Ciekawe

W Sankt Petersburgu otwiera się sieć dyskontów kulinarnych Gusli

Bukareszt zdobył pierwszy punkt przyszłej sieci demokratycznych kulinarnych Gusli. Średni rachunek w instytucji to 200 rubli (najdroższe zaciągnięcie to 45 rubli, ciasto ważące pół kilograma kosztuje około 200). Kuchnia jest oddzielona od przedpokoju szklaną przegrodą, aby goście mogli zobaczyć, jak działają kucharze. Oprócz ciastek i deserów w Gusli można kupić sałatki, produkty gorące i rolnicze - około 400 różnych potraw.


Gusli to pierwszy niezależny projekt Fiodora Sokiryanskiego, dyrektora generalnego Magnat Corporation, który doradza Chocolate Girl, Sbarro, Sochi Park i innym restauracjom. Instytucja nie pracuje z mrożonymi surowcami i półproduktami, jagodowe napoje owocowe nie są przetwarzane termicznie, a wszystkie produkty mleczne są kupowane od rolników. Świeży chleb piecze się sześć razy dziennie.

Następny punkt zostanie otwarty przy ulicy Nowojodzajłowskiej, 31.

„Gusli z rynku kulinarnego”

Ulica Bukareszt, 66
Pn – Pt: 09: 00–21: 00
+7 (812) 925-00-54
www.magnatcorp.ru

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk
Ludzie

Ludzie w mieście: kto zabiera zwierzęta ze schronisk

Miasto ma kilkadziesiąt schronień dla bezdomnych zwierząt. Koty i psy przybywają tam w dużych ilościach i na różne sposoby, ale znacznie rzadziej zdobywają nowych właścicieli. Życie wokół znalazło zwierzęta, które miały szczęście znaleźć dom, i rozmawiało z tymi, którzy zdecydowali się wziąć je dla siebie.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin
Ludzie

Osobiste doświadczenie: staż w restauracji wyróżnionej gwiazdką Michelin

Polina Manskaya, dziennikarka kulinarna, twórczyni Foodandfood.ru, witryny poświęconej jedzeniu i podróżom, opowiedziała Lifeowi, jak po studiach we włoskiej szkole dla profesjonalnych szefów kuchni przebywała na stażu w restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, co kosztowało i uczyło. WYBÓR RESTAURACJI Przed studiami w akademii kulinarnej nigdy nie pracowałem jako kucharz, ale byłem zainteresowany uzyskaniem stażu w restauracji z gwiazdkami Michelin.
Czytaj Więcej
Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach
Ludzie

Osobiste doświadczenie: Jak uratować opuszczone osiedla na przedmieściach

Muzeum Moskiewskie organizuje wystawę poświęconą dawnym majątkom szlacheckim, które znajdują się na terenie tzw. Nowej Moskwy, w przestrzeni między Autostradą Kijowską a Warszawską, która nagle stała się miastem. Rosyjskie majątki szlacheckie to ból i smutek zarówno dla Ministerstwa Kultury, jak i miłośników architektury: w większości przypadków są to zapomniane ruiny, które należy przechowywać kosztem budżetu, ale nie przeznaczaj pieniędzy na ich odbudowę.
Czytaj Więcej