Ciekawe

Właściciele Ukuleleshnaya otwierają bar Bałałajka

16 kwietnia w barze Arbat otwiera się bar bałałajka. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Uruchomienie nowej instytucji podjęli właściciele restauracji i restauracji Ukuleleshnaya Valeria Dorodnykh i Ekaterina Nesterova.

Na czele baru stoi Dmitrij Urusov, który ma doświadczenie w Rock-n-Roll, Ogonyok i Dream Bar. Był także odpowiedzialny za napoje w Ukuleleshnaya. Urusov oferuje odwiedzającym szeroki wybór rosyjskiego piwa rzemieślniczego i domowych nalewek z wódki.

Kuchnią w Bałałajce zarządza Farhod Raimberdiew, który wcześniej pracował z kucharzem Jamie Oliver, a także w restauracjach Ginza Project i Björn. W menu znajdują się kalmary w gorącym sosie z marchewką (250 rubli), ziemniaki nadziewane boczkiem, śmietana (350 rubli), paluszki ziemniaczane (200 rubli), zupa kaca z wieprzowiną i makaronem (350 rubli), a także pieczona cielęcina z Bulgur (420 rubli).

„Bałałajka”

Adres: Ulica Arbat, 23

Czas pracy:
od 12:00 do 00:00

Tel .: +7 (495) 740-90-61

Facebook

Średnia ocena: 1000 rubli

Pomimo nazwy paska, w jego projekcie nie ma jasnych popularnych motywów drukowanych. Według właścicieli projektanci nie byli zainspirowani rosyjskimi tradycjami folklorystycznymi, ale wykonali proste wykończenie w kolorze czarnym, szarym i białym. W tym samym czasie zabrano całą ścianę na bałałajki. Narzędzia w instytucji można kupić.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej