Ciekawe

Alexander Rappoport otwiera swoją nową restaurację Woroneż na Prechistenka

W połowie sierpnia na ulicy Prechistenka zostanie otwarta restauracja mięsnych przysmaków „Woroneż” - nowy projekt restauratora Aleksandra Rappoporta. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Szefem marki w restauracji będzie Avralian Sabby Kenyon, który wcześniej kierował kuchnią restauracji Lesartist oraz Roman Shubin, szef kuchni.

Woroneż będzie duży: trzy piętra, 1000 metrów kwadratowych i 250 miejsc. Na parterze znajdzie się bar z przekąskami i sklep mięsny, w którym goście zostaną zaproszeni, na przykład, makarony wołowe, kukurydza i marynowany język.

Woroneż

Adres: Prechistenka, 4

telefon:8 (495) 695-06-41

Facebook

Hala zwana Woroneż otworzy się na drugim piętrze, a Butcher Club, który przeniósł się w nowe miejsce, zajmie trzecie.

Menu zapowiada się na około 40 rodzajów steków i innych dań mięsnych. Planują przywieźć produkty rybne z Morza Barentsa, Morza Północnego i Japonii, warzywa z Ryazanu, Tambowa, Krasnodaru, Wołogdy i innych regionów oraz wołowinę z gospodarstw regionu Woroneż.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm
Weekend

Biegnij na szczyt Cherskiego, ręcznie robiony festiwal i cichy chuliganizm

Imprezy Na zdjęciu: duet „Bakshish”, chuligańska impreza w barze „Quiet” Taniec i zabawa przy muzyce duetu „Bakshish”. Repertuar muzyków obejmuje okładki zarówno znanych piosenek, jak i tych, które mogą tylko uzupełnić listę odtwarzania melomanów. W wykonaniu „Bakshisha” nawet znajome utwory zabrzmią w nowy sposób, z nieodłącznym napędem duetu i charyzmą.
Czytaj Więcej
„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki
Weekend

„Muzyka mojego miasta”, Noc Muzeów i Festiwal Książki

Festiwale Muzyka mojego miasta Festiwal „Muzyka mojego miasta” odbędzie się na placu przed centrum handlowym Fashionable Quarter. Organizer - Radio mCm. Tradycyjnie wystąpią tu irkuccy muzycy rockowi, rapowi i popowi. Gospodarzami festiwalu są Ivan Vilchinsky i Anna Mamaeva, a główną gwiazdą programu jest grupa Brothers Grimm.
Czytaj Więcej
Jazz, narty i Dasha
Weekend

Jazz, narty i Dasha

Zawody w plenerze na górze Sobolina Otwarty puchar „Servico” na Sobolinaya odbywa się od 12 lat. Zarówno zawodowcy, jak i amatorzy mogą konkurować. Uczestnicy występują w kilku dyscyplinach: slalom gigantyczny, narciarstwo, snowboard. Pula nagród pucharu wynosi 450 tysięcy rubli. Na koniec konkursu organizatorzy obiecują tradycyjną imprezę.
Czytaj Więcej