Ciekawe

W mieście pojawiły się wózki z domowymi hot dogami

Na początku czerwca w mieście zaczęły biegać dwa nowe wózki z hot dogami. Niesieciowy projekt Do Sosiski należy do Wiktora Bocharowa, który wcześniej pracował jako barman w kilku petersburskich instytucjach i jego dziewczyny Ekateriny Savchenko. Wszystkie składniki na hot dogi - kiełbaski, chleb, sosy i dodatki - gotują się same.


W asortymencie znajdują się trzy hot dogi o różnych podstawach: wieprzowina z serem, wołowina z rozmarynem i kurczak z curry. Wkrótce zostanie do nich dodana opcja wegetariańska. Kupujący może wybrać własny sos i dodatki - marynowane ogórki, pomidory, frytki lub paprykę. Możesz dodać wszystko na raz - cena hot doga jest ustalona na 150 rubli - ale właściciele radzą, aby nie przesadzać, aby nie dostać owsianki z różnych smaków. Napoje obejmują koktajle, koktajle mleczne i parzoną kawę.

Teraz Do Sosiski kursuj na imprezy muzyczne i sportowe, aw weekendy możesz znaleźć wózki w The Hat Bar na Belinsky i w klubie Air. Planowane są również regularne wycieczki na ulice miasta, możesz śledzić ruchy na swoim koncie na Facebooku.

Victor Bocharov

założyciel Do Sosiski

Zrozumieliśmy, że nisza ulicznego jedzenia w Petersburgu jest całkowicie darmowa. Te hot dogi, które są obecnie gotowane w mieście, są bez smaku i nie spełniają norm. Na przykład w naszych własnych kiełbasach używamy tylko mięsa i przypraw. Do tej pory negocjujemy z właścicielami obiektów, w których mieszkamy, lub z organizatorami wydarzeń, które mają strony z wypożyczalniami. Ale jesteśmy gotowi na chuligana i wstać gdzieś na Placu Pałacowym. Niestety koordynacja z administracją miasta jest absolutnie niemożliwa: nikt nie lubi małych firm. Ale jak dotąd nikt nas nie dotknął.

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca
Ciekawe

Co robić w Petersburgu wieczorem 27 czerwca

W poniedziałek, 27 czerwca, w Petersburgu odbędzie się kilka koncertów, pokazów filmowych i wykładów. Życie w okolicy mówi ci, co robić w mieście po pracy. Wystawa „Współcześni rosyjscy artyści - uczestnicy Biennale w Wenecji. Ulubione” Co: Po trzyletniej rekonstrukcji odnowiona Manege otwiera się na dużą skalę wystawą rosyjskich artystów, którzy uczestniczyli w weneckim Biennale od 25 lat.
Czytaj Więcej
Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod
Ciekawe

Bar Stay True otwarty w Kitay Gorod

Na stacji metra Kitay-Gorod uruchomiono nowy bar Dmitrija Sokołowa (bar Tema, pasek pomocy, bar główny, bar Lawsona, bar bezpłatny, bar wszechczasów i bar Aloha) - Stay True Bar. O tym życiu wokół powiedział sam właściciel. Szef kuchni Kirill Kulagin, który wcześniej pracował w barach z grillem Chesterfield i restauracjach Big Buffalo, jest odpowiedzialny za kuchnię w nowej instytucji.
Czytaj Więcej
Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa
Ciekawe

Gastrobar Pięć punktów na Łomonosowa

Pięć punktów na ulicy Łomonosowa - miejsce najpopularniejszego ostatnio formatu - gastrobar. Zwykle oznacza to instytucję z dobrym wyborem alkoholi i daniami kuchni restauracyjnej, która nie otwiera się zbyt wcześnie. Pomimo faktu, że zakład nadal działa w trybie testowym, a karta menu i karta barowa czeka na poważną rozbudowę, wybór jest już dość duży: jest kilkadziesiąt europejskich potraw, piwo butelkowane z Belgii i Niemiec oraz domowe napoje owocowe.
Czytaj Więcej