Weekend

Brunch with Life around, koncert The Black Eyed Peas i dwie duże wystawy w Puszkinie

Aby zatańczyć na werandzie Deep Fried Friends i w Casa Corona, podczas przerw, idź do Puszkińskiego na dwie najważniejsze wystawy tego lata, a jeśli to konieczne, przejdź do Kolomenskoye na Jazz Manor. To tylko jeden ze scenariuszy spędzenia tego weekendu w Moskwie - oferujemy kilkadziesiąt wydarzeń, dzięki którym możesz opracować własny plan.

Jane Fitz / Closer

Strony

OK, prawdziwi DJ-e: Kiselev i Archanga

Veranda Deep Fried Friends gości świetnych DJ-ów, których nazwiska są znane każdemu moskiewskiemu tuserowi. W piątek zagra tam założyciel Ping Pong Club Moscow i członek Low Budget Family Lesha Kiselev, a dołączą do niego Micah Archanga z Vsigme i Canicool. Nawiasem mówiąc, oprócz zestawu, Micah również przeczyta coś na własną rękę.


Gdzie

weranda DFF

Kiedy

21 czerwca, 23:00

Ile

wstęp wolny

facebook

Bliżej

W sobotę w Mutabor odbędzie się prezentacja kijowskiego klubu Closer - ulubionego miejsca Natashy Abel, na przykład naszego. W Moskwie wystąpią zarówno Bliżsi mieszkańcy Timur Basha, Borys, jak i Noizar, a także gościnnie Tobias, Jane Fitz i Zenker Brothers. Nie tylko Natasha Abel, ale wielu innych naocznych świadków twierdzi, że Closer to najlepsze miejsce w Europie Wschodniej. Jeśli góra nie idzie do Mahometa, to Mahomet jedzie do góry - chłopaki z Kijowa nie będą nam bliżej, musimy z tego skorzystać.


Gdzie

Mutabor

Kiedy

22 czerwca

Ile

1600 rubli

facebook

„Funkcje Funk. Zestaw DJ Anatoly Ice 6 godzin”

Fani starych klasyków lamp powinni udać się do Powerhouse w piątek wieczorem - funk guru Anatoly Ice zagra sześć godzin (!) Ustawionych tam. Oprócz funku będzie jazz, soul, dyskoteka.


Gdzie

Powerhouse

Kiedy

21 czerwca, 23:00

Ile

wstęp wolny

facebook

Prosta symetria

Fajny powód, aby odwiedzić Casa Corona po raz kolejny - nowe miejsce w domu towarowym Tsvetnoy: tańcząc w nocy na planie braci Lipsky na tle Moskwy - co może być lepszego?


Gdzie

Casa corona

Kiedy

21 czerwca, 23:00

Ile

wstęp wolny

facebook

Fabryka Monasterio

W ten weekend zespół Monasterio zorganizował 40-godzinny entuzjazm w Moskiewskiej Elektromechanice. Skład jest długi: Okkultative, Roks, Orson Wells, Syberian i kilkadziesiąt dżokejów na dysk.


Gdzie

Moskiewski Zakład Elektromechaniczny im. Władimira Iljicza

Kiedy

21-23 czerwca

Ile

od 1200 rubli

facebook

Groszek o czarnych oczach

Koncerty

Husky w „Czerwonym październiku”

W niedzielę główny faworyt intelektualnych miłośników rapu zagra koncert na świeżym powietrzu w Czerwonym Październiku. Kilka tygodni temu Husky wydał klip do mega-house do piosenki „Baby Hollywood” - teraz utwór można usłyszeć na żywo.


Gdzie

Czerwone lato

Kiedy

23 czerwca, 19:00

Ile

od 1 700 rubli

facebook

Lato zamglenia

Stocznia Nike na Kuznetsky Most nadal zachwyca fajnymi darmowymi koncertami. Tym razem przemówi mieszkaniec Hyperboloidu, który nigdy nie zdejmuje swojej chustki - Summer of Haze.


Gdzie

Podwórko Nike

Kiedy

22 czerwca, 19:00

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook

„Uvula” w Parku Gorkiego

Następnego dnia w Nike Box w Gorky Park grupa marzeń pop Uvula zagra za darmo - faworyci Kolya Redkin i Stepa Kazaryan, a także po prostu dobrzy faceci.


Gdzie

Pudełko Nike

Kiedy

21 czerwca, 19:00

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook

Tkaniny: Yves Tumor

Nie będziemy pisać o „tkaninach” i innych koncepcjach, powiemy tylko jedno: Yves Tumor przybywa do Mutabor. Już sama ta nazwa powinna wystarczyć, aby pójść do klubu na Sharikopodshipnikovskaya w piątek wieczorem.


Gdzie

Mutabor

Kiedy

21 czerwca, 19:00

Ile

1200 rubli

facebook

„Jazz Manor”

Jeden z najstarszych festiwali jazzowych w Rosji tym razem odbędzie się nie w zwykłym Archangielsku, ale w parku Kolomenskoje w Moskwie. Cóż, jesteśmy tylko bliżej! Nawiasem mówiąc, program obejmuje nie tylko jazz, ale także całą resztę: Azilia Banks, Ivan Dorn i - nagle - The Black Eyed Peas. W rezydencji otworzy się również bar Stella Artois Non Alcoholic, obok którego można zagrać w bule (La Boulle, tęsknimy) i strzelać do Polaroida.


Gdzie

park „Kolomenskoje”

Kiedy

22-23 czerwca

Ile

od 5000 rubli

facebook

Fondation Louis Vuitton

Jak dobrze

Życie wokół brunchu w Domu Kultur

W niedzielę redaktorzy miejskiej gazety Życie wokół (to my!) Przygotują brunche w „Domu kultury”. Zafundujemy ci nasze słynne jajka w koszulce, a także koktajle na bazie wina musującego (gdzie bez nich). Wśród kucharzy naszym redaktorem naczelnym jest Tanya Simakova, specjalny korespondent Andrei Yakovlev, gwiazda Pit, on jest naszym niszczycielem - Vityą Bulgakov i innymi.


Gdzie

„Dom Kultur”

Kiedy

23 czerwca

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook

Dorn on the Strelka. Prąd publiczny

W piątek główny ukraiński piosenkarz ostatnich dziesięciu lat występuje w nietypowej roli: Ivan Dorn wygłosi publiczne przemówienie w Strelce. Chodzi o to, jak przyciągnąć młode grupy do swojej wytwórni, jak zdobyć uwagę postradzieckiej opinii publicznej i wiele więcej.


Gdzie

Instytut Strelka

Kiedy

21 czerwca, 19:00

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook

Fondation Louis Vuitton

Dzięki wystawom w ten weekend wszystko jest bardzo proste: jeśli chcesz spojrzeć na sztukę współczesną - zapraszamy do Fondation Louis Vuitton w Puszkinsky. Tutaj i Yves Klein i Jean-Michel Basquiat, a którzy po prostu nie. Dlaczego nad schodami zawieszony jest tylko jeden koń - Ballada o Trockim autorstwa Maurizio Cattelany.


Gdzie

Galeria sztuki Europy i Ameryki XIX-XX wieku

Kiedy

19 czerwca - 29 września

Ile

500 rubli

pushkinmuseum

„Schukin. Biografia kolekcji”

Jeśli lubisz trochę bardziej znaną sztukę (przynajmniej tak się teraz stało), idź do tego samego Muzeum Puszkina, choć już do głównego budynku - wystawili pełną kolekcję Siergieja Schukina i jego braci. Nie będziemy ponownie opowiadać o tym, co jest fajne na wystawie, wystarczy podać kilka nazwisk: Matisse, Picasso, Gauguin, Derain, El Greco, Rousseau. Wydaje się, że to wystarczy, aby przejść do muzeum na Volkhonka.


Gdzie

Muzeum Puszkina

Kiedy

19 czerwca - 15 września

Ile

600 rubli

pushkinmuseum

„Frozen in Time” Diana Taft

Cóż, jeśli nie masz dość dwóch gigantycznych wystaw w Puszkinskim (lub zdążyłeś już je obejrzeć w ciągu tygodnia), radzimy udać się do Multimedialnego Muzeum Sztuki na wystawie fotograficznej Diany Taft - tuż za rogiem od Puszkińskiego. Wystawa amerykańskiego fotografa poświęcona jest Arktyce i Antarktydzie, oczywiście nie bez odniesienia do globalnego ocieplenia. Muzeum pokaże monumentalne fotografie topniejących lodowców i dryfujących gór lodowych - smutny, ale majestatyczny widok.


Gdzie

Muzeum Sztuki Multimedialnej

Kiedy

20 czerwca - 25 sierpnia

Ile

500 rubli

facebook

„Umarli nie umierają” Jima Jarmuscha w Strelce

W piątek wieczorem w Strelce odbędzie się rosyjska premiera nowego obrazu Jima Jarmuscha. Tym razem amerykański maestro nakręcił postapokaliptyczny horror zombie, jednak aktorzy są tacy sami: Bill Murray, Tilda Swinton, Tom Waits i Iggy Pop.


Gdzie

Instytut Strelka

Kiedy

21 czerwca

Ile

bezpłatnie po rejestracji

facebook

„Testament Charlesa Adamsa lub Dom Siedmiu Wisielców”

W „Warsztacie Petera Fomenko” odbędzie się premiera spektaklu muzycznego o znanej rodzinie Addamsów. Reżyserem czarno-białego musicalu był Oleg Glushkov, a główne role zagrają Maria Bolshova, Vera Strokova, Nikolai Orlovsky i inni. Będzie wiele sztuczek, efektów specjalnych, a co najważniejsze - piosenek.


Gdzie

„Warsztat Petera Fomenko”

Kiedy

24 czerwca

Ile

3250 rubli

fomenko.theatre


Zdjęcia: okładka, 3 - Marc Domage / Fondation Louis Vuitton, 1 - FMLY, 2 - Interscope Records

Popularne Wiadomości

Kategoria Weekend, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej