Ciekawe

Dyrektor Władcy Pierścieni zaprezentował kilka eksponatów w muzeum w Carskim Siole

Dyrektor Peter Jackson podarował dwa zestawy mundurów polowych z I wojny światowej do Muzeum-Rezerwatu Carskiego Sioła. Są to dokładne kopie ubrań, butów i amunicji piechoty brytyjskiej i szkockiej pułków, służba prasowa raportów GMZ.

Inicjatorem i mediatorem był przyjaciel muzeum, filantrop z Nowej Zelandii Paul Brewer, który współpracował z Peterem Jacksonem podczas kręcenia trylogii Władca Pierścieni. Browar zapłacił za dostawę towarów do Rosji.

W dwóch zestawach - około 50 elementów, w tym koszule, mundury, czapki, pagony, uzwojenia, szelki, getry, maska ​​przeciwgazowa, kolby, narzędzia do wykopów. Wszystko to są dokładne repliki autentycznych obiektów wykonane ze szczegółowym przestrzeganiem technologii z początku XX wieku. W tworzeniu zestawów wzięli udział mistrzowie z Wielkiej Brytanii, USA i Indii. Muzeum mówi, że kiedy ich specjaliści przygotują specjalne manekiny do zestawów, „goście będą mieli wrażenie, że żołnierze piechoty żyją i właśnie opuścili wykop”.Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”
Filmy tygodnia

„Edge of the Future”, „All naraz”, „Frank”, „Cook on Wheels”

„Edge of the Future” Edge of Tomorrow REŻYSER: Doug Lyman Obsada: Tom Cruise, Emily Blunt, Brendan Gleason, Bill Paxton Spisek Europy jest uchwycony przez kosmitów. Major Staff Chistoplyuy, zdegradowany do prywatnego, trafia na linię frontu, gdzie bardzo szybko zostaje wysadzony w powietrze przez minę. Zaskakujące, że został natychmiast przeniesiony wczoraj, kiedy właśnie przybył na oddział.
Czytaj Więcej
„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”
Filmy tygodnia

„Crew”, „Commune” i „Dancing with Maria”

Reżyser „Załogi” Nikołaj Lebiediew Obsada Danila Kozłowskiego, Vladimir Mashkov, Agne Grudite Rosyjski przebój, nie kontynuacja ani remake, ale odmiana radzieckiego hitu „The Crew” z 1980 roku Aleksandra Mitty. Nowy film, wymyślony przez twórcę „Legend Number 17” - techniczny, przekonujący i naprawdę ekscytujący - jest zbudowany wokół zwolnionego pilota Aleksieja Guszczyna (Danił Kozłowski), który ma szansę sprawdzić się w lotnictwie cywilnym.
Czytaj Więcej
Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut
Filmy tygodnia

Cloverfield 10, Dignidad Colony, Hitchcock / Truffaut

Dyrektor „Psychics” Solace Afonso Poiart Obsada Colin Farrell, Anthony Hopkins, Abby Cornish, Jeffrey Dean Morgan Starszy psychiatra w wykonaniu Anthony'ego Hopkinsa próbuje pomóc detektywom FBI w znalezieniu seryjnego zabójcy - dokładnego biżuterii, nieuchwytnego i, jak zwykle, bawi się w chowanego. Jak to często bywa w przypadku filmu znikąd, kilku dobrych aktorów nie robi nic.
Czytaj Więcej
Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów
Filmy tygodnia

Valerian i miasto tysiąca planet, lumieres i dwóch innych filmów

„Valerian i miasto tysiąca planet” Reżyser: Luke Besson Obsada: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen Nowy i bardzo drogi Luke Besson o fantastycznych stworzeniach i przestrzeni, w której żyją Planeta o niesamowitej harmonii i pięknie zamieszkują mieszańce Avatara z skóra z masy perłowej i spokojne podejście do życia: perły są wydobywane z wiecznego oceanu przez plemiona pereł - główne źródło energii i zasobów na planecie, przetwarzane przez wspaniałe stworzenia podobne do łuskowatych szpiców.
Czytaj Więcej