Ciekawe

Crumble Cafe otwarto na Wyspie Wasilewskiej

Crumble Cafe pojawiło się na Bolshoy Prospect na Wyspie Wasilewskiej. Zostało otwarte przez Pavela Poluykevicha i Veronikę Sorokinę. O tym życiu wokół opowiedzieli przedstawiciele instytucji.

Kruszyć


ADRES:Bolshoy pr. V.O., 5

Średnia ocena: 300 rubli

śniadanie

Płatki owsiane z orzechami - 80 rubli

Musli i jogurt -130 rubli

Francuskie Naleśniki -170 rubli

Pełne śniadanie angielskie - 220 rubli


Desery

Pomarańczowa Babeczka - 80 rubli

Pudding Ryżowy -100 rubli

Tart-Taten -120 rubli

Apple Crumble - 110 rubli

Pomysł: Według organizatorów petersburscy restauratorzy nie zwracają wystarczającej uwagi na tradycyjną angielską kuchnię. Do wypełnienia luki wzywa się kompaktową kawiarnię, w której na śniadanie podaje się na przykład płatki owsiane z orzechami i suszonymi owocami (80 rubli), smażone jajka z boczkiem, wędzone kiełbaski i fasolę (220 rubli), a przez resztę czasu karmi się je pasterskim ciastem (200 rubli) lub Yorkshire wybrany pudding z łososiem lub pieczoną wołowiną (210 rubli).

Szef kuchni: Jeden ze współzałożycieli, Pavel Poluykevich, który wcześniej pracował w restauracji Pier, jest odpowiedzialny za dania w restauracji.

Wnętrze: Właściciele zaangażowali się we wnętrze zakładu z 30 miejscami. Kawiarnia składa się z dwóch sal i urządzona jest w klasycznym stylu.

Obejrzyj wideo: Suspense: The Bride Vanishes Till Death Do Us Part Two Sharp Knives (Marzec 2020).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show
Weekend

Urodziny Rabitsy, Life at regatta i Claude Lantsman's Napalm show

Film Olgi Darfi „I Am Gagarin” Pokazy filmowe „Napalm” Dokument o miłości sprzed pół wieku, który został zebrany krok po kroku przez autora „Shoa” Claude'a Lantsmana. To historia krótkiego spotkania, które zmieniło życie dwóch osób - Francuza i pielęgniarki Koreańskiego Czerwonego Krzyża. Film został po raz pierwszy zaprezentowany w zeszłym roku na festiwalu filmowym w Cannes i zebrał wiele entuzjastycznych odpowiedzi.
Czytaj Więcej
Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files
Weekend

Retrospektywa Wima Wendersa, wystawa Pepperstein, powrót The X-Files

Dokąd pójść „Łowcy marmurowych głów (Archeologia przyszłości)” Kiedy: 28 stycznia - 28 lutego Gdzie: Muzeum badań Rosyjskiej Akademii Sztuki (nasyp Universitetskaya 17) Koszt: 200 rubli Pierwsza wystawa wpływowego rosyjskiego artysty Pavla Peppersteina w Petersburgu od dziewięciu lat, który w zeszłym roku ustanowił osobisty rekord, gdy jego praca opuściła aukcję za 165 tysięcy euro.
Czytaj Więcej
Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”
Weekend

Koncerty Zemfiry i „Talnika”, wystawa sztuki odwilży i „targu Lambada”

Wystawa „Odwilż w Moskwie: 1953–1968” Wielkoskalowy projekt Muzeum Moskiewskiego na temat sztuki i kultury odwilży. Obrazy i rysunki, projekty architektoniczne, plakaty filmów Kozintseva i Tarkowskiego, pierwsze wydania poetów lat sześćdziesiątych i przedruki zrehabilitowanych modernistów współistnieją z artefaktami, które przenoszą obraz czasu - plakaty na temat eksploracji przestrzeni, mebli, urządzeń i odzieży.
Czytaj Więcej