Ciekawe

Piąta kawiarnia Doubleby otwarta na Majakowskiej

Sieć kawiarni Doubleby otworzyła kawiarnię przy 4 Tverskaya-Yamskaya 27.

Kawa tutaj, podobnie jak w dwóch pozostałych kawiarniach, jest parzona w ekspresie do kawy i na inne sposoby: jest hario i aeropress. Menu i ceny w nowym zakładzie sieci pozostaną takie same: od 150 do 250 rubli za porcję. Czarna kawa jest nalewana za 150, za 200 rubli - z mlekiem, za 250 - napojów kawowych. Możesz także pić herbatę: w zależności od gatunku, czajnik kosztuje 200 lub 250 rubli.

 

Menu

Podwójne espresso
150 rubli

Hario
150 rubli

Aeropress
150 rubli

Lungo Australijskie
150 rubli

Cappuccino
150 rubli

Latte
200 rubli

Duże cappuccino
200 rubli

Lotos cytrusowy
200 rubli

Kakao
200 rubli

Napój kawowy „Lawenda”
250 rubli

Napój kawowy „Sage”
250 rubli

Napój kawowy „Jasmine Toffee”
250 rubli

W połowie stycznia Double B otworzył także kawiarnię w centrum biznesowym City of Capitals w Moskwie, a pod koniec miesiąca na Kalashny Lane. Flagowa kawiarnia sieci działa przy ulicy 3 Milyutinsky Lane.

Double b

4th Tverskaya-Yamskaya, 27

Strona na Facebooku

Obejrzyj wideo: Zlot Srebrna Góra 2013 MotoZloty com wywiad z Kolcem z Kolec 76 Customs (Listopad 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Zaplanuj dla przyjemności
Dobry nawyk

Zaplanuj dla przyjemności

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowym wydaniu - o tym, dlaczego ważne jest dodawanie do pamiętnika nie tylko spotkań roboczych, ale także małych (i dużych) przyjemności. Anastasia Derbasova, redaktor naczelna Huntflow W ciągu ostatnich kilku lat dużo pracowałem i aby nie stracić zmysłu obciążenia, wymyśliłem własny motywator: „Płonący termin nie przeszkadza hedonizmowi”.
Czytaj Więcej
Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie
Dobry nawyk

Poświęć 15 minut na prace domowe w dni powszednie

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Masza Shatalina, redaktorka sekcji „Dom” i „Dzieci” Wszyscy wiedzą o tym, że w weekend trzeba całkowicie się przełączyć, zrelaksować i odzyskać jak najwięcej przed nowym tygodniem pracy. Ale często sobotę i niedzielę spędza się na sprzątaniu domów, przeglądaniu i przeładowywaniu rzeczy oraz zakupach artykułów spożywczych w supermarkecie.
Czytaj Więcej
Trzymaj gadżety w porządku
Dobry nawyk

Trzymaj gadżety w porządku

Życie wokół wciąż mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. W nowej wersji - proste nawyki cyfrowe, które pomogą przedłużyć żywotność smartfonów, tabletów i laptopów. Denis Mateev Dyrektor wykonawczy Good Deeds Service Wszyscy jesteśmy bardzo zdenerwowani, gdy urządzenia elektroniczne przestają spełniać nasze oczekiwania: zamiast pracować na pełnych obrotach, psują się, zwalniają i są atakowane przez hakerów.
Czytaj Więcej
Noś kosmetyki w próbnikach
Dobry nawyk

Noś kosmetyki w próbnikach

Życie wokół mówi o dobrych nawykach i prostych czynnościach, które ostatecznie mogą uczynić życie lepszym. Dziś rozumiemy, jak złożyć przydatną i kompaktową kosmetyczkę na każdą okazję, minimalizując jej zawartość. Tekst Julia Radkevich Ekaterina Slyadneva autorka kanału telewizyjnego Beauty for 300 Nie bój się prosić o próbki narzędzi, które lubisz.
Czytaj Więcej