Polecany przez

Alexander Sysoev - o najlepszych pierożkach i rzymskim makaronie

Życie wokół wciąż pyta bohaterów miast o ich ulubione kawiarnie i tajne miejsca, w których jedzą lunch, kolację, kupują rzeczy i spędzają wolny czas. Dziś Aleksander Sysoev, dyrektor marketingu plakatów restauracji, założyciel rosyjskiego festiwalu restauracyjnego i autor kanału telegramowego Sysoev FM, opowiedział nam o swoich ulubionych miejscach.


Alexander Sysoev

Nie jestem najlepszym wyborem dla tego działu: jestem konserwatywny i chodzę w prawie te same miejsca. Geografia też nie jest szeroka: dzwonienie do taksówki i uciekanie poza MKAD w poszukiwaniu najlepszego chaczapuri (na przykład) również nie dotyczy mnie. Jeśli lenistwo jest motorem postępu, to jestem najsilniejszym motorem. Ale oczywiście są to winne przyjemności.

Na przykład chętnie dostanę się do Stoleshnikova w Lepim i Cooka po porcję Mamy-Sibiryaka. W moim układzie współrzędnych są to najlepsze pierogi stolicy. W pobliżu emaliowanej miski z ciężką porcją i kwaśną śmietaną kładą sok owocowy - albo robią to sami, albo znaleźli jakiś geniusz, ale można go również zaliczyć do kategorii standardowej. Nie ma sensu rezerwować - oto wieczna kolejka obcokrajowców, czarodziejów wydawnictw i PR marek modowych. Wszyscy podlegają zakazanym przyjemnościom, ale to właściciele podwójnej porcji, z którą najczęściej spotykam się w fitnessie - pedałują z szaleństwem jak prawdziwi Syberyjczycy.

Mówią, że w restauracji Probka na Tsvetnoy mam przydomek - Sasha Roman Paste. Informacje nie są potwierdzone, ale fakt jest oczywisty: to danie, na które jestem gotowy, aby przejść wiecznie. Nic specjalnego: masło, trzy rodzaje papryki, pecorino i parmezan, ale zahaczyłem prawie wszystkich moich towarzyszy tym dozwolonym lekiem. Gotowanie zajmuje 30 minut, zjedzenie zajmuje 30 sekund, a wspomnienia 30 lat wcześniej. Próbowałem cacio e pepe w wielu restauracjach w Europie, ale to na Tsvetnoy (a także w Probce na Dobrolyubova w Sankt Petersburgu) najlepsza opcja.

Trzecie danie to chinkali. Ogólnie rzecz biorąc, kwestią, gdzie najlepiej zabronić najlepszych chinkali, jest natychmiastowe rozpoczęcie szalonych debat. Ostatecznie deklaruję: najlepszy w Kazbeku. Z najlepszym ciastem, delikatnym mięsem i aromatycznym bulionem. Po drugim mimowolnie zamówiono czaczę, po piątym wszystkie gruzińskie piosenki zostają zapamiętane, po ósmej z okien widać rzekę Kura. Ogólnie rzecz biorąc, portal w Tbilisi nie jest inaczej.


Obejrzyj wideo: Трудности выживания Трейлер 2019 (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Polecany przez, Następny Artykuł

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”
Cotygodniowe rabaty

Otwarcie zaktualizowanej kolekcji Uniqlo w zimowej kolekcji „Gallery” i „Mouth to mouth”

Rabaty Yoox Kolejna promocja zagranicznego punktu internetowego: do 22 października włącznie, 25% zniżki na imponującą ilość towarów. Poszukaj produktów oznaczonych „dodatkowe 25% zniżki”, rabat aktywowany jest w sekcji „Moje zakupy”. Ponadto EMS jest nadal bezpłatny. Imago moskiewska marka odzieży damskiej w eleganckim formacie casual ogłosiła dwudniową kampanię z 40% rabatem na kolekcję jesienną.
Czytaj Więcej
Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym
Cotygodniowe rabaty

Klasa ekonomiczna: sprzedaż na rynku masowym

Co tydzień Life around dowiaduje się, co nowego w Moskwie i sklepach internetowych, i mówi o tym, gdzie możesz teraz skorzystać z rabatów i promocji. W nowym wydaniu - dziesięć niedrogich sklepów, w których można teraz znaleźć wyprzedaż sezonową. Zara Home - do 60% Zarahome.com Sprzedaż w Zara Home to już drugi miesiąc.
Czytaj Więcej