Zakup tygodnia

Palce zabawkowe

Fingerlings to zabawka na palec, której sprzedaż nabiera tempa w Stanach Zjednoczonych i Rosji. Amerykańscy rodzice po prostu szaleją na punkcie tego urządzenia, kupując zabawkę w sklepach i na Amazon: Walmart i Toys „R” Us nie są już dostępne, można je tylko zamówić w przedsprzedaży. Małpa została opracowana przez WowWee, firmę zajmującą się robotami domowymi. W listopadzie została finalistką konkursu Toy of the Year w nominacji „Collection of the Year” - teraz będzie rywalizować o nagrodę z samochodami Pixar i figurkami LEGO.

1999 rubli

Kupić


Zabawka z wysokiej jakości szorstkiego plastiku łatwo mieści się w dłoni i działa na bateriach, które działają przez długi czas. Wewnątrz znajdują się czujniki dotykowe, głośnik i mikrofon. Pamięć urządzenia zawiera 40 różnych scenariuszy: małpa reaguje na głos, dotyk lub oddech. Chwyta dowolne przedmioty - od palca lub pióra po kartkę papieru - przekręca głowę, przewraca oczami, przedstawia różne emocje (działanie, radość, smutek) i wydaje kilka wzruszających dźwięków. Można go powiesić za ogon, a położyć na boku zasypia i zaczyna chrapać.

W kolekcji znajduje się dziesięć zabawek (oprócz małp jest lenistwo i jednorożec), każda ma swoją nazwę i charakter. Właściciele Fingerlings piszą, że małpy są zabawne rozmawiając ze sobą - rozpoznają się i wydają specjalne dźwięki - tak wiele osób radzi kupowanie dwóch zabawek jednocześnie.

Fingerlings - mieszanka przędzarki i tamagotchi: nie chcesz puścić małpy. Ponadto musi być stale rozrywką. Jeśli zostawisz ją na kilka minut, zaczyna się nudzić i wymaga uwagi. Ze względu na małe rozmiary, zabawka jest wygodna do noszenia wszędzie. Rozwija wyobraźnię (dzieci nieustannie wymyślają różne gry i historie) i umiejętności motoryczne. Dla dorosłych Fingerlings staną się zabawką antystresową, a alergie można zastąpić zwierzakiem.

Obejrzyj wideo: MINI SKATEBOARD FINGERBOARD Polski. składanie super deskorolek z części - własnoręcznie (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Zakup tygodnia, Następny Artykuł

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów
Zarządzanie

Problem tkwi w kodzie: Gdzie znaleźć rozsądnych programistów

Sharif Karmo Założyciel GetShopApp Rok temu naszym celem było stworzenie dobrego zespołu technicznego: wymagało to pięciu starszych programistów. Zaoferowaliśmy konkurencyjne warunki: wynagrodzenie rynkowe w wysokości 100 000-150 000 rubli i udział w programie opcji. Zaczęliśmy od tradycyjnej ścieżki: opublikowaliśmy wakat na wyspecjalizowanych stronach i zaczęliśmy przeglądać ciekawe CV.
Czytaj Więcej
Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych
Zarządzanie

Włam się: jak pompować ciało i mózg przy użyciu teorii naukowych

W serii Doliny Krzemowej jeden z bohaterów przyznaje, że pracę z 48 godzinami pracy bez przerwy pomaga zestaw sody Mello Yello, ciasteczka Oreo i garść tabletek Adderal. Psychostymulanty - w tym przypadku kofeina, cukier i różnorodne amfetaminy - są integralną częścią życia wielu pracoholików. Najczęściej są podejmowane impulsywnie, na przykład podczas sesji lub nagłego wypadku w pracy.
Czytaj Więcej