Ciekawe

W centrum handlowym „Mozaika” otworzyła makaron „Wokker”

W centrum handlowym „Mozaika” otworzyła sieć kawiarni z domkami z makaronem „Walker”. O tym życiu opowiadali przedstawiciele firmy.

Instytucja rozpoczęła prace nad restauracją na trzecim piętrze centrum handlowego. Menu i ceny tutaj są takie same jak w innych sieciach z makaronem.

Wcześniej okazało się, że firma „Walker” obniżyła ceny wszystkich pozycji menu. Teraz cena woka (tj. Makaronu lub ryżu z dodatkami) zaczyna się od 200 rubli. Na przykład porcja indyka, kurczaka lub wieprzowiny kosztuje teraz 250 rubli w porównaniu do poprzednich 315 rubli, a najdroższy makaron z krewetkami będzie kosztował 325 rubli (poprzednia cena wynosiła około 400 rubli).

„Walker”

Adres: centrum handlowe „Mozaika”, ulica Kozhukhovskaya 7., dom 9

Czas pracy:
od 10:00 do 22:00

Facebook

Sieć dokonała również zmian w składzie swoich potraw: porzuciła mrożone warzywa i zrewidowała przepis na sosy. Ponadto w przyszłości sieć planuje zwiększyć liczbę franczyz do 90% całkowitej liczby wszystkich kawiarni Vokker.

Wokker w Mosaic stał się 13. witryną sieci w Moskwie. W Rosji pod tym znakiem działa 28 instytucji. Pierwsza kawiarnia Vokker została otwarta w 2008 roku.

Obejrzyj wideo: Soszu w Chinach #8 Galeria Mozaika, Changping (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia
Chmura wiedzy

Business Geek: awaria programu IT Obamy, miliony w Halloween i inne hity tygodnia

Businessinsider: Jak Cisco stracił miliardową umowę z Amazonem W przyszłym tygodniu Cisco wreszcie zaprezentuje nowy produkt stworzony przez ściśle tajny startup Insieme Networks. Pozwoli to firmie zająć miejsce na rynku technologii SDN, co może znacznie obniżyć koszty budowy sieci. Cisco zainwestowało w tę firmę 100 milionów USD i zainwestuje kolejne 750 milionów USD, jeśli wszystko pójdzie dobrze.
Czytaj Więcej
Załóż firmę: serwis samochodowy
Chmura wiedzy

Załóż firmę: serwis samochodowy

Własny serwis samochodowy to kosztowna firma, której nie warto zaczynać, trochę obeznana z samochodami. Będziesz musiał zająć się klientami z wyprzedzeniem, a nie przed otwarciem, ale przed rozpoczęciem pracy nad projektem. Jeśli nie masz kilkudziesięciu przyjaciół, którzy są gotowi naprawić samochód w twoich skrzynkach naprawczych, lepiej nie zabierać się do pracy.
Czytaj Więcej
Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy
Chmura wiedzy

Evil Genius: How American Apparel Creator boli firmy

W tym tygodniu marka odzieżowa American Apparel w końcu otrzymała 25 mln USD od Standard General. Ta transakcja pozwoli firmie ponownie uniknąć ruiny: jej pożyczkodawca Lion Capital zażądał natychmiastowej spłaty długu w wysokości 10 milionów USD. Producent kultowej amerykańskiej odzieży przeżywa ciężkie czasy - od 2010 roku strata wyniosła 270 milionów dolarów.
Czytaj Więcej