Ciekawe

Moskali zostanie pokazany darmowy film rodzinny

Państwowa firma Moskino, która jest właścicielem 22 kin w Moskwie, rozpoczyna kampanię Family Weekend: teraz w każdą niedzielę w kinie Fakel, Neva, Saturn, Władywostok, Sputnik, Tula i Ułan -Bator ”pokaże darmowe domowe filmy rodzinne i kreskówki. Akcja rozpocznie się 17 czerwca.

Bezpłatne pokazy filmów będą odbywały się rano i po południu. W repertuarze znajduje się film animowany „Ivan Tsarevich and the Gray Wolf”, kolekcja kreskówek „Gem Mountain”, jeden z najbardziej poruszających filmów krajowych ostatnich lat, „Cook”, komedia „Pioneer Mary Pickford”, musical „Colourful Twilight” i inne filmy. Harmonogram można znaleźć tutaj.

W listopadzie 2011 r. Nikołaj Sotnikow, zastępca dyrektora Moskino, ogłosił, że w Moskwie zamierzają ożywić zamknięte i niepopularne kina. Zostaną one przekształcone w nowoczesne hale wielofunkcyjne z tanimi biletami na sesje, otworzą w nich sale gier i handlu, kawiarnie i salony piękności.

Obecnie władze moskiewskie posiadają 81 kin, z których 31 nie działa. Ożywienie opuszczonych sal kinowych zostało uwzględnione w państwowym programie „Kultura Moskwy” - w tym celu biuro burmistrza planuje przeznaczyć 19 miliardów rubli. 16 czerwca jedno z najstarszych moskiewskich kin, Illusion, zostaje zamknięte z powodu rekonstrukcji, znajduje się w domu na Kotelnicheskaya Naberezhnaya. Kiedy iw jakiej formie ponownie się otworzy, nadal nie jest jasne.

W 2012 r. Kino Khudozhestvenny powinno zostać zamknięte na dwuletnią przebudowę: główna sala zostanie odnowiona 100 lat temu (kino zaczęło działać w 1909 r.). W przyszłości Khudozhestvenny powinien stać się głównym rosyjskim centrum premiery filmu.

Zdjęcie: JanneM

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour
Cotygodniowe rabaty

Nowa wyprzedaż w Au Pont Rouge i minus 30% na wszystkie buty Afour

Au Pont Rouge Adres: Nab. Moika River, 73 aupontrouge Au Pont Rouge rozpoczął nową fazę sprzedaży online i offline: teraz rabaty na kolekcję letnią osiągają 70% (a na poprzednich - nawet 90%). Na przykład męska kurtka khaki od The New Designers, która jest zdecydowanie przydatna jesienią, kosztuje 5550 rubli zamiast 11100, a koszula damska Isabel Marant - 11940 rubli zamiast 39800.
Czytaj Więcej
W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store
Cotygodniowe rabaty

W sprzedaży w Asos w Trends Brands i Les 'Store

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. Nowy numer obejmuje krótką wyprzedaż w Les Lesi Paramonova, specjalną ofertę na Asos, minus 70% w Trends Brands oraz kolejną kolekcję Uniqlo i Ines de la Fressange.
Czytaj Więcej