Ciekawe

Sklep rzemieślniczy Vataga Express otworzył bar

Sklep rzemieślniczy Vataga Express przeniósł się z Prospekt Mira na ulicę Krasnoprudnaya i otworzył własny bar. To było wokół Życie wokół przedstawicieli instytucji.

Vataga Express


Adres: Krasnoprudnaya, 22/24 (stacja metra „Krasnoselskaya”)

Czas pracy:od 13:00 do 23:00

Średnia kontrola: 900 rubli

  Facebook, Instagram

Cydr (cena za litr)

Gruszka / Jabłko / Wiśnia - 290 rubli

Truskawka / Śliwka - 290 rubli

Berberys - 320 rubli

Przekąski

Kiełbasy Myśliwskie - 230 rubli

Deer Ham - 500 rubli

Pomysł: Koncepcja Vataga Express to bar z Tobą. Głównym zadaniem paska, według jego właścicieli, jest popularyzacja rzemiosła. Tutaj możesz kupić piwo na wynos lub wypić drinka w barze, który otwiera się w sklepie. W asortymencie - 20 gatunków piwa beczkowego i 60 rodzajów piwa rzemieślniczego w butelkach. Przekąski do piwa zapewnia DeerBeer, który nosi różne rodzaje dziczyzny z Workuty.

Projekty: Vataga Express współpracuje z Gas Brew, petersburskim browarem, który uwielbia eksperymentować z piwem. Wspólnie wprowadzają ograniczone kolekcje, które są sprzedawane wyłącznie w The Vataga.

Wnętrze: W projekcie Vataga Express dominuje heban.

Zdjęcie dzięki uprzejmości The Vataga Express

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk
Ludzie

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk

Miasto ma kilkadziesiąt schronień dla bezdomnych zwierząt. Koty i psy przybywają tam w dużych ilościach i na różne sposoby, ale znacznie rzadziej zdobywają nowych właścicieli. Życie wokół znalazło zwierzęta, które miały szczęście znaleźć dom, i rozmawiało z tymi, którzy zdecydowali się wziąć je dla siebie.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin
Ludzie

Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin

Polina Manskaya, dziennikarka kulinarna, twórczyni Foodandfood.ru, witryny poświęconej jedzeniu i podróżom, opowiedziała Lifeowi, jak po studiach we włoskiej szkole dla profesjonalnych szefów kuchni przebywała na stażu w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, co kosztowało i uczyło. WYBÓR RESTAURACJI Przed studiami w akademii kulinarnej nigdy nie pracowałem jako kucharz, ale byłem zainteresowany uzyskaniem stażu w restauracji z gwiazdkami Michelin.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach

Muzeum Moskiewskie organizuje wystawę poświęconą dawnym majątkom szlacheckim, które znajdują się na terenie tzw. Nowej Moskwy, w przestrzeni między Autostradą Kijowską a Warszawską, która nagle stała się miastem. Rosyjskie majątki szlacheckie to ból i smutek zarówno dla Ministerstwa Kultury, jak i miłośników architektury: w większości przypadków są to zapomniane ruiny, które należy przechowywać kosztem budżetu, ale nie przeznaczaj pieniędzy na ich odbudowę.
Czytaj Więcej