Ciekawe

Gokart otwarty w Aviaparku

W centrum handlowym Aviapark otwarto karting Forza. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele centrum handlowego.

Karting znajduje się na pierwszym poziomie parkingu centrum handlowego. Powierzchnia trasy wynosi 4 tysiące metrów kwadratowych, długość - 500 metrów, a szerokość - od sześciu do dziewięciu metrów. Nad kartingiem znajduje się dach, który chroni jeźdźców przed możliwymi opadami deszczu.

Na autostradzie znajdują się długie proste odcinki, szybkie i wolne zakręty, szykany (sekwencja wąskich wijących się zwojów, zwykle w formie litery S. - ok. red.),a także włącza 180 stopni. Tor jest ogrodzony plastikowymi rębakami, które, według przedstawicieli kartingu, sprawiają, że jest on jak najbardziej bezpieczny.

Forza

Adres: 10 Projektant samolotów Mikoyan Street, centrum handlowe Aviapark

Czas pracy:
od 11:00 do 23:00

Tel .: +7 (925) 550-45-35, +7 (925) 550-45-57

OFICJALNA STRONA

Flota Forza składa się z 9-konnych gokartów Sodi RT8. Dla dzieci przewidziane są karty o mocy czterech koni mechanicznych.

Obszar gokartów jest wyposażony w układ pomiaru czasu, który rejestruje początek wyścigu. Na koniec wyścigu każdy zawodnik otrzymuje wydruk z wynikami.

Koszt dziesięciominutowej jazdy gokartem Forza kosztuje od 450 do 800 rubli, w zależności od dnia tygodnia i godziny. Szczegółowe informacje o cenach można znaleźć na oficjalnej stronie gokartów. Do końca maja wszystkie przejażdżki są objęte 20% zniżką.

Karting w Aviaparku będzie działał do końca jesieni 2016 roku.

Obejrzyj wideo: Gokart #2 - Kielce - Nowe gokarty, tor otwarty (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej