Ciekawe

Dla smartfonów opracowano aplikację do wyszukiwania wydarzeń miejskich

Moskiewska firma Hyperboloid opracowała aplikację poza biurem, która pozwala śledzić plakat wydarzeń miejskich w 12 miastach świata: Moskwie, Petersburgu, Kijowie, Nowym Jorku, Londynie, Helsinkach, Manchesterze, Chicago, Toronto, Los Angeles, San Francisco i Vancouver.

Program skupia najciekawsze wydarzenia miejskie: koncerty, imprezy, wydarzenia sportowe, wystawy, pokazy rekonstrukcji historycznych, wycieczki, festiwale kulinarne, targi. Każde wydarzenie ma szczegółowy opis, cenę biletu i godziny otwarcia.

Andrey Zhigulev

założyciel Out of Office

 

„W związku ze wzrostem ilości informacji, które ludzie muszą codziennie przepływać przez siebie, usługi stają się coraz bardziej popularne, co z jednej strony pozwala spersonalizować Twój kanał informacyjny, a z drugiej strony wykorzystać go w skompresowanej, zagregowanej formie„ w ruchu ”. W końcu większość z nas po pracy ma tylko kilka godzin dziennie, które możemy spędzić na wakacjach, ale z reguły nie ma czasu i wysiłku, aby zaplanować te szczęśliwe godziny z góry.Poza biurem pozwala sortować zdarzenia według czasu, oceny i odległości od lokalizacji użytkownika. Aby rozpocząć pracę z aplikacją, wystarczy zarejestrować się przez e-mail lub zalogować za pośrednictwem jednej z sieci społecznościowych: Facebook, VKontakte lub Twitter.

Poza biurem jest bezpłatny, do tej pory dostępny tylko na iOS, możesz go pobrać tutaj.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej