Ciekawe

Właściciele baru Mishka otwierają klub taneczny na placu Konyushennaya

Właściciele baru Mishka i kawiarni Clean Plate Society Alexander Berkovsky i Kirill Ivanov z grupy SBPH otwierają klub Dance Floor.

Pojawi się na podwórkach na placu Konyushennaya w miejscu baru IT Kluch, w którym pracował do lata ubiegłego roku, a następnie przeniósł się do Moskwy.

Pokój o długości 330 metrów zostanie podzielony na restaurację i parkiet taneczny. Kucharze z Clean Plate Society są odpowiedzialni za kuchnię, według założycieli koncepcja pozostaje ta sama: proste, dobrze ugotowane jedzenie przeplatane bardziej oryginalnymi pozycjami. Te ostatnie obejmują na przykład tarte flambe - alzacką wersję pizzy.

Parkiet będzie czynny dwa dni w tygodniu w piątki i soboty od szóstej wieczorem. Kuchnia zostanie zamknięta o jedenastej, po czym do rana instytucja będzie działać w formie klubu z tańcami i imprezami specjalnymi. Pod nimi będzie dziedziniec z barem, girlandami i obręczą do koszykówki.

Klub zostanie otwarty 30 kwietnia imprezą z udziałem DJ-ów Marka Shchedrina i Timofeya.

„Parkiet taneczny”

ADRES: Plac Konyushennaya, 2

CZAS PRACY: w piątki i soboty od 18:00 do 06:00

fb.com

Zdjęcie: "Dance floor"

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego
Dobry nawyk

Zmień pozycję w ciągu dnia roboczego

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu rozumiemy niebezpieczeństwo siedzącej pracy i dlaczego potrzebne są miękkie pufy i wysokie stoły. Inżynier Ruslan Mamaev DevOps, Skyeng Prawie 100% mojej codziennej pracy wykonuję na komputerze.
Czytaj Więcej
Ładuj gadżety poprawnie
Dobry nawyk

Ładuj gadżety poprawnie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dzisiaj - o tym, jak prawidłowo ładować gadżety: smartfony, tablety, laptopy, zegarki i słuchawki - aby przedłużyć ich żywotność i nie zabić baterii przed czasem. Vlad Filatov, dziennikarz high-tech, bloger wideo Mam kilka rodzajów urządzeń, które ładuję każdego dnia: inteligentne zegarki, tablety, laptopy i słuchawki bezprzewodowe.
Czytaj Więcej
Noś wymienne buty w pracy
Dobry nawyk

Noś wymienne buty w pracy

Po przedłużającym się indyjskim lecie do miasta przyszło zimno, ale najgorsze jeszcze przed nami. Śnieg, odczynniki, odchody i inne (przerażające, aby pomyśleć, co jeszcze) brud zabieramy ze sobą do domu, na uniwersytet, do pracy, a następnie nosimy przez cały dzień w pokoju. Coś wchłania się w dywan, a coś pozostawia nieprzyjemne ślady na płytce, powodując niezadowolenie personelu sprzątającego.
Czytaj Więcej
Przechowuj przedmioty według kategorii
Dobry nawyk

Przechowuj przedmioty według kategorii

Życie wokół mówi o prostych czynnościach, które czynią życie lepszym. Dzisiaj porozmawiamy o przechowywaniu rzeczy według kategorii (a nie według strefy, jak wielu jest przyzwyczajonych) - jakie są zalety i jak to zorganizować. Irina Tsyplenkova konsultant ds. Sprzątania, organizator przestrzeni, założyciel projektu „Pełne zamówienie” Jakie są zalety przechowywania według kategorii?
Czytaj Więcej