Ciekawe

Bar Black China otwiera się w Basque Lane

Bar Black China zaczyna działać na Basque Lane. To nowy projekt Anny Dolgushiny i Madiny Kazhimovej (Wong Kar Wine, Port). Przedstawiciele instytucji opowiadali Life o swoim projekcie.

Sztabka czarnej porcelany


Adres: Basque Lane, 13

Czas pracy: 17: 00-00: 00, piątki i soboty do 02:00

Sałatki I Warzywa

Pokonane ogórki - 330 rubli

Sałatka z grzybami drzewnymi - 330 rubli

Sałatka Z Kiełków Soi, Kalmarów I Grejpfruta 370 rubli

Sałatka Z Warzywami W Masle Orzechowym - 340 rubli

Zestaw Kimchi - 480 rubli

Dim Sum / Gedza

Gyoza z wołowiną w sosie sezamowym - 360 rubli

Khao long bao z wołowiną i krewetkami - 420 rubli

Dim Sum z krewetkami i wieprzowiną - 390 rubli

Krewetki Dim Sum - 480 rubli

Pomysł: Pierwotnie planowano, że nowa instytucja będzie się specjalizować w daniach mięsnych. Jednak podczas przygotowywania projektu zmieniła się koncepcja: z jedzenia nacisk został przeniesiony na bar w azjatyckim stylu, niezwykłym dla Petersburga. Czarne Chiny będą obsługiwać całą kolekcję rzadkich azjatyckich alkoholi, takich jak sake (240-540 rubli) - od lekkich cytrusów i wanilii po nasyconą paprykę, linię koktajli na bazie destylatów japońskich i koreańskich - soju, sake, sescha (360-480 rubli) i wino

Menu obejmuje klasyczne przekąski, takie jak bite ogórki (380 rubli), tataki (360-490 rubli), kilka opcji ceviche i tatar w stylu azjatyckim. Główne dania to pierogi gyoza z wołowiną i siedem opcji dim sum (330-380 rubli): jedz z kaczką, grzybami chińskimi, dorszem, krewetkami i kurczakiem.

Szef kuchni: Kuchnią kierowała Nikita Lopatin (Raj).

Wnętrze: Wnętrze zakładu z 50 miejscami zostało opracowane przez biuro architektoniczne DA Architects (Gastroli, Port). W projekcie zastosowano ciepłe naturalne materiały i konstrukcje wykonane z dębu i betonu.

Obejrzyj wideo: Wonder Woman 2017 - No Man's Land Scene 610. Movieclips (Luty 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland
Weekend

Festiwal SKIF, koncert Motorama i otwarcie Kuznya House w New Holland

Wystawa Abstrakty radzieckiego hałasu Wystawa-prezentacja interdyscyplinarnego projektu austriackiego artysty i kuratora Aleksandra Felcha, który od dawna mieszka w Petersburgu i gromadzi swego rodzaju archiwum radzieckich artefaktów, takich jak taśmy analogowe wyprodukowane pod koniec lat 80., losowe fotografie, nagrania dźwiękowe hałasu miejskiego, a także dokumentację wideo własnych akcji i występów.
Czytaj Więcej