Ciekawe

Festiwal kina włoskiego odbędzie się w Jekaterynburgu

Od 1 marca do 10 marca w Salute odbędzie się Trzeci rosyjsko-włoski festiwal filmów, dokumentów i filmów krótkometrażowych RIFF. Zostało to zgłoszone na stronie internetowej kina.

Według organizatorów RIFF program festiwalu ma objąć wszystkie kategorie kina włoskiego: od prac dokumentalnych dotyczących palących problemów społecznych po retrospektywy klasyki kina włoskiego. Organizatorzy festiwalu filmowego zamierzają nie tylko pokazywać filmy, ale także rozmawiać o reżyserach, aktorach, wydarzeniach i zjawiskach włoskiego życia. Pokazom filmowym towarzyszą spotkania z twórcami i reżyserami włoskich festiwali filmowych, a także wykłady tematyczne i seminaria.

Podczas festiwalu zaprezentowanych zostanie 15 filmów fabularnych i dokumentalnych oraz 8 filmów krótkometrażowych. RIFF otwiera tryptyk komediowy „Chodź żyć w Neapolu!” od dyrektorów Edoardo De Angelis, Guido Lombardi i Francesco Prisco. Pełny program festiwalu można zobaczyć tutaj.


RIFF Film Festival to największy festiwal filmowy w języku włoskim w Rosji: odbywa się w ponad 15 dużych rosyjskich miastach, w programie bierze udział do 25 filmów rocznie. Wydarzenie jest wspierane przez Departament Kultury w Moskwie, Komitet Kultury w Petersburgu, Włoską Ambasadę w Rosji, Włoski Instytut Kultury, Rosyjsko-Włoską Izbę Handlową CCIR i inne organizacje.

Obejrzyj wideo: "Psychoza z flamingiem" spot MFF Kino Dzieci 2019 (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble
Ciekawe

Hostel „House Off” zamyka i sprzedaje meble

Hostel „Off House” na kanale Griboedov, 7 zamyka. Od 10 września do 15 września właściciele, którzy również prowadzą sklep z odzieżą vintage Off, organizują sprzedaż mebli i detali wewnętrznych. Będzie można kupić absolutnie wszystkie rzeczy, z których korzystali goście hostelu: od łóżek piętrowych i szaf po popielniczki i kubki.
Czytaj Więcej
Jak to działa: oszust banku
Ciekawe

Jak to działa: oszust banku

Kto zajmuje się szumowaniem W Moskwie jest około 10-15 poważnych grup, nikogo nie znam, ale nie sądzę, że są to odmrożeni bandyci lub gopnicy. Chociaż być może po prostu oceniam sam. W każdym razie mamy firmę intelektualną, dlatego osoby z wykształceniem inżynieryjnym lub programiści są bardziej zaangażowani w karty - ogólnie rzecz biorąc, inteligencja techniczna.
Czytaj Więcej