Odkrycie tygodnia

Medusa Asian Kitchen Bar, Sparkling & New Cutfish

Bistro z mątwy

Adres: św. Lesnaya, 5 (pne „Biały kwadrat”)

Godziny otwarcia: 12:00-00:00 

Średnia kontrola: 2 000 rubli

cutfishbistro

Kolejne odkrycie od Aleksandra Oganezova i ponownie w rejonie Białorusi - trzecia azjatycka restauracja Cutfish została otwarta w centrum biznesowym White Square. Menu, jak zawsze, obejmuje idealne sashimi i sushi, ręczne bułki, poké, dania z grilla, a także desery i oczywiście bawełniany sernik.

Gastrobar „Sparkling”

Adres: św. Pyatnitskaya, 82/34, s. 1

Godziny otwarcia:Pon - Th .: 11: 00-00: 00; Pt - sobota: 11: 00-03: 00; niedz .: 11: 00-00: 00

Średnia kontrola: 1000 rubli

facebook

Właściciel „Wine Bazaar” Jewgienij Kachałowa otworzył gastrobar Pyatnitskaya „Musujące”. Jak sama nazwa wskazuje, nacisk kładziony jest na wina musujące, teraz w barze wlewa się około dziesięciu odmian do szklanek, a na ich podstawie przygotowywane są również koktajle. Jewgienij Nasyrow został szefem marki gastrobar, dla „Musującego” opracował menu do wina: potrawy w ogniu, pasty, riyet, tarty, ceviche i desery.

Medusa Asian Kitchen Bar

Adres: Bersenevsky per., 2, s. 1

Godziny otwarcia:Pon - czw., Niedz .: 12: 00-00: 00; Pt - sobota: 13: 00-02: 00

Średnia kontrola: 2 000 rubli

facebook

Kolejny wspólny projekt Antona Pinskiego, Arkadiego Novikova i szefa kuchni Glen Ballis został otwarty w Czerwonym Październiku. Azjatycka restauracja na świeżym powietrzu serwuje przekąski, wszelkiego rodzaju tarty, miski, ryż i owoce morza. Kartę barową wykonał Mikhail Sivak, który podkreślał różne rodzaje koktajli sake i azjatyckich. Restauracja okazała się duża, ale dość przytulna - ze względu na wysokie ciemne sufity i jasne meble tapicerowane.

„Coffeemania” w „Belorusskaya”

Adres: św. 1st Tverskaya-Yamskaya, 21 (Four Winds Business Centre)

Godziny otwarcia: 08:00-00:00

Średnia kontrola: 2 000 rubli

kawa

Na Tverskaya otworzyła kolejną sieć restauracji „Coffeemania”. Projekt nowego projektu wykonała Evgenia Uzhegova, wszystkie meble do restauracji zostały wykonane na zamówienie od rosyjskich mistrzów. Jak zawsze, menu obejmuje dania kuchni rosyjskiej, kotlety kraba, barszcz, makaron z kurczakiem, sałatkę Bora Bora i desery, za które szczególnie uwielbia restauracja.

Degustator Gastromarket

Adres: Presnenskaya emb., 12

Godziny otwarcia: 10:00-23:00

Średnia kontrola: 500 rubli

W Moskwie, na ujemnym parterze wieży federacyjnej, otwarto delikatesy Degustator. Witryna zjednoczyła ponad 16 koncepcji: teraz w kosmosie można znaleźć tajski kącik BaMi, ukochaną Bổ, kawiarnię LES, wszelkiego rodzaju ciasta z Łubowa Pirogowej, krewetki z 1. Krewetek, Poke House i inne punkty z kuchniami z całego świata .


Zdjęcia: cover, 4 - Coffeemania, 1 - Cutfish Bistro, 2 - Sparkling, 3 - Medusa Asian Kitchen Bar, 5 - Degustator

Obejrzyj wideo: Pretty Girl Shows How to Make Hookah out of Coca Cola Bottle (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Odkrycie tygodnia, Następny Artykuł

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego
Osobiste doświadczenie

Reżyser telewizyjny ze Stanów Zjednoczonych nakręcił film dokumentalny o studentach ratowniczych. Dlaczego

W ramach American Film Festival Show US! Tim Warren, producent i reżyser seriali i programów telewizyjnych w USA, przybył do Władywostoku. W „Ocean” pokazał swój film dokumentalny „School 911”. Jest to historia paragrafu 53 karetki pogotowia w miejscowości Derien (Connecticut) z populacją 20 tysięcy mieszkańców. Ten post jest jedynym w mieście, a licealiści pracują tam od 50 lat.
Czytaj Więcej
Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji
Osobiste doświadczenie

Jako nauczyciel z Indii podróżował rowerem do Rosji

Pod koniec lutego 28-letni nauczyciel matematyki z południowych Indii wybrał się na długą wycieczkę rowerową, której celem było wyjechać do Rosji i zobaczyć Mistrzostwa Świata na własne oczy. Przez cztery miesiące Franciszek widział pięć krajów, latał, płynął i przebył 4700 kilometrów. Życie wokół spotkało podróżnika w Petersburgu (z Moskwy Franciszek przybył już bez roweru) - powiedział, jak to było.
Czytaj Więcej
Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych
Osobiste doświadczenie

Co dzieje się w sieciach społecznościowych dla kobiet w ciąży, podróżników i prawosławnych

Na życzenie można znaleźć wiele sieci społecznościowych w serwisach wyszukiwania: niektóre są przeznaczone do randek, inne jednoczą ludzi niektórych zawodów, a inne - wyznawców określonej religii. Istnieją dziwne sieci społecznościowe - na przykład dla zombie lub zwierząt domowych. Życie większości tych witryn jest krótkie: są one uruchamiane i, nie udało im się zdobyć wystarczającej liczby odbiorców, przestają być sieciami społecznościowymi - aktualizacje tam, jeśli się zdarzają, nie są częstsze niż kilka razy w miesiącu, a aktywni użytkownicy przechodzą na bardziej znane strony.
Czytaj Więcej