Ciekawe

Bar Black China otwiera się w Basque Lane

Bar Black China zaczyna działać na Basque Lane. To nowy projekt Anny Dolgushiny i Madiny Kazhimovej (Wong Kar Wine, Port). Przedstawiciele instytucji opowiadali Life o swoim projekcie.

Sztabka czarnej porcelany


Adres: Basque Lane, 13

Czas pracy: 17: 00-00: 00, piątki i soboty do 02:00

Sałatki I Warzywa

Pokonane ogórki - 330 rubli

Sałatka z grzybami drzewnymi - 330 rubli

Sałatka Z Kiełków Soi, Kalmarów I Grejpfruta 370 rubli

Sałatka Z Warzywami W Masle Orzechowym - 340 rubli

Zestaw Kimchi - 480 rubli

Dim Sum / Gedza

Gyoza z wołowiną w sosie sezamowym - 360 rubli

Khao long bao z wołowiną i krewetkami - 420 rubli

Dim Sum z krewetkami i wieprzowiną - 390 rubli

Krewetki Dim Sum - 480 rubli

Pomysł: Pierwotnie planowano, że nowa instytucja będzie się specjalizować w daniach mięsnych. Jednak podczas przygotowywania projektu zmieniła się koncepcja: z jedzenia nacisk został przeniesiony na bar w azjatyckim stylu, niezwykłym dla Petersburga. Czarne Chiny będą obsługiwać całą kolekcję rzadkich azjatyckich alkoholi, takich jak sake (240-540 rubli) - od lekkich cytrusów i wanilii po nasyconą paprykę, linię koktajli na bazie destylatów japońskich i koreańskich - soju, sake, sescha (360-480 rubli) i wino

Menu obejmuje klasyczne przekąski, takie jak bite ogórki (380 rubli), tataki (360-490 rubli), kilka opcji ceviche i tatar w stylu azjatyckim. Główne dania to pierogi gyoza z wołowiną i siedem opcji dim sum (330-380 rubli): jedz z kaczką, grzybami chińskimi, dorszem, krewetkami i kurczakiem.

Szef kuchni: Kuchnią kierowała Nikita Lopatin (Raj).

Wnętrze: Wnętrze zakładu z 50 miejscami zostało opracowane przez biuro architektoniczne DA Architects (Gastroli, Port). W projekcie zastosowano ciepłe naturalne materiały i konstrukcje wykonane z dębu i betonu.

Obejrzyj wideo: Wonder Woman 2017 - No Man's Land Scene 610. Movieclips (Październik 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?
Ludzie w mieście

„Jesteś chory, czy co?”: Jak żyją Urale, którzy zrezygnowali z alkoholu?

Dzisiaj alkohol jest tradycyjnym składnikiem życia, który towarzyszy zarówno radości, jak i smutkowi. Kieliszek wina podczas kolacji i kilka koktajli w piątek wieczorem są dla kogoś uważane za zwyczajne - wydaje się, że nie będzie nic oprócz przyjemnego relaksu przy niewielkiej ilości alkoholu. Ale w sierpniu 2018 r. Eksperci ONZ doszli do wniosku, że nawet najmniejsze porcje alkoholu powodują poważne szkody zdrowotne i znacznie zwiększają prawdopodobieństwo przedwczesnej śmierci z powodu chorób serca, raka i wypadków.
Czytaj Więcej
„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie
Ludzie w mieście

„Kim jesteśmy, gdzie, dokąd jedziemy”: Życie wokół Jekaterynburga mówi o sobie

Według teorii Marshalla McLuhana świat staje się globalną wioską. W Moskwie, Nowym Jorku lub Berlinie ludzie są zjednoczeni na poziomie idei i znaczeń, a nie na podstawie geograficznej. Życie w Jekaterynburgu, dużej wiosce, podczas drugiej jesieni gromadzi ludzi o ograniczonych umysłach, opowiadających historie o obywatelach i ich projektach, ich wartościach i marzeniach.
Czytaj Więcej
Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie
Ludzie w mieście

Dzieci o swoich ulubionych miejscach w Moskwie

Ponad półtora miliona dzieci mieszka w Moskwie, ale ich obecność w mieście jest prawie niezauważalna: nie jeżdżą transportem publicznym w dni powszednie, docierają do centrum w rzadki weekend, nie wolno im chodzić samotnie przez długi czas nawet na własnym podwórku, nie wspominając o samodzielnych spacerach dzielnica w firmie na dziedzińcu.
Czytaj Więcej
Gram w zespole coverowym
Ludzie w mieście

Gram w zespole coverowym

Jednym z założeń sukcesu firmy jest: skorzystanie z najlepszych doświadczeń, aktualizacja, udoskonalenie na swój sposób i wdrożenie. W rzeczywistości takie podejście dotyczy nie tylko firm i przedsiębiorców, ale także świata show-biznesu. Faktem jest, że dziś popularność grup osłaniających rośnie i stopniowo zastępują oryginalne grupy autorów z imprezy Olympus.
Czytaj Więcej