Komentarz

Bądź głodny - po co organizować wielką imprezę dla każdego

Zespół tajnych kolacji i festiwali jedzenia ulicznego Stay Hungry organizuje nową imprezę przydomową. Tym razem wydarzenie odbędzie się na dużą skalę. W najbliższą sobotę 27 sierpnia organizatorzy obiecują gościom nietrywialne przejażdżki, w tym z pinyat, a także przedstawienia teatralne i lekcje mistrzowskie. Życie wokół dowiedziało się, że tym razem przygotowują Stay Hungry, a także rozmawiało z nimi o roli jedzenia na przyjęciach i rozwoju projektu jako agencji eventowej.

Anna Biczewska i Alena Ermakova

założyciele Stay Hungry i właściciele kawiarni Iskra


O idei imprez w stoczni

Kiedy zaczynaliśmy, właśnie pojawiały się pierwsze projekty - żaden z nich nie miał własnych kawiarni. Zaczęliśmy więc rozwijać motyw ulicznego jedzenia i pomagać sobie nawzajem. Jedzenie jest nadal ważną częścią naszych przyjęć, ponieważ nie znaleziono lepszego kleju społecznego. Ale coś innego jest zawsze „związane” z jedzeniem. Coś, o czym rozmawiają i myślą nasi przyjaciele, w którym odczuwa się odbicie czasu teraźniejszego. W końcu komiczne jednodniowe wesela odbywały się z księdzem, sukienką i woalką - ustawiono całą kolejkę ludzi.

Umówiliśmy się również na randki, bitwę z burgerami, aw zeszłym roku wspólnie z Reebok urządziliśmy wielką imprezę sportową, ponieważ sport stał się jednym z głównych tematów w mieście. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie nasze imprezy są przede wszystkim okazją do spotkania się, śmiechu (w tym nas samych), dobrej zabawy i dobrej zabawy.

Właściwie ze względu na komunikację rozpoczęliśmy przyjęcia obiadowe, ze względu na to wyszliśmy na podwórko i aby zachować możliwość komunikacji, staramy się nie rosnąć i nie zamieniać się w wielkie miasto.

O wyborze miejsca

Kiedy postanowiliśmy zorganizować naszą pierwszą imprezę, było to jak czysta przygoda: nie mieliśmy pieniędzy, miejsca, doświadczenia. W rezultacie w ciągu kilku tygodni zorganizowaliśmy absolutnie nieformalne spotkanie dla majsterkowiczów.

Mieliśmy szczęście: mieliśmy kapitał społeczny, który z powodzeniem zainwestowaliśmy - innymi słowy, znaliśmy wielu ludzi o różnych powiązaniach i możliwościach. Tak więc Katya z zespołu Gold Group uwierzyła w nasz pomysł i pozwoliła nam zorganizować Stay Hungry Backyard na dziedzińcu jej biura - i to całkowicie za darmo.

Począwszy od następnego wydarzenia, platformy zaczęły do ​​nas przychodzić i zaczęliśmy wybierać te odpowiednie dla jednego lub drugiego pomysłu. Udało nam się znaleźć wśród programistów takich, którzy potrafią przyciągnąć dobrą publiczność do nieskręconej witryny.

Mówią, że po nas do witryn przychodzą inne wydarzenia, agencje i potencjalni najemcy. Nawiązaliśmy więc doskonałe relacje robocze z niektórymi programistami i cieszymy się z powrotu na ich terytorium. Na przykład w Red Rose KR Rose Properties już dwukrotnie organizowaliśmy wydarzenia i zamierzamy powtórzyć tę jesień - aczkolwiek z nową koncepcją.

A na bieżącą imprezę Stay Hungry Backyard Party nasi przyjaciele zaproponowali centrum biznesowe Novospassky, przedstawiając je grupie PSN - okazało się to bardzo miłe, a wszyscy uczestnicy, którzy odwiedzili witrynę, wysłali zachwycony SMS. Ten klaster istnieje od dawna, ale jeśli nie pracowałeś w biurach tam zlokalizowanych, prawdopodobnie nie przypadkowo znajdziesz się na tym terytorium. I damy tylko okazję.

Jak rozwija się projekt Stay Hungry?

Niezależnie od tego, czy nam się to podoba, czy nie, sam Hungry zmienił się z czasem. Często słyszymy, że chcielibyśmy powrócić „pierwsze podwórko na podwórku”, ale przynajmniej powiedziano nam, że w rezultacie nasze ulubione imprezy stały się szersze. Wydarzenie na tysiąc i osiem tysięcy to oczywiście inny poziom, inny budżet, inne przygotowanie. Wcześniej po prostu rzucaliśmy się z uczestnikami, zabieraliśmy głośniki, pilota od znajomych, waliło coś na palecie w nocy - to cała organizacja.

Teraz mamy cały zespół, dyrektora technicznego i zobowiązania wobec partnerów. Chociaż nie staliśmy się poważną agencją eventową i świadomie staramy się pozostać amatorami w świecie profesjonalistów. Więc okazuje się, że jest bardziej zabawny i pełen duszy.

Robimy wszystko przede wszystkim dla siebie i dla własnego rodzaju. Chcemy
mówić o tym, co ważne w różnych językach i za pomocą różnych technik artystycznych. Dziś jest to teatr, a jutro może będzie film. Staramy się różnić od partii do imprezy - zmieniamy lokalizację, wymyślamy jakąś aktywność, w tym coś tylko dla fanów i coś dla jednoczenia ludzi. W każdym razie staramy się przekazać publiczności to, co może być teraz ważne i istotne w mieście.

To, czy okaże się z nami, czy nie, to kolejne pytanie i mamy nadzieję, że tak samo. Co najważniejsze, nadal chcemy pozostać rodzajem przyjaznej, przyjemnej bijatyki, w której możesz ukryć się przed agresją, depresją i problemami. Nawet jeśli nie jesteśmy już dwoma tysiącami ludzi, ale na przykład ośmioma.

O nadchodzącej imprezie

27 sierpnia pokażemy Moskwie w różowym kolorze - kilka
przesadny obraz iluzorycznego różowego świata z jednorożcami.
Przejażdżki będą w tym samym stylu - komiczne i zabawne: goście będą musieli pokonać piñatę lub, na przykład, strzelić piłkami w skoku rogiem jednorożca. I robimy różowe biennale na imprezie. Dokładniej mówiąc, cała impreza będzie wystawą naszego ironicznego przewodnika po słowach i tematach, które towarzyszyły nam przez te wszystkie lata „urbanistyki hipsterów”.

Między innymi rozwijamy się i zmieniamy wraz z naszą publicznością. Wielu naszych gości przywiozło dzieci w ciągu ostatnich kilku lat - dlatego na przykład podczas nadchodzącej sobotniej imprezy odbędzie się przyjemna strefa dla dzieci, którą zespół marki Citroen pomaga nam wyposażyć.

W zeszłym roku chcieliśmy robić przedstawienia teatralne na imprezie, ponieważ uwielbiamy teatr, a występy Vyrypaeva w ogóle, naszym zdaniem, można podzielić na cytaty o Moskwie na początku stulecia. Tego lata udało nam się znaleźć budżet sponsorski i zrealizować nasz plan. I wciąż mamy wiele dobrych pomysłów.


Cover: Lena Strebkova / Stay Hungry

Obejrzyj wideo: God of War. Raising Kratos. "Making Of" Documentary (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Komentarz, Następny Artykuł

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day
Ciekawe

W pięciu kinach ulicznych filmy o Moskwie zostaną pokazane w City Day

Pięć namiotów kinowych zostanie otwartych w Moskwie przy ulicy Twerskiej w Dniu Miasta, pokazując rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie. O tym poinformowała służba prasowa komitetu organizacyjnego cyklu miejskich wydarzeń ulicznych „Pory roku w Moskwie”, informuje TASS. „Moskale i goście stolicy będą mogli oglądać około 100 godzin kina, w tym rzadkie filmy festiwalowe, filmy krótkometrażowe, filmy animowane i filmy o Moskwie, a także rozmawiać z ulubionymi filmowcami, aktorami i filmowcami.
Czytaj Więcej
Mieszkanie tygodnia (Moskwa)
Ciekawe

Mieszkanie tygodnia (Moskwa)

Igor i Natalia kupili mieszkanie w domu na Begovaya na etapie budowy w 2011 roku: podobał im się bezpłatny układ, panoramiczne okna, widoki i dogodna lokalizacja w obrębie Trzeciego Pierścienia. Gospodarze bardzo lubią słońce i plażową estetykę. Po ślubie na Bali postanowili nadać swojemu domowi słoneczny nastrój.
Czytaj Więcej
Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany
Ciekawe

Przewodnik po 100 najlepszych restauracjach Moscow Spoon 2016 wydany

Roczny przewodnik po 100 najlepszych restauracjach stolicy Spoon 2016 został opublikowany w Moskwie. Przedstawiciele opowiedzieli o tym Life. Ocena łyżki 2016 nosi nazwę „Rosyjski Michelin”. „Gromadzi przede wszystkim miejsca premium. Ta ocena dotyczy nie tylko gastronomii, ale także określonego stylu życia” - wyjaśniają przedstawiciele Spoon 2016 wokół Life.
Czytaj Więcej
Plany weekendowe: 4-6 października
Ciekawe

Plany weekendowe: 4-6 października

4 października, piątek, 5 października, sobota, 6 października, niedziela, piątek, 4 października, 11:00 „0 Performance - Skromny urok kryzysu” Ostatni dzień wystawy. Projekt poświęcony jest wydajności, a nazwa opiera się na grze słów, opartej na podwójnym znaczeniu pojęcia „wydajności”, co można interpretować jako termin ekonomiczny „wydajność”.
Czytaj Więcej