Fotoreportaż

Jak przebiegały mistrzostwa snu w Irkucku

W Irkucku odbyły się „Mistrzostwa zdrowego snu”: na pierwszym piętrze centrum handlowego Silver Mall zainstalowano dziewięć łóżek, na których wstępnie wybrani uczestnicy piżam i masek do spania spędzili dzień próbując jak najdłużej spać przy muzyce zespołu Doctor Jazz, konkursy dla widzów i zwykłego hałasu w centrum handlowym w weekend.

Każdy uczestnik spał na „inteligentnej” poduszce (marka Ascona produkująca produkty do spania stała się organizatorem mistrzostw), która analizowała jakość snu i dawała wiarygodne dowody, że uczestnik spał i nie udawał. Zwycięzca, 33-letni Sergey Hankhunov, spał 20,5 godziny! I otrzymał główną nagrodę - anatomiczny materac. Drugie miejsce zajął 16,5-godzinny sen 31-letni Andriej Dorofiejew, który otrzymał poduszkę z funkcją analizy snu. Na trzecim miejscu znajduje się 18-letni Konstantin Podzorov, który obudził się po 15,5 godziny od startu i otrzymał anatomiczną poduszkę oraz możliwość jedzenia przy pomocy swoich pozycji (które są pożywieniem).

Obejrzyj wideo: Gala Mistrzów Sportu: Trener roku (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Fotoreportaż, Następny Artykuł

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up
Ciekawe

Nowe muzeum otwiera burgery Ketch Up

Restauracja Ketch Up Burgers zostanie otwarta na drugim piętrze budynku, w którym znajduje się Nowe Muzeum. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji. Nowy burger stanie się czwartym punktem sieci w Petersburgu. Trzej inni pracują przy Liteiny Avenue, Leo Tołstoj i Engels Avenue. Ketch Up Burgers Adres: 6. linia B.
Czytaj Więcej
Oyster Bar otwarty w Gorky Park
Ciekawe

Oyster Bar otwarty w Gorky Park

Oyster Bar, kawiarnia specjalizująca się głównie w ostrygach, została uruchomiona w Pioneer Pond w Gorky Park. Jak powiedział kierownik restauracji Life wokół, Oyster Bar to bar ostrygowy w klasycznym znaczeniu: „Główny nacisk kładziony jest na ostrygi - w restauracji będzie ich około 15 - i ryby”.
Czytaj Więcej
Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca
Ciekawe

Co robić w Moskwie wieczorem 1 lipca

Wieczorem w piątek, 1 lipca, w Moskwie odbędzie się kilka wykładów, imprez i pokazów filmowych. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Imprezy Grisha Nelyubin, Enthusiast Records, Timur Omar Co: Impreza z nowym programem DJ Grigory Nelyubin, duet KWC92 i zestawy winylowe przedstawicieli Enthusiast Records.
Czytaj Więcej
Nowe miejsce: rynek
Ciekawe

Nowe miejsce: rynek

Właściciele sieci restauracji Meatball otworzyli kawiarnię Marketplace na Nevsky Prospekt z wysokim poziomem kuchni. Na rynku gotują przed gośćmi tylko ze świeżymi produktami, czasem nawet od rolników. Zgodnie z pomysłem twórców nowa instytucja powinna przypominać rynek, na którym można kupić jedzenie z całego świata, od woka po francuskie bułeczki.
Czytaj Więcej