Ciekawe

W „Parku kultury” otwarto kawiarnię I Like Grill

Restauracja I Like Grill, która jest częścią holdingu Perelman People, została otwarta w Parku Kultury. To było wokół Życie wokół przedstawicieli instytucji.

Lubię grilla


ADRES:św. Lew Tołstoj, 18b

Średnia kontrola: 1500 rubli

FACEBOOK

SAŁATKI

Sałatka Z Szynką Wieprzową - 520 rubli

Sałatka Z Ciecierzycy Z Daktylami I Selerem - 470 rubli

Sałatka z marynowanych ogórków i masła - 390 rubli


ZUPY

Zupa Ogonowa - 430 rubli

Zupa Kalafiorowa Z Curry - 410 rubli

POMYSŁ: Podstawą menu są potrawy mięsne przygotowywane na różne sposoby (pieczenie, wędzenie, wykrawanie, pieczenie i inne rodzaje przetwarzania). Twórcy instytucji połączyli dwa projekty w jednym miejscu: uliczną strefę jedzenia I Like Grill Daily i restaurację I Like Grill.

CHEF: Za kuchnię odpowiada szef kuchni restauracji Dmitrij Parikov. Kucharzami I Like Grill są Vladimir Devyataykin i Igor Savin. Za listę win odpowiedzialni są dwaj sommelierzy: Lena Lebedeva i Andrey Abramov. Bar zajmuje się Eugene Catelli. Pomysł instytucji należy do właściciela restauracji Perelman People Vladimir Perelman.

WNĘTRZE: Architekt i dekorator Perelman People, trzymając Evgeny Pozharsky, pracował nad projektem I Like Grill. Głównym przedmiotem wnętrza był otwarty kocioł o średnicy pięciu metrów, wykonany z masywnej metalowej ramy i 589 płyt.

Obejrzyj wideo: VIII Jarmark Muszyński (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Nord Coffee, gruziński catering publiczny i kawiarnia przy basenie Seagull
Odkrycie tygodnia

Nord Coffee, gruziński catering publiczny i kawiarnia przy basenie Seagull

Nord Coffee Adres: Oruzheyny per., 5, wejście od 4. Tverskaya-Yamskaya Godziny otwarcia: 09: 00-21: 00 Średni rachunek: 500 rubli facebook W Mayakovskaya otworzyła się mała kawiarnia Nord Coffee. W menu: kawa espresso, oryginalne napoje i alternatywa - hario, aeropress i Kemex. W kawiarni prawie nie ma jedzenia, ale są ciastka i kanapki z Hungry Wool, które można zjeść na miejscu lub zabrać ze sobą.
Czytaj Więcej
Zwierzęta na ulicy Nekrasova, są 3 Vegetarian Restaurant i Jekyll & Hide Bar
Odkrycie tygodnia

Zwierzęta na ulicy Nekrasova, są 3 Vegetarian Restaurant i Jekyll & Hide Bar

Adres zwierząt: ul. Niekrasow, 60 Telefon: +7 (812) 929-69-59 Średni rachunek: 1200 rubli facebook Nowy projekt na dużą skalę autorstwa Yosa Frumkina i Aleksandra Vardanyana (Fartuk, Unia, Pory roku) w historycznym budynku Partnerstwa Zagłębia na ulicy Niekrasowa. Zwierzęta mają niezwykłe wnętrze (ściany w kolorze ochry, solidne meble, ogromne witryny i montowana na suficie instalacja przypominająca chmury), równie godne uwagi menu inspirowane śródziemnomorskimi specjałami oraz dużą listę win szefa kuchni-sommeliera Arseny Gordienko.
Czytaj Więcej
Dolphin Coffee Shop, Kito Poke & Kids Restaurant
Odkrycie tygodnia

Dolphin Coffee Shop, Kito Poke & Kids Restaurant

Kito Poke Adres: Rozhdestvensky blvd, 1 godziny: 11: 00-23: 00 Średni rachunek: 700 rubli instagram Nowy narożny kito Poke zarobił na rynku centralnym. W menu znajduje się kilka odmian hawajskiego dania ze świeżymi rybami, koktajlami i lemoniadą na bazie soku yuzu. Możesz samodzielnie zebrać dowolną miskę ze składników, które lubisz, lub możesz już odebrać ją od szefa kuchni.
Czytaj Więcej
Cafe-bar „Hussars” na Fontance, drugi kieliszek do wina „At Larisa” i Ionoff Bar
Odkrycie tygodnia

Cafe-bar „Hussars” na Fontance, drugi kieliszek do wina „At Larisa” i Ionoff Bar

„Husaria” Adres: Nab. 40 Fontanka, telefon: +7 (911) 096-12-66 Średni rachunek: 500 rubli instagram Twórcy restauracji „Lew i ptak” oraz sieci „Khachapuri i wino” Lisa Simonova i Maurice Shakaya otworzyli w kawiarni bulwaru Fontanka „Husars” . Zakład w rosyjskim stylu działa jednocześnie w kilku formatach: rano można zjeść kawę i śniadanie, po południu zjeść tani posiłek, a wieczorem pominąć kieliszek szampana (od 170 rubli) lub wypić koktajl (270-390 rubli).
Czytaj Więcej