Przemysł

Jak odnoszą się bohaterowie Burger, rzeźbią i gotują oraz Doubleby

W listopadzie 2015 r. Trzech przyjaciół - Nikołaj Richter, Mikhail Fisher i Nikołaj Serdotetskiy - bez doświadczenia w branży restauracyjnej, otworzyło pierogi Lepim i Cooka na ulicy Stoleshnikov. Od kilku miesięcy „Sculpt and Cook” stał się jednym z najpopularniejszych punktów gastronomicznych w mieście i zajął pierwsze miejsce w rankingu najlepszych pierogów w Moskwie. Regularnie rozmawiamy o tym i wielu innych historiach sukcesu na stronach Life wokół i nadszedł czas, aby przypomnieć sobie najlepsze z nich.

Jak Doubleby zmienia się w Starbucks

Jak bohaterowie Burger stają się modną siecią Burger

Jak Leo Volozh dostarcza produkty mieszkańcom miasta z rynku

Jak „Rzeźbić
i gotujcie „oddajcie miłość pierogom

Jak uchodźcy wywołali boom kuchni syryjskiej w Petersburgu

pokrycie: Yasia Vogelhardt, 1 - Katya Zaklivenets, 2, 3 - Yasya Vogelhardt, 4 - Alena Vinokurova, 5 - Valentin Egorshin

Obejrzyj wideo: Poradnik Od Frajera do BOHATERA (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Przemysł, Następny Artykuł

Nowe utwory Gorillaza, sezon 3 zbrodni amerykańskich i kontynuacja Mass Effect
Domy weekendowe

Nowe utwory Gorillaza, sezon 3 zbrodni amerykańskich i kontynuacja Mass Effect

Co oglądać „Amerykańska zbrodnia” Amerykańska zbrodnia Od 12 marca ABC, obsada sezonu 3: Felicity Huffman, Richard Kebral, Connor Jesup, Benito Martinez, Regina King Twórca: John Ridley Trzecia część scenariusza „PSR” lata niewoli ”Johna Ridleya, którego pierwszy sezon mówił o śledztwie w sprawie przestępstw z nienawiści na pustkowiu Ameryki, a drugi o skandalu seksualnym w prywatnej szkole.
Czytaj Więcej
New Frank Ocean, seria Netflix o Rodeo i Edge of the Rise autorstwa Thomasa Pincheona
Domy weekendowe

New Frank Ocean, seria Netflix o Rodeo i Edge of the Rise autorstwa Thomasa Pincheona

Co słuchać Gonjasufiego „Callus”, aby posłuchać Gonjasufiego, przyjaciela Flying Lotus i The Gaslamp Killer, na długo zniknął z radaru melomanów - teraz okazuje się, że nagrywał ten album przez cztery lata. „Callus” to niesamowicie smutna płyta pomieszana z industrialnym, amerykańskim rootem, synth-popem i dubem, a kiedy dojdziesz do piosenki z wymownym tytułem „When I Die”, gęsia skórka może oczywiście przejść.
Czytaj Więcej
Album Mushrooms, finał American Horror Story i nowy Orhan Pamuk
Domy weekendowe

Album Mushrooms, finał American Horror Story i nowy Orhan Pamuk

Co oglądać American Horror Story American Horror Story FX Sezon 6 Twórcy: Ryan Murphy, Brad Falchak Obsada: Evan Peters, Dennis O'Hare, Sarah Paulson, Lily Rabe, Katie Bates, Kuba Gooding Jr, Lady Gaga Oglądaj W tym tygodniu zakończyła się szósta część wieloletniego horroru opartego na okropnych legendach miasta - okazja do pokonania całego sezonu w weekend, zwłaszcza, że ​​ponownie zmusza go do ostrego oglądania.
Czytaj Więcej