Ciekawe

Na ulicy Rubinstein zdobył „Herbatę”

Wegetariańska kawiarnia „Buddha and Tea” na Rubinstein Street radykalnie zmieniła koncepcję: teraz jest to herbaciarnia, w której odbywają się ceremonie parzenia herbaty i serwowane jest również klasyczne tajskie jedzenie. Instytucja działa w trybie zamkniętym: aby się tutaj dostać, musisz najpierw zarejestrować się przez telefon, a stały właściciel i inspirator ideologiczny projektu, Stanislav Poe, wyda karty klubowe. Organizatorzy opowiedzieli Life o szczegółach nowego miejsca.

Herbaciarnia


Adres: Ulica Rubinstein, 21

Czas pracy: 16: 00-01: 00, poniedziałki - dzień wolny

Zupa Tom Yam - 500 rubli

Sajgonki - 500 rubli

Sałatka Z Owoców Morza - 500 rubli

Grillowane Sery - 500 rubli

Makaron Owoce Morza - 500 rubli

Pomysł: Główną specjalizacją tej instytucji jest herbata. Kolekcja zawiera około 70 odmian, które są warzone dla odwiedzających przy użyciu tradycyjnej chińskiej technologii. Jednocześnie koszt ceremonii parzenia herbaty (500–800 rubli) jest bardzo demokratyczny, biorąc pod uwagę, że zestaw jest przeznaczony dla dwóch lub trzech osób.
Kompaktowe menu obejmuje klasyczne dania tajskie: zupę z ignamu (500 rubli), sajgonki (500 rubli), makaron i ryż z owocami morza (500 rubli) oraz dwa desery - pudding ryżowy i galaretkę z mango.

Szef kuchni: W związku z tym w swojej herbaciarni nie ma szefa kuchni, właściciela restauracji Stanislav Poe, który mieszkał w Tajlandii i starał się, aby potrawy były jak najbardziej autentyczne.

Wnętrze: Instytucja składa się z trzech sal. Pierwsza to otwarta kuchnia, druga to herbaciarnia, która służy również jako jadalnia. Wreszcie, jest mały relaksujący przeznaczony wyłącznie na ceremonie herbaty.

Obejrzyj wideo: Dzień Ojca w Pasażu Rubinsteina (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najnowszych wojskowych gadżetów

Oculus Rift dla czołgisty, który jest wirtualną rzeczywistością do kontrolowania czołgu Hełm Oculus Rift może być używany nie tylko w grach: pewnego dnia dowiedział się, że armia norweska testuje urządzenie do własnych celów. Na poligonie wojskowym w Rennes mechanicy kierowców kontrolują czołgi w hełmach rzeczywistości wirtualnej - pozwala to uzyskać 360-stopniowy widok wokół samochodu.
Czytaj Więcej
Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie
Przyszłość

Hopes Tech: 10 najpiękniejszych sklepów na świecie

Duże sieci handlowe i deweloperzy coraz częściej zamawiają nowe sklepy i centra handlowe przez znanych architektów, oczekując, że nietypowy design przyciągnie nowych klientów. H&F dowiedział się, jak wyglądają najciekawsze sklepy na świecie. SunnyHills Confectionery LOKALIZACJA Tokio, Japonia Data otwarcia 2013 Architekt Kengo Kuma Tajwańska firma SunnyHills jest jedną z głównych sieci cukierniczych w Azji Południowo-Wschodniej.
Czytaj Więcej
People X: Secret Labs of the Future Lab w Google
Przyszłość

People X: Secret Labs of the Future Lab w Google

Google X jest ulubionym pomysłem Siergieja Brina: częściowo tajne laboratorium badawcze specjalizujące się w fantastycznych i prawie niemożliwych do zrealizowania projektach, które powinny zmienić otaczający nas świat. Na temat Google X prawie nic nie wiadomo, ale Google Glass opracowuje okulary rzeczywistości rozszerzonej i poważnie zastanawia się nad fantastycznymi pomysłami, np. Windami kosmicznymi lub latającymi deskami z „Powrót do przyszłości”.
Czytaj Więcej
Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES
Przyszłość

Młodzi technicy: najciekawsze gadżety wystawy CES

Consumer Electronics Show (CES) zakończyło się w piątek w Las Vegas, na którym firmy zaprezentowały swoje najnowsze produkty z zakresu elektroniki użytkowej. Oprócz gigantów technologicznych uczestniczyły w nim młode firmy. Wybraliśmy najciekawsze pomysły startupowe prezentowane na wystawie, które w przyszłości mogą zmienić świat.
Czytaj Więcej