Komentarz

Właścicielka Global Point Family - o skandalu wokół restauracji „22.13”

W zeszłym roku Global Point Family zamknął swoje projekty na placu Konyushennaya: Barbaresco, The Americano i 22.13. Powodem tego był konflikt z właścicielem lokalu: przedstawiciele gospodarstwa nadal go pozywają. W tym samym czasie komornicy petersburscy aresztowali własność restauracji „22.13” w celu spłacenia długów wobec dostawców - to 4,5 miliona rubli, firma podobno jest winna swoim pracownikom około miliona rubli. Życie wokół zorientowało się, co dzieje się z grupą restauracyjną i jak wpłynie na los jej lokali.

Igor Belyavsky

Właściciel rodziny Global Point

O długach wobec dostawców

Nadal jesteśmy w sądach z właścicielem lokalu, w którym mieściły się „22.13” i Barbaresco, a w drugiej połowie maja odbędzie się kolejne spotkanie. Czekamy na kwestie prawne, a następnie przeprowadzimy się do starego lub nowego miejsca. Dostawcy, z którymi współpracujemy w istniejących restauracjach, otrzymują płatności zgodnie z harmonogramem, aby spłacić długi. Dostawcy, którzy przestali z nami współpracować w związku z powstającym zadłużeniem, współpracują z nami w ramach norm regulowanych przez prawo w przypadku ryzyka działalności gospodarczej prowadzonej przez przedsiębiorcę.

O zaległościach w wynagrodzeniach

Zaległości w wynagrodzeniach dla pracowników istnieją, ale większość z nich została spłacona z budżetów innych restauracji i firm. Przede wszystkim płacimy tym, którzy współpracują z nami w istniejących restauracjach. Pozostałe kwoty zostaną wypłacone zgodnie z harmonogramem w 2015 r. A otwarcie nowego „Szczęścia” w miejsce Funky Kitchen, które budujemy na ukierunkowanych pożyczkach z Sovetsky Bank, przyspieszy ten proces. Pomimo tego, że restauracje na Konyushennaya Square faktycznie przestały działać, a straty poniesione w wyniku bankructwa osób prawnych, uznajemy długi wobec zespołu, który pracował w restauracjach i spłacamy je zgodnie z naszym harmonogramem w miarę wzrostu zysku.

O nowym „Szczęściu” w Piotrogrodzie

„Szczęście” dojrzało u nas. Zaczęliśmy stosować proste rozwiązania we wnętrzu, bardziej naturalne materiały: drewno, metal, kamień. Jednocześnie pozostała pyszna domowa kuchnia z gastronomicznymi zwrotami akcji, dużą ilością deserów, słodyczy, ciastek i słodyczy Happiness. Wszyscy mamy dzieci, a zrozumienie szczęścia ma teraz dla nas szersze znaczenie, ale wciąż jest skierowane na wewnętrzny głos każdego z nas, wartość chwili obecnej, przyjemne emocje, chwile dzieciństwa. Zbudowaliśmy duży salon na głośne spotkania z przyjaciółmi i zachowaliśmy przytulność na randki. Jednocześnie będziemy rozwijać nie tylko markę Happiness, ale także nowe koncepcje.

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day
Ciekawe

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day

Pięć namiotów kinowych zostanie otwartych w Moskwie przy ulicy Twerskiej w Dniu Miasta, pokazując rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie. O tym poinformowała służba prasowa komitetu organizacyjnego cyklu miejskich wydarzeń ulicznych „Pory roku w Moskwie”, informuje TASS. „Moskale i goście stolicy będą mogli oglądać około 100 godzin kina, w tym rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie, a także rozmawiać z ulubionymi filmowcami, aktorami i filmowcami.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Moskwa)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Igor i Natalia kupili mieszkanie w domu na Begovaya na etapie budowy w 2011 roku: podobał im się bezpłatny układ, panoramiczne okna, widoki i dogodna lokalizacja w obrębie Trzeciego Pierścienia. Gospodarze bardzo lubią słońce i plażową estetykę. Po ślubie na Bali postanowili nadać swojemu domowi słoneczny nastrój.
Czytaj Więcej
Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany
Ciekawe

Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany

Roczny przewodnik po 100 najlepszych restauracjach stolicy Spoon 2016 został opublikowany w Moskwie. Przedstawiciele opowiedzieli o tym Life. Ocena łyżki 2016 nosi nazwę „Rosyjski Michelin”. „Gromadzi przede wszystkim miejsca premium. Ta ocena dotyczy nie tylko gastronomii, ale także określonego stylu życia” - wyjaśniają przedstawiciele Spoon 2016 wokół Life.
Czytaj Więcej
Plany weekendowe: 4-6 października
Ciekawe

Plany weekendowe: 4-6 października

4 października, piątek, 5 października, sobota, 6 października, niedziela, piątek, 4 października, 11:00 „0 Performance - Skromny urok kryzysu” Ostatni dzień wystawy. Projekt poświęcony jest wydajności, a nazwa opiera się na grze słów, opartej na podwójnym znaczeniu pojęcia „wydajności”, co można interpretować jako termin ekonomiczny „wydajność”.
Czytaj Więcej