Weekend

Fatalna pokusa, dyskusja na temat sztuki chmielowej i włoski rynek

Kino

Na zdjęciu: „Fatal pokusa”

Fatalna pokusa

Colin Farrell i pensjonat dziewczynki

W gąszczu lasu na południu Stanów Zjednoczonych uczennica Amy znajduje żołnierza z północy, który jest tak ranny, że „koń może mieć ziarno buta w śrutach. Amy prowadzi wojownika do szkoły z internatem panny Marty - zamkniętej szkoły dla dziewcząt, w której oprócz gospodyni i nauczycielki mieszka tylko siedmiu uczniów. Podczas pierwszej rozmowy okazuje się, że kapral jest irlandzkim najemnikiem, a nie wrogiem, a południowcy prawie przegrali wojnę, więc żołnierze nie zamierzają wracać na front z kobiecej szkoły z internatem.

Krótki przegląd Fatalnych pokus i innych filmów tygodnia


Dyrektor

Sofia Coppola

Obsada

Kirsten Dunst, El Fanning, Nicole Kidman, Colleen Farrell

the-village.ru

Pierwszy program „The Meek”

Zaktualizowano retelling Dostojewskiego

W tym tygodniu odbędą się premiery filmów w języku rosyjskim obchodzone na festiwalu filmowym w Cannes: a jeśli nie będzie biletów na pokaz Tesnitsy Balaganova, nadal będzie szansa na obejrzenie „Meek” Loznitsa na podstawie historii o tej samej nazwie. Bohaterami filmu są karykaturowani, ale obowiązkowi bohaterowie współczesnej Rosji: policjanci, prostytutki, bandyci i działacz na rzecz praw człowieka grany przez Lię Akhedzhakova.


Dyrektor

Sergey Loznitsa

Obsada

Vasilina Makovtseva, Valeriu Andriuta, Sergey Kolesov

facebook.com

Festiwale

Na zdjęciu: grupa „Grzyby”

Piknik „Plakaty”

Jeden z głównych letnich festiwali, tym razem bez zespołu Leningradu

W swoich zapowiedziach Piknik Afisha regularnie podkreśla znaczenie tego składu i ogłasza, że ​​jest „głównym letnim festiwalem muzycznym”. Niestety, headliner - Kasabian, który wydał swój najlepszy album w 2004 roku - wygląda raczej nieprzekonująco na tle tych wypowiedzi. Jednak na festiwalu można usłyszeć mnóstwo innej muzyki (głównie z przestrzeni postradzieckiej), która jest naprawdę pilniejsza: zespół folklorystyczny „Mushrooms” i piosenkarka Luna, wszechobecny raper Husky, Antokha MS i rosyjski zespół śpiewający Glintshake, śpiewane po rosyjsku.


Gdzie

park „Kolomenskoje”

Ile

3500 rubli

Kiedy

29 lipca, 12: 00-23: 00

facebook.com

Strony

Na zdjęciu: Obgon

Radar

Bądźcie niszczycielami!

Młody, ale już znany ruch elektroniczny pochodzący z Chimki B.ravers pod Moskwą ma rok. Wybór miejsca uroczystości jest oczywisty: impreza odbędzie się w murach głównej świątyni rave - klubu „Rabitsa”, część wizualna będzie poświęcona nieograniczonej przestrzeni. Skład składa się z dziesięciu zestawów DJ-skich muzyków z Moskwy i Sankt Petersburga oraz programu na żywo z Palekh i Obgon. Istnieje szansa, że ​​nie uiścisz opłat za wstęp: post został opublikowany na stronie wydarzenia na Facebooku, zgodnie z zasadami, które możesz zapisać.


Kiedy

28 lipca, godz. 23 - 29 lipca, godz.12

Gdzie

„Rabitsa”

Ile

400–600 rubli

facebook.com

Angelwave Preparty

Lekki entuzjazm

W ramach przygotowań do przybycia włoskiego trans-awangardowego gracza Lorenza Senniego (wystąpi na NII w najbliższy weekend) organizatorzy jasnych imprez Angelwave zbierają lokalne wsparcie. Zagrają młodzi producenci z ogromnej SoundCloud, której muzykę można opisać abstrakcyjnym terminem „post klub” - w nim można usłyszeć trans z początku 2000 roku, duszne hity Rihanny i eksperymenty przemysłowe. Tradycyjnie organizatorzy przeprowadzają Angelwave w świetle dnia i proszą o przybycie na biało, ale tym razem najwyraźniej zrobili wyjątek.


Kiedy

29 lipca, godz. 23–18

Gdzie

Powerhouse Moscow

Ile

300 rubli

facebook.com

Magazyn: na zewnątrz

Niedzielny chłód na dziedzińcu „Research Institute”

Dla kopaczy i tych, którzy po prostu chcą przeszukać płyty w niedzielę, dziedziniec klubu Science and Art otworzy swoje podwoje - marka Warehouse oferuje nowy format wydarzenia z mini-marketem, jedzeniem i muzyką. Możesz przynieść i sprzedać swoje znudzone płyty (jeśli istnieją), kupić koszulkę wytwórni i posłuchać muzyki Dimy Kovyazin, Siergieja AM, Timura Omara i innych.


Kiedy

30 lipca, 14:00 - 23:00

Gdzie

„Nauka i sztuka”

Ile

200 rubli

facebook.com

Wystawy

Na zdjęciu: „Khudprom Congo: obraz dla ludzi”

„Picasso marzył o pisaniu jak dzieci, a dzieci piszą jak Picasso”

Wystawa malarstwa hiszpańskich i rosyjskich dzieci w Cervantes Institute w Moskwie, prezentująca prace młodych artystów w wieku od 4 do 16 lat w różnych technikach: pastelowych, akwarelowych, olejnych i akrylowych. Zainspirowane twórczością wielkiego mistrza, dzieci stworzyły swoje dzieła, z których niektórych nie da się odróżnić od dzieł współczesnych ekspresjonistów.


Kiedy

do 15 września

Gdzie

Cervantes Institute w Moskwie

Ile

wstęp wolny

facebook.com

„Khudprom Congo: malarstwo dla ludzi”

Malarstwo Konga odzwierciedla współczesną rzeczywistość republiki: od dzisiaj i od prawie 60 lat do historii, aż do uzyskania przez kolonię niepodległości od Belgii. Dziś klientami artystów są często obywatele, których pieniądze tworzą nieco naiwny obraz. Albo inaczej, jest stemplowany, ponieważ kongijska sztuka współczesna jest w pełnym rozkwicie: jest tyle zamówień. Postkolonialne malarstwo „Garażu” Konga umieszcza obok sztuki rosyjskiej Czukotki, eksplorując w ten sposób związek między metropolią a peryferiami.


KIEDY

do 13 sierpnia

GDZIE

Muzeum Sztuki Nowoczesnej „Garaż”

Ile

330 rubli

primepass.ru

Jak dobrze

Nz. Włoski letni weekend

Włoski letni weekend

Festiwal kultury włoskiej, który odbędzie się na dziedzińcu fabryki designerskiej „Flacon”. Oferuje targi produktów włoskich na dużą skalę (serów objętych sankcjami!), Mistrzowskie kursy kulinarne, wykłady z kultury, lekcje języka włoskiego i różne przyjemności gastronomiczne na terenie gastronomicznym.


Kiedy

28 lipca, 11:00 - 30 lipca, 21:00

Gdzie

Flakon

Ile

za darmo

facebook.com

Dyskusja o sztuce chmielowej

Dlaczego nie chcieć brać pod uwagę radzieckiej sztuki duszpasterskiej

Winzavod poprowadzi otwartą dyskusję na temat „sztuki chmielowej” - terminu, który pojawił się na początku 2000 roku jako „wyraz tradycyjnego konfliktu między moskiewskim konceptualizmem intelektualnym a brutalną sztuką uliczną”. Teraz ten trend jest logicznie popularyzowany wraz z pojawieniem się mody na europejskim wschodzie. Głównym problemem dyskusji jest niechęć części środowiska artystycznego do uznania duszpasterstwa poradzieckich miejsc do spania za sztukę współczesną.


Kiedy

28 lipca 19: 30-21: 00

Gdzie

Winiarnia

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook.com

Obejrzyj wideo: Siemoniak o ustawie o zgromadzeniach: kierunek zmian jest fatalny (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Najdziwniejsze patenty znanych firm
Skrzynie

Najdziwniejsze patenty znanych firm

Pewnego dnia największy producent samolotów Airbus opatentował foteliki rowerowe do samolotów. Jednocześnie kierownictwo firmy przyspieszyło, aby zapewnić wystraszonych pasażerów, że nie zamierza jeszcze wprowadzić nowego produktu do produkcji. Airbus opatentował wynalazek w rezerwie, próbując przewidzieć, które technologie będą poszukiwane w przyszłości.
Czytaj Więcej
Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”
Skrzynie

Alexander Auzan „Ekonomia wszystkiego”

Alexander AUZAN Doktor nauk ekonomicznych, profesor, publicysta, dziekan Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Moskiewskiego MV Łomonosow Człowiek W wyniku cudzołóstwa wielkiego filozofa i ekonomisty Smitha z francuskim Oświeceniem okazał się Homo economus - wszechwiedzącym egoistycznym dranem, który ma nadprzyrodzone zdolności racjonalizacji i maksymalizacji swojej użyteczności.
Czytaj Więcej
Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia
Skrzynie

Maniak biznesu: sekrety na Instagramie, interesy kobiet i inne hity tygodnia

Fast Company: Jak właściwie opisać siebie i swoją pracę W czasopiśmie Fast Company opublikowano artykuł, w którym bardzo ważne jest, aby używać właściwych słów w odniesieniu do swojej pracy. Jeśli zastąpisz wyrażenie „muszę” słowem „chcę”, życie będzie lśniło nowymi kolorami, jak napisano w publikacji. Amber Re, założyciel i dyrektor generalny Centrum Psychologicznego Bold Academy, opracował Słownik niekonwencjonalny, który zawiera nowe definicje najczęstszych słów.
Czytaj Więcej
Eugene napisał „System Kudrina”
Skrzynie

Eugene napisał „System Kudrina”

H&F czyta jedną książkę biznesową tygodniowo i wybiera z niej interesujące punkty. Tym razem czytamy książkę dziennikarza Jewgienija Pismennaya na temat centralnej postaci polityki gospodarczej Putina, Aleksieja Kudrina. Opowiadając historię byłego Ministra Finansów, autor odtwarza przełomowe wydarzenia rosyjskiej polityki ostatnich 20 lat z punktu widzenia ich bezpośredniego uczestnika.
Czytaj Więcej