Przewodnik

Pięć restauracji z menu dla dzieci w Irkucku

Chłopcy i dziewczęta, a także ich rodzice, od dawna nie spędzają czasu wyłącznie na placach zabaw. Dzięki otwarciu licznych centrów gastronomicznych w centrach handlowych, a także rodzinnych restauracji i kawiarni dorośli mają okazję zrelaksować się wygodnie, podczas gdy dziecko bawi się i karmi.

Życie wokół przejrzało menu restauracji w Irkucku i odkryło, gdzie można miło i smacznie spędzić czas z dziećmi.

Rainbow menu „Family Cafe”

św. Siergiejewa, 3

Jasne hamburgery (239 rubli), wielokolorowy makaron (159 rubli) i tłuczone ziemniaki z kurczakiem w sosie śmietanowym (159 rubli), śmieszne pierogi (159 rubli) i desery - dziecko będzie miało duży wybór. Do barwienia stosuje się tylko naturalne barwniki: sok z buraków, szpinak i kurkumę. Niezwykła instytucja przyciąga w dość standardowy sposób: urodziny dzieci i warsztaty spędzają na gotowaniu pizzy i deserów.

Hamburgery z kurczaka i cordogs w Harlequin

św. Krasnogvardeiskaya, 20/2

Jak zapewniają właściciele placówki, duże menu jest przeznaczone nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Podczas gdy rodzice jedzą tatar z łososia, nicoise i tłuczoną zupę ziemniaczaną w bułce, dzieci wychodzą z pokoju dziecinnego pod opieką niani. A kiedy skończyli, nadrabiają siłę kordogami (hot dog w cieście kukurydzianym) za 110 rubli, naleśniki z twarogiem i lodami za 120 rubli oraz burgery z kurczaka (hamburger z kotletem z kurczaka) za 190 rubli.

Gotowanie w domu na Broadway & Rafinad

św. Sedova, 29

Restauracja i bar Broadway & Rafinad oferuje pełne menu dla starszych dzieci. Pomimo gorączkowego życia nocnego, sielanka króluje w tym miejscu w ciągu dnia i organizuje rodzinne wakacje w weekendy. W menu znajdują się zupy, tłuczone ziemniaki i klopsiki z ryb i kurczaka, umiejętnie przebrane za ptaki, króliczki i młode, które są wielkim sukcesem dla kontyngentu dzieci. Pizza „Kaganiec” kosztuje 430 rubli, lody „Gnomy” w 280 rublach. Dodaj słodkie koktajle mleczne i obszerną kartę deserową, która podoba się z domowymi ciastami i konfiturami.

Freakshakes w Love Story Bar

św. Sedova 20/1

Love Story Bar nie ma menu dla dzieci. Ale jest bardzo nowoczesne menu deserowe z wiśniowymi klaffouti (245 rubli), mango parfait (185 rubli), czekoladowymi kremówkami (245 rubli), ciastkami brownie (185 rubli) i Snickers (195 rubli). W menu głównym możesz zamówić pizzę, makaron lub rogaliki dla dzieci z boczkiem. W weekendy od 13.00 do 15.00 są programy z animatorem, a zapierające dech w piersiach maniaki z pączkami (od 355 rubli) w końcu cię rozweselą.

Imprezy dla dzieci w Mamini

św. nasyp górny, 145 / 17a

Menu rodzinnej restauracji Mamini nie można nazwać szczególnie wyszukanym. Dzieciom zostaną zaoferowane standardowe samorodki (230 rubli) i koperty z rybami (350 rubli), grillem (270 rubli) i hamburgerami (270 rubli), klopsikami (250 rubli) i zupami (220 rubli). Ale tutaj sami robią lody i kilka rodzajów. Istnieje również pokój dziecięcy i od czasu do czasu organizują bezpłatne przyjęcia i pokazy dla dzieci.

Obejrzyj wideo: Miedzy Omskiem a Nowosibirskiem o szczepionkach (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przewodnik, Następny Artykuł

Co zająć dziecko jesienią
Przewodnik

Co zająć dziecko jesienią

Poza sezonem, gdy spacerowanie jest nieprzyjemne i masz dość siedzenia w domu, możesz nauczyć się czegoś nowego: rozwijać roboty, rzeźbić z gliny, rysować lub rozumieć sztukę. Dla każdego dziecka tej jesieni jest coś dla każdego. Robotyka, elektrotechnika i wzornictwo przemysłowe w Roboshkoli W dni powszednie zajęcia w Roboshkoli odbywają się wieczorami, aw weekendy trwają prawie cały dzień, ale dzięki specjalnej technice gry nikt się nie przepracuje.
Czytaj Więcej
„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu
Przewodnik

„Venus rag”: Jak obejrzeć wystawę sztuki povera w Ermitażu

16 maja w Pałacu Zimowym otwiera się wystawa „Arte Povera. Twórczy przełom” - obszerna i odkrywcza retrospekcja jednego z najważniejszych trendów we włoskiej sztuce drugiej połowy XX wieku. Termin „arte povera” (przetłumaczony z języka włoskiego jako „biedna sztuka”) został ukuty przez kuratora i krytyka sztuki Germano Celant w 1967 roku, próbując zdefiniować twórczość kilkudziesięciu włoskich autorów, którzy zbuntowali się niezależnie na różne sposoby sztuka przeciw amerykańskiemu minimalizmowi, proponująca zupełnie inny sposób rozumienia zjawisk świata przemysłowego.
Czytaj Więcej
Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?
Przewodnik

Co musisz wiedzieć o bezpieczeństwie dzieci w samochodzie?

Zapytaliśmy pediatrę, ortopedę i specjalistę od produktów dla dzieci o to, co wpływa na bezpieczeństwo dziecka w samochodzie zarówno w regularnych, jak i nagłych wypadkach. Frolov Pavel Aleksandrovich, pediatra Prywatna klinika dziecięca Shtulman Dmitry Alekseevich, chirurg ortopeda dziecięcy, kandydat nauk medycznych, Prywatna klinika dziecięca Olga Teslya, dyrektor sieci sklepów „Olant” Dlaczego potrzebuję fotelika samochodowego?
Czytaj Więcej
10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie
Przewodnik

10 najpopularniejszych koktajli w Moskwie

Restauracja i bar Delikatesy Pedro Manhattan - 520 rubli 492 koktajli na miesiąc Składniki: Bourbon - 60 ml Sherry - 20 ml Angostura - 2 krople Bitter - 2 krople Ocet Sherry - 2 ml PET BARISHNIKOV, barman Delikatesy: „Współwłaściciel i szef kuchni wynaleźli koktajl Delikatesy Wiaczesław Lankin. To zwrot akcji w klasycznym Manhattanie.
Czytaj Więcej