Fotoreportaż

Zimowy sezon narciarski rozpoczął się w Rosa Khutor: Co robić w górach od 4 stycznia do 7 kwietnia

21 grudnia w górskim kurorcie Rosa Khutor rozpoczął się sezon zimowy 2018/2019. Główną innowacją nadchodzącego sezonu zimowego będzie pojedynczy karnet narciarski, który umożliwi jazdę nie tylko na Rosa Khutor (102 km), ale także na stokach Alpika i Laura (33 km).

Kolejną innowacją jest karnet narciarski z pierwszą datą otwarcia. Teraz nie jest przywiązany do określonego dnia i pozwala dostosować harmonogram jazdy na nartach.

W miesiącach letnich i jesiennych ośrodek przeprowadził szereg prac mających na celu poprawę terenu narciarskiego. W szczególności poszerzono strefę wdrażania wyciągu Edelweiss na południowym stoku. Również w tym sezonie otwiera się zjazd ze stoków łączących Rosę Khutor i stok Alpika.

W Ice Palace „Rosa Khutor” zaczęło działać lodowisko dla dzieci „Penguin”profesjonalni instruktorzy nauczą dzieci elementów łyżwiarstwa figurowego o różnym stopniu trudności.
Otworzy się nowe centrum dla dzieci „Corporation of Pranks”, w którym znajdzie się park trampoliny, ścianka wspinaczkowa, park suchej wody, labirynt dla dzieci oraz edukacyjna strefa multimedialna.

Niedawno otwarte Muzeum Archeologii pokazuje bogatą historię wyżyn, od epoki kamienia do nowej epoki. Muzeum ma technologię rzeczywistości rozszerzonej i multimedia.

Flacon 1170 Art Residence będzie gospodarzem festiwali, konferencji i imprez przez cały sezon. Tutaj możesz także jeździć na deskorolce, ćwiczyć jogę, słuchać bezpłatnych wykładów, uczestniczyć w wystawach, koncertach, oglądać filmy z widokiem na góry.

W nowym sezonie ośrodek planuje otworzyć siedem nowych restauracji: A La Russe Bar, Gastrobar „Fish and Wine”, „Coffeemania”, Tequila Bar „Agava Blue”, Argentinean Chupacabra Grill, „Pub and Barbershop 1829”, Hookah Club „Hubl Bubble ”.

W nowym roku Rosa Khutor będzie gospodarzem kilku dużych wydarzeń sportowych i rozrywkowych. LIve Fest-2019 otworzy program festiwalu zimowego, który tradycyjnie odbędzie się w dniach 4–7 stycznia.

Głównym wydarzeniem sportowym sezonu będzie etap Pucharu Świata w narciarstwie alpejskim dla kobiet zaplanowany na 2-3 marca. Kolejne wydarzenie FIS - tradycyjny festiwal śniegu dla dzieci i dorosłych - Światowy Dzień Śniegu FIS odbędzie się w ośrodku 20 stycznia.

Od 26 stycznia do 2 lutego odbędzie się młodzieżowy festiwal Tinkoff Rosa Fest, a od 29 marca do 7 kwietnia największy w Rosji festiwal sportu i muzyki Quiksilver New Star Camp, obchodzący dziesiątą rocznicę.

Pod koniec sezonu spodziewana jest najfajniejsza impreza - karnawał BoogelWoogel. Kilka tysięcy entuzjastów narciarstwa przyjedzie do ośrodka, aby zorganizować masowe zejście wzdłuż stoków w strojach kąpielowych.

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Połysk: cekiny
Rzeczy

Połysk: cekiny

Autor: Anna Eliseeva Pomimo utrwalonego stereotypu, że cekiny są żywym detalem do wieczorowego wyglądu, codzienne rzeczy z tym błyszczącym sprzętem stale pojawiają się w sklepach z sezonu na sezon. Nie tylko sukienki i spódnice, ale także bluzy, torby na zakupy i półbuty w pełni pokrywają błyszczący wystrój.
Czytaj Więcej
Nowa kolekcja Uniqlo i Ines de la Fressange
Rzeczy

Nowa kolekcja Uniqlo i Ines de la Fressange

Uniqlo kontynuuje współpracę z Ines de la Fressange i wydaje kolejną wspólną kolekcję. Francuska modelka i projektantka nie odstąpiła od kursu i nadal przekazuje pomysły klasycznego paryskiego szyku poprzez swoje ubrania. Główne elementy nowej współpracy (jak w przypadku wszystkich poprzednich) pozostały takie same: wdzięczne sylwetki i kroje, przyjemne i wygodne w noszeniu materiały, ciepłe i uniwersalne rozwiązania kolorystyczne.
Czytaj Więcej
Szczegóły przypadku: akcesoria zimowe
Rzeczy

Szczegóły przypadku: akcesoria zimowe

Wydaje się, że przy wyborze akcesoriów nie powinny pojawić się trudności - w każdym sklepie jest ich całkiem sporo. Mroźne akcesoria powinny jednak nie tylko spełniać określone parametry odporności na ciepło, ale także nie mogą ignorować kwestii estetyki i trendów. W końcu stają się dopełnieniem lub akcentem obrazu.
Czytaj Więcej
Dekoracje, które będą doskonałym prezentem noworocznym
Rzeczy

Dekoracje, które będą doskonałym prezentem noworocznym

Tekst Anastasia Andreeva Moda na biżuterię zmienia się wolniej niż na ubrania. Z reguły są noszone przez kilka lat i rzadziej są kupowane dla siebie. Zebraliśmy 15 wygranych wygranych biżuterii i prezentów: od dyskretnych, inspirowanych gruzińskimi bransoletkami po kolorowe broszki z dinozaurami i granatami.
Czytaj Więcej