Ciekawe

Wydarzenia, które można odwiedzić z dziećmi w dniach 8 i 9 października

„Złota jesień” w VDNH

Kiedy: 8 października

Gdzie: VDNH, Prospect Mira, 119

Duża wystawa rolnicza to impreza dla dorosłych, ale dzieci również bardzo ją polubią. Zwłaszcza jeśli nie zmusisz ich do słuchania raportów z realizacji programów państwowych, ale poproś ich, aby spojrzeli na zwierzęta domowe i ptaki oraz gościa specjalnego z Astrachania - wielbłąda o imieniu Khan. Ponadto w ramach wakacji odbędzie się festiwal kultur narodowych, na którym można spróbować narodowych potraw i przysmaków z różnych regionów kraju.


Festiwal grzybów w ogrodzie farmaceutycznym

Kiedy: 8-9 października

Gdzie: „Ogród farmaceutyczny”, Prospect Mira, 26, s. 1

W ogrodzie apteki zaplanowano weekend grzybów, w którym dzieci i dorośli mogą nauczyć się, jak robić świece i ozdabiać przedmioty w postaci grzybów za darmo, dowiedzą się wszystkiego o tym, jak szukać grzybów i jak nie zgubić się w lesie. Nadal możesz uczestniczyć w paradzie grzybowej, ale w tym celu musisz zrobić sobie grzybowy kapelusz.


Koniec Światowego Tygodnia Kosmicznego w Moskiewskim Planetarium

Kiedy: 8 i 9 października

Gdzie: Planetarium Moskiewskie, ul. Sadovaya-Kudrinskaya, 5, s. 1

W ten weekend Światowy Tydzień Kosmiczny, który rozpoczął się 2 października, zakończy się w Moskiewskim Planetarium. Dla zwiedzających przygotowano wiele tematycznych wycieczek, programów i premier. Wydarzenie będzie interesujące dla dzieci powyżej szóstego roku życia. Cena biletu: od 200 rubli.


Wystawa „Wujek Styopa - 80” w GUMIE

Kiedy: 6-31 października

Gdzie: DZIĄSŁO, Plac Czerwony, 3

W GUM otwarto wystawę poświęconą jednemu z bohaterów Siergieja Michałowa, wujowi Styopie. Na nim można zobaczyć twórcze dzieła dzieci oparte na dziełach pisarza, naturalnej wielkości lalki, wykonane z ilustracji znanych artystów dziecięcych oraz ozdoby świąteczne w stylu 50-60 z głównym bohaterem święta.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej