Weekend

Michael Pitt: Rozkwit telewizji jeszcze nie nadszedł

Kryminał „Love Gangsta” o kochankach, którzy obrabowali mafię na początku lat dziewięćdziesiątych, ukazał się w rosyjskiej wypożyczalni. W rolach głównych Michael Pitt przyszedł ją przedstawić Moskalom. Marina Latysheva rozmawiała z 33-letnim aktorem o Martinie Scorsese i Larrym Clarku, komiksach i przyszłości seriali telewizyjnych.

- Zagrałeś w Bernardo Bertolucci, Martin Scorsese, Michael Haneke, Gus Van Sant, Larry Clark. Czy uważasz się za szczęściarza?

„Cóż, oczywiście, mam szczęście”. Występuję w filmie, który lubię oglądać. To prawda, że ​​warto zauważyć, że wybór dobrych projektów spośród wielu nie jest łatwy. I jak trudno jest z tymi reżyserami. Larry Clark jest taki szalony.

- Martin Scorsese wyprodukował serial Podziemne imperium, w którym wystąpiłeś, a on sam nakręcił serial pilotażowy. Co możesz powiedzieć o tym doświadczeniu?

„To zdecydowanie było coś wyjątkowego”. Mój dziadek był emigrantem, a granie w podziemnym imperium było jak granie własnego przodka. To jest niesamowite! Nawiasem mówiąc, Martin Scorsese znał moją biografię i, jak sądzę, wszystko to zrozumiał. Może częściowo dlatego mnie wybrał. Oczywiście praca ze Scorsese była moim marzeniem od dawna i starałem się go zadowolić.

Możetelewizja to przyszłość, ale tylko ona jest nadal zdecydowanie nie przyjdzie. Nauczyłem się tego na własną rękę doświadczenie w pracy w Podziemnym Imperium

- Projekt był dla ciebie długi - podejrzewam, że byłeś zadowolony, kiedy twoja postać umarła i było po tobie.

„Tak, to był długi czas i na swój sposób na pewno byłem zadowolony.” Podziemne imperium jest dla mnie ważne, a bohater był bardzo interesujący, ale telewizja wciąż nie jest filmem ...

- Więc nie jesteś zwolennikiem idei, że przyszłość kina jest w telewizji?

„Może telewizja jest przyszłością, ale jeszcze nie nadeszła”. Nad serią pracuje wielu reżyserów, a czasem reżyser wcale nie jest ważny. Nauczyłem się tego z własnego doświadczenia. Weź podziemne imperium. Scorsese nakręcił pierwszą serię, wszystko wyszło po prostu świetnie i wszyscy spodziewaliśmy się, że tak będzie dalej. Ale potem praca przerodziła się w serię i przez dwa lata okazaliśmy się zakładnikami projektu. Kiedy reżyser nakręci serial tak, jakby był filmem, nadejdzie przyszłość telewizji.
„Pierwszą godną uwagi pracą w filmie była Sadist Larry'ego Clarka, bardzo okrutna historia, w której grałeś drobnego mordercę.” Teraz pojawi się ponownie w jego filmie zatytułowanym „Nasz zapach”

- Och tak! Występuję w bardzo małej roli. Niezły film. Ale ogólnie rzecz biorąc, następnym filmem, w którym widz mnie widzi, jest romantyczna fikcja „Jestem początkiem”, w której gram naukowca. Naprawdę podobał mi się ostatni film scenarzysty i reżysera projektu Mike'a Cahilla „Another Land”.

- Czy w jakimś hicie byłbyś zainteresowany pracą? Może w filmowej adaptacji komiksu? W kogo wolisz grać, superbohatera lub złoczyńcę?

„Oczywiście bardziej interesujące jest bycie złoczyńcą”. Dobry aktor zwykle gra złego faceta. I chciałbym uważać się za dobrego aktora.

Szczerze mówiąc, mam przyjaciela ze świata komiksów i rozmawialiśmy z nim, że fantastycznie byłoby dla mnie znaleźć coś dla siebie. Niestety, jest to wciąż bardzo odległa perspektywa. Kiedyś planowałem wziąć udział w adaptacji Akiry. Czy znasz Akirę? Oto japońska, postapokaliptyczna historia, która ma miejsce po wojnie nuklearnej w Neo-Tokio. W świecie japońskich komiksów Akira jest jak Biblia. Pokazy jakby miały się rozpocząć, ale wszystko utknęło w martwym punkcie z powodu wygórowanego budżetu. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli spotkam się w tego rodzaju filmie, z pewnością będzie to coś konkretnego. Nie chcę uczestniczyć w zwykłej historii.

Obejrzyj wideo: Ghost In The Shell. On-set visit with Michael Pitt 'Kuze' (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie
Historie

Jak Indianin stworzył włoską markę w Moskwie

W ciągu ostatnich kilku lat wielu zagranicznych biznesmenów i emigrantów opuściło Moskwę, fundusze venture są bardzo niechętne do inwestowania w rosyjskie firmy, a korporacje z niepokojem patrzą na ten kraj. Ale niektórzy cudzoziemcy nie zamierzają opuszczać stolicy. Życie wokół rozmawiało z założycielem Uomo Collezioni - indyjskim biznesmenem Johnnym Manglanim, który pracuje w Moskwie od ponad 20 lat, przeżył pierestrojkę, dwa kryzysy i nadal ubiera poważnych ludzi w stolicy.
Czytaj Więcej
Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami
Historie

Dlaczego Starbucks przetrwał bitwę z konkurentami

Pierwszy Starbucks pojawił się w Seattle w 1971 roku: wówczas nauczyciel historii Zev Sigl i pisarz Gordon Bauker otworzyli kawiarnię z fasolą, nazwaną na cześć jednego z bohaterów powieści Moby Dick. Od tego czasu firma stała się jedną z największych sieci kawiarni na świecie: 20 tysięcy placówek otwartych w 65 krajach.
Czytaj Więcej
Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji
Historie

Co robią teraz zagraniczne firmy w Rosji

W ten weekend w Moskwie otworzył się pierwszy pełnoprawny sklep marki Victoria's Secret, który wcześniej nie sprzedawał nam swojej bielizny. Punkt sprzedaży detalicznej w centrum handlowym Evropeisky został udekorowany na różowo i ozdobiony fotografiami modeli w lnie. Jest to raczej niezwykłe wydarzenie, ponieważ w ciągu ostatniego półtora roku zagraniczne marki w zasadzie zamknęły swoje sklepy w Rosji.
Czytaj Więcej