Ciekawe

Nowa lokalizacja: Steakhouse Red. Stek i wino

Po stronie Piotrogrodu czerwona restauracja została otwarta w trybie technicznym. Stek i wino to instytucja, która wybrała mięso i wino jako główne wytyczne. Nazwisko szefa kuchni nie zostało jeszcze ujawnione, ale jeden z właścicieli został odnotowany w branży restauracyjnej: Eldar Kabirov do tej pory zarządzał kawiarnią Abajour na Wyspie Wasilewskiej.

Podstawą menu jest karta stekowa, która zawiera trzy sekcje: klasyczne i nieklasyczne steki, steki dla firm. Tylko 12 gatunków, z których około połowa jest już dostępna. Pierwszy - Nowy Jork, Ribeye, Top Blade i Filet Mignon - gotowane są na grillu, drugi - w technologii sous vide (w workach próżniowych w temperaturze nieprzekraczającej 70 stopni). Mięso w tym drugim przypadku jest bardziej miękkie, więc ta metoda dobrze nadaje się do tak zwanych alternatywnych kawałków, które są również tutaj stosowane do steków. Czerwone przekąski i dania główne to głównie mięso - carpaccio, stojak z jagnięciny i charakterystyczny burger z serem cheddar. Istnieje również specjalna sekcja „Do wina” z pastami i kością mózgu.

Lista win została zebrana z około 70 pozycji różnych kategorii cenowych. Postanowili wlać droższe szklanki - 200-300 rubli za szklankę. W tym samym czasie można zamówić butelkę zarówno za tysiąc, jak i dziesięć tysięcy rubli.

Wnętrze czerwone. Stek i wino został zaprojektowany przez projektantkę Lidię Shapovalovą. Do dekoracji użyto dużej ilości drewna: rozebrano prawdziwą stodołę na ściany, aw toalecie zbudowano regał z podkładami kolejowymi. Na ścianach nie będzie żadnych tradycyjnych obrazów - zamiast tego namalowano biegnące byki. Osobno warto zwrócić uwagę na żłobek - znajduje się w osobnym pokoju, w którym znajduje się również kilka stolików, przy których rodzice mogą zjeść posiłek.

Eldar Kabirov

współwłaściciel

Od dawna myślę o mięsie, lubię je od czasów Abajour Cafe. Jestem blisko koncepcji Michaiła Zelmana - jego londyńskiej restauracji Burger & Lobster, sieci Goodman, która jest całkowicie pełna w Londynie - kiedy ktoś chce konkretnego dania i idzie do konkretnej restauracji, robi to tak idealnie, jak to możliwe i nie myśli o niczym innym. W naszym przypadku wszystko zostało nieco sformatowane. Jak dotąd nie byliśmy w stanie podjąć takiego ryzyka i stworzyć restauracji z jednym produktem w Petersburgu, chociaż początkowo chcieliśmy. Nie ma tu zbyt wielu turystów krajowych i nie można powiedzieć, że w restauracjach są linie. Nie mogę powiedzieć, że menu jest ogromne. Dodaliśmy kilka potraw mięsnych, przekąsek do wina i samych win.

Stek „Nowy Jork” - 950 rubliWłoski talerz: suszone pomidory, karczochy, oliwki, breazole, parma, taleggio - 600 rubliSałatka z wędzonej kaczki - 380 rubli

Fragmenty z menu

Stek z Nowego Jorku
950 rubli

Stek z Fileta Mignon
1000 rubli

Stek Skert (nieklasyczny)
930 rubli

Top Blade Steak
850 rubli

Tatar z czerwonej wołowiny
450 rubli

Sałatka Stekowa
390 rubli

Sałatka Wędzona Kaczka
380 rubli

Rack jagnięcy z grillowanymi warzywami
890 rubli

Filet z Łososia Ze Smażonym Szpinakiem
530 rubli

Talerz serów: Camembert, Chevre,
taleggio, gorgonzola, parmezan
450 rubli

Espresso
110 rubli

Ciasto Jagodowe
240 rubli

Restauracja Czerwona. Stek i wino

Bolshoy pr. P.S., 51/9

Godziny otwarcia: 13: 00-23: 00
Tel .: +7 (812) 927–46–64

Zdjęcia: Dima Tsyrenshchikov

Obejrzyj wideo: Dni otwarte ARmoto nowa lokalizacja. (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej