego są zdolni. Jeśli chodzi o opiekę, przeczesuję i leżę z brioliną ”.

Aleksiej Kozłow

Teleoperator

„Noszę wąsy przez rok. Początkowo był mały - i bardzo trudno było zwijać końcówki. Potem zacząłem kłaść mydłem. W pewnym momencie po prostu pomalowałem wąsy, które chciałbym. Spojrzałem i zdałem sobie sprawę: jest fajnie! Zacząłem dalej rosnąć. Teraz wkładam w wosk. Ta forma mi odpowiada, ale chcę, żeby była większa. Jedynym problemem jest to, że zaczynają dostawać się do twoich ust. Dlatego, gdy przeszkadzają,

 

Cię to. Ogólnie rzecz biorąc, moje wąsy szybko rosną. Dla mnie jest to symbol uznania. Strzelam na ryby - i wszyscy wędkarze mnie znają, bo nie ma już wąsatych operatorów. W metrze niestrudzona shkolota często szturcha palec, robią zdjęcia na telefonach, ale to mi nie przeszkadza ”.

Dmitry

Działa w metrze

„Przypadkowo puszczam wąsy i noszę je przez około rok. Wyhodowanie go jest bezużyteczne - wystarczy dać im wolność, a następnie nadać odpowiedni kształt. W przypadku wąsów wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane niż broda, ponieważ ta część ciała wyróżnia się znacznie bardziej i powoduje wiele niespodzianek we współczesnym stylu społeczeństwo.

 

Każdy brzana ma okres, kiedy wszystko rośnie, staje się zabawne i kłujące, wspina się w różnych kierunkach. Więc tym razem musisz przejść, a potem po prostu cieszyć się. Zaleta wąsów jest oczywista - zbierają barszcz i piwo ”.

Michael

Mechanik samochodowy

„Noszę wąsy przez dwa lata, od momentu narodzin mojego syna. Rzadko trymuję i opiekuję się Lucky Tiger. Interesuję się starymi amerykańskimi markami produktów do pielęgnacji, planuję je zamówić. Szczerze mówiąc, przed 30. rokiem moje wąsy po prostu się popsuły. Moja broda jest normalna, i miałem jakieś frywolne wąsy, a potem postanowiłem je wyhodować, wygląda na to, że urodziło się drugie dziecko, czas: wszystko, wujku! I chłosta - rosną dobrze, gęsto! To styl dziedzictwa, ale uwielbiam

 

rocznikowa Ameryka, od końca XIX wieku do lat 70. ubiegłego wieku. Samochody, motocykle, ubrania, tatuaże. Zadzwoniłem do mojego syna Elvisa! Nie pamiętam o zaletach wąsów. „Broda jakoś pomogła policjantom drogowym - zatrzymali mnie za poważne przekroczenie prędkości na motocyklu, a ja rozmawiałem z jednym o produktach do pielęgnacji, po których pozwolił mi odejść”.

Dmitrij Siergiejewicz Gorbow

Zwycięzca konkursu wąsów,
dyrektor młodzieżowego studia jazzowego

„Nie wyobrażam sobie siebie bez wąsów. Nigdy mi to nie przeszkadzało, ale noszę je od ponad 30 lat - po raz ostatni goliłem je. Nie potrzebują specjalnej opieki - rosną i rosną. W naszym kraju mieliśmy okres piętnastu lat kiedy niektórzy dziwnie zareagowali na duże wąsy

 

pomógł bardzo szybko zidentyfikować osobę - dzięki jej reakcji. Od razu zrozumiałem, jak nadal komunikować się z tą osobą. Jeśli to go zszokowało, oznacza to, że niektóre niestandardowe rzeczy nie mieszczą się w jego głowie. Nawet nazwałem wąsy wykrywaczem limitu. ”

Sława

Asystent kierownika produktu

„Dorastałem trochę ponad półtora roku. Najpierw przyjaciel puścił wąsy, a potem spróbowałem. Podobał mi się ten temat, więc nie planuję jeszcze przestać. Użyłem szamponu, malowałem go, teraz zamawiałem na eBayu

 

specjalny wosk. W jednej kawiarni, raz dostałem pierogi za wąsy za darmo. Nie było negatywnych przypadków, ale zawsze jest wiele zaskoczonych spojrzeń. Chcę, żeby wąsy były wspanialsze, ale jak dotąd nie szczególnie rosły. ”

Dmitry

Kierownik

„Wąsy to lenistwo. Manifestacja lenistwa w najwyższym stopniu. Kiedy stają się częścią jedzenia, zaczynam walczyć z lenistwem i golę je. To przekleństwo takiego człowieka! I nie mają żadnych zalet, poza tym, że pomagają być zauważalnymi na przyjęciu korporacyjnym.

 

Dlatego konieczne jest odsunięcie na bok, aby nie całkowicie zastąpiły górnej wargi, a nawet moja dama jest z nich niezadowolona. Chociaż wąsy są jeszcze gorsze, powinny być długie, gładkie i jedwabiste. Trzepotanie na wietrze! ”

Zdjęcia: Ivan Gushchin

Obejrzyj wideo: Odbyt Design The Movie 2019 pierwszy w historii dokument o crazy demoscenie (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż
Zarządzanie

Wartości korporacyjne: dlaczego firmy robią niezwykłą sprzedaż

Zamiast nudnych długopisów, kubków i koszulek z logo rosyjskie firmy zaczynają produkować towary, które można sprzedawać w sklepach z modą uliczną. Lakonowe bluzy, przezroczyste buty i płaszcze przeciwdeszczowe z ostrzeżeniami wydrukowanymi z tyłu Ministerstwa ds. Zagrożeń nie są produkowane przez młodych rosyjskich projektantów, ale przez banki i firmy informatyczne.
Czytaj Więcej
14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room
Zarządzanie

14 cytatów na temat sprzedaży z filmu Boiler Room

Główny bohater osiedla się w małej firmie JT Marlin, która sprzedaje klientom akcje nieistniejących firm. - Każdy chce grubszego kawałka rynku. Mogę sprzedawać akcje każdemu - po prostu podaj mi numer. - Jesteś wielką przyszłością tej firmy, świeżą siłą firmy, chcesz pieniędzy - to dobrze. Kto mówi, że szczęścia nie ma w pieniądzach, jest idiotą.
Czytaj Więcej
Skąd pochodzą marki supermarketów?
Zarządzanie

Skąd pochodzą marki supermarketów?

Tatyana Kolesnikova, Kierownik Działu Marki, X5 Retail Group, Pyaterochka Federal Trade Network Mamy wielu partnerów produkcyjnych. Największy z nich - w sklepie spożywczym: „Glavproduct”, „Laconia”, „Extra M”, „Erkonproduct”. Schemat współpracy z producentami jest ustandaryzowany i przejrzysty: otwarte są przetargi między uczestniczącymi firmami, które spełniają wewnętrzne wymagania dostawcy.
Czytaj Więcej