Ciekawe

Niezależne teatry przeznaczyły 35 milionów

W tym roku Komisja Kultury przeznaczy 40 niezależnych witryn o wartości ponad 35,6 miliona rubli. Wśród odbiorców są: Teatr Ostrowski, Dwór, Za Czarną Rzeką, Malyshchitsky Chamber Theatre, The Interior Theatre, Lyceums, Comedian Trust, Such a Theatre, Autorzy Theatre i musical Teatr dziecięcy „Rainbow”.

Pieniądze przeznacza się na konkretny spektakl, jego przygotowanie lub pokaz (wiele teatrów kameralnych musi wynająć scenę, ponieważ nie mają własnych miejsc). Tak więc AX Engineering Theatre otrzymał dotację na przygotowanie premiery „Tej samej bajki ...” na podstawie pracy Andersena, Hand Made Theatre of Plastic Surgery na produkcję „Dlaczego nie latam?” według Siergieja Michałkowa.

Boris Illarionov

Po szefa Komisji Kultury

Niepaństwowe teatry dla naszego miasta są niewyczerpanym źródłem nowych nazw i kreatywnych pomysłów. Entuzjazm i kreatywna atmosfera znajdują żywą reakcję publiczności. Przypomnę, że Sankt Petersburg jest jedynym regionem w Rosji, w którym teatry niepaństwowe są wspierane w sposób systematyczny: w budżecie miasta przewidziano osobny artykuł ukierunkowany na te cele.

Dziś w Petersburgu jest ponad 50 teatrów pozarządowych. Komisja Kultury podkreśla, że ​​„stanowią one żywą i aktywną część przestrzeni kulturowej miasta”. W tym roku Teatr Lalek Format był czterokrotnie nominowany do Złotej Maski. Laboratorium reżysera ON. Theatre regularnie uczestniczy w programach Mask + i jest laureatem Nagrody Młodzieży administracji miasta. Teatr Etiudy otrzymał Nagrodę Przełomową. W maju 2011 r. Smolny utworzył specjalną „Wspólnotę teatrów prywatnych”, która pozwala koordynować działania niezależnych miejsc i rozwiązywać typowe problemy.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów
Cotygodniowe rabaty

Ostateczna wyprzedaż w Leform i Mango oraz 90% zniżki na rosyjskich projektantów

Zniżki Kursovoy Adres: Kursovoy per., 8 / 2b W sklepie z wieloma markami w Kursovy pereulok, gdzie sprzedaje się ponad 50 rosyjskich projektantów, od artykułów demokratycznych po luksusowe, rozpoczęła się całkowita sprzedaż. Z rabatami do 90%, możesz tutaj kupić rzeczy On Course, MUUS Lena Maksimova, Zazdrość, Urban Glass, Tonkilled i inne marki reprezentowane w multibrandzie.
Czytaj Więcej
Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio
Cotygodniowe rabaty

Zniżki w Zara, Asos i I Am Studio

Każdego tygodnia Life around dowiaduje się, co nowego w sklepach w Moskwie i Sankt Petersburgu (a także online), i doradza, jakie specjalne oferty i promocje należy teraz wykorzystać. W nowym numerze - minus 30% na wszystko na odzież wakacyjną, podstawową i zimową za jedną trzecią ceny i zimową wyprzedaż na rynku masowym.
Czytaj Więcej