Ciekawe

Grill i warzywa Burger Dostawa pojawia się w Primorsky District

Secretspot Bar na Commandant Avenue uruchomił usługę dostawy burgerów. Grill i warzywa do tej pory działają tylko w dzielnicy Primorsky, a burgery, w tym wegetariańskie, kosztują od 180 do 250 rubli. Menu dostawy, które wkrótce zostanie rozszerzone, ma tylko 6 hamburgerów. W wegetariańskich zamiast mięsnych pasztetach dodaje się falafel. Oprócz burgerów możesz zamówić makaron, makaron i zupy.

Hamburger - 180 rub„Hungover burger” - 200 rubliFunt przyjemności - 300 rubli„Surf Burger” - 200 rubliCheeseburger - 200 rubli

Hamburgery kosztują od 180 do 250 rubli, w razie potrzeby można do nich dodać polewy. W przyszłości napoje będą również w menu. Zamówienia są przyjmowane od 450 rubli, a sama dostawa jest bezpłatna.

Vladimir Olshevsky

współzałożyciel

 

Bar jest prawdziwy dla przyjaciół i możesz do nas dotrzeć tylko z naszym przyjacielem jako gościem lub otrzymując rekomendacje. W barze znajduje się kuchnia Grill & Veggies. Menu jest otwarte i nadal się zmienia.

Nie ma szefa kuchni. Przepisy są naszymi ulubionymi, rodziną lub przyjaciółmi. Plus, trochę czasu poświęcono na rozwój kuchni z udziałem przyjaciół-kucharzy na różnych poziomach.

Wysyłka Grill i warzywa

Powiat Primorsky
+7 (812) 925-52-10
13:00-23:00
Strona na Facebooku

Obejrzyj wideo: WEGANSKI BURGER - DG (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt
Ciekawe

Ludzie w mieście: wolontariusze w schronisku dla dzikich zwierząt

W Petersburgu znajduje się kilkanaście schronisk, w których trzymane są bezdomne psy i koty. I tylko jedna, w której zabrane są dzikie zwierzęta, to „Syrin”. Wcześniej na jego miejscu znajdowała się stacja odbioru. Żyły na nim lisy, szopy pracze, a nawet niedźwiedź - zwierzęta, na które łowcy ciągną swoje psy. Rok temu miejscy zoodefenders kupili zwierzęta i założyli schronienie na miejscu stacji, gdzie przystosowują się i leczą zwierzęta, które nie mogą samodzielnie przetrwać na wolności.
Czytaj Więcej
Ogłoszony program festiwalu Omnivore
Ciekawe

Ogłoszony program festiwalu Omnivore

Festiwal gastronomiczny Omnivore Moskwa zaprezentował swój program. Organizatorzy festiwalu powiedzieli Life wokół tego. Festiwal, który odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia, odbędzie się wielofunkcyjny strych na piątym piętrze przestrzeni DI Telegraph. Zgodnie z harmonogramem, pop-upy Omnivore dla maksymalnie 80 osób, odbędą się w dniach 13 i 14 kwietnia.
Czytaj Więcej
W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki
Ciekawe

W Łużnikach powstanie piłkarski park rozrywki

W kompleksie sportowym Łużniki park rozrywki w piłce nożnej zostanie otwarty w dniu Moskwy 10 grudnia. Zostało to zgłoszone na stronie internetowej rządu metropolitalnego. Dla zwiedzających zostanie otwartych 20 miejsc rozrywki, a także amatorski turniej drużynowy poświęcony zbliżającemu się rozpoczęciu Pucharu Konfederacji 2017 i Mistrzostw Świata FIFA 2018.
Czytaj Więcej