Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 20 lipca

W środowy wieczór, 20 lipca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, spektakli i wykładów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy.


Teatr

Sztuka „Wykład o niczym”

Co: Spektakl Post Theatre oparty na jednym z głównych dzieł Johna Cage'a, amerykańskiego kompozytora, filozofa, poety, artysty, najbardziej znanego ze swojej kompozycji Cztery minuty trzydzieści trzy sekundy, podczas której nie słychać dźwięku.

Miejsce: space „Loafers” (ulica włoska, 17)

Czas: 19:00, 21:00

Koszt: 700 rubli


Muzyka

Koncert Airbourne

Co: Koncert australijskich rockerów grających muzykę w stylu AC / DC i Rose Tattoo, który zasłynął w 2007 roku po wydaniu pierwszego albumu Runnin 'Wild.

Miejsce: Klub „Poczekalnia” (nasyp Kanału Obvodny, 118)

Czas: 20:00

Koszt: 1 800 rubli

Koncert Olgi Maximovej

Co: Koncert elektro-harfistki i kompozytorki Olgi Maximovej w ramach Roof Music Fest. Olga jest znana z eksperymentalnego podejścia i zastosowania efektów cyfrowych podczas odtwarzania muzyki.

Miejsce: Dach „Czerwonych gwiazd” (nasyp rzeki Pryazhka, 30)

Czas: 20:00

Koszt: 1100 rubli


Wykład

Wykład „Książka artysty jako fenomen sztuki”

Co: Wykład jednego z autorytatywnych rosyjskich kolekcjonerów książek, akademika Rosyjskiej Akademii Edukacji, w którym mówi o szczególnym gatunku sztuki plastycznej - książce artysty.

Miejsce: klaster intelektualny „Mind Games” (ulica Dostojewskiego, 19)

Czas: 19:00

Koszt: za darmo

Obejrzyj wideo: M-1 Challenge 79: Petersburg - 1 czerwca, 20:30 w Eleven Sports! (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito
Ciekawe

W ogrodzie imienia Baumana otwarto kawiarnię z grecką kuchnią Sito

W Bauman Garden otwarto kawiarnię z grecką kuchnią projektu Sito. O tym życiu opowiadano w służbie prasowej ogrodu. Kawiarnia mieści się w dwupiętrowym budynku. Na pierwszym piętrze znajduje się kilka miejsc ze stolikami, a na drugim zorganizowano letni taras, który może pomieścić do 40 osób. Głównym daniem w menu jest grecki chaczapuri o nazwie Peinerli.
Czytaj Więcej
Nowa lokalizacja: restauracja Schengen
Ciekawe

Nowa lokalizacja: restauracja Schengen

Mała restauracja Schengen na Kirochnej to wspólny projekt współwłaściciela Terminal Bar Pavel Steinluht i jego przyjaciela Daniila Berezowskiego, który pracuje we własnej agencji reklamowej. Dawno temu wpadli na pomysł otwarcia lokalu gastronomicznego i zaczęli wdrażać go z całą powagą: tylko żeby znaleźć szefa kuchni, musieliśmy przeprowadzić wywiad z 20 osobami.
Czytaj Więcej
Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie
Ciekawe

Wakacyjne „Jedzenie”: Restauracje i kawiarnie

W najbliższą sobotę w Moskwie po raz trzeci odbędzie się festiwal gastronomiczny magazynu „Poster-Food” - święto „Food”. Oprócz głównej restauracji, w tym roku miejski rynek żywności i strefa kuchni narodowej będą działać w Parku Gorkiego od południa do dziesiątej wieczorem. Tematem przewodnim festiwalu jest street food.
Czytaj Więcej
Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”
Ciekawe

Na linii Grivtsov otworzył kawiarnię-bar „Somewhere”

Na linii Grivtsov uruchomiono kawiarnię „Somewhere” - pierwszą instytucję zespołu przyjaciół, zbudowaną od podstaw i samodzielnie. Kuchnią kierował szef kuchni Kirill Safonov, znany ze współpracy z Tesla Bar i Tartin. Podczas gdy w „Somewhere” obowiązuje wersja testowa menu, ale połowa naczyń z niego na pewno zostanie na stałe.
Czytaj Więcej