Ciekawe

Na skarpie Fontanka otwarto restaurację „Smak jest”

Na nabrzeżu rzeki Fontanka 82 restauracja „Taste Is” zaczęła działać w trybie technicznym - nowy projekt właścicieli Regat Alexei Ten i Kristiny Vasilyeva. Jest poświęcony tak zwanej nowej rosyjskiej gastronomii, opartej na ciekawym wykorzystaniu lokalnych produktów i przepisów krajowych.

Sergey Fokin (Grato) jest odpowiedzialny za kuchnię w Taste Is. Menu jest małe i będzie stale aktualizowane w zależności od sezonu. Jedna sekcja będzie składać się z potraw na hiszpańskim grillu Josper. Ponadto planują sprzedawać dania na wynos w Taste Is: domowy gulasz od królika hodowlanego, dżem z pigwy i mleko skondensowane z mleka koziego.


Mapa barów składa się z różnych rodzajów wódki i półtonów, a także linii wina. Średni rachunek bez napojów wynosi 950 rubli. Na czas otwarcia testu obowiązuje 30% zniżki na całe menu.

Restauracja ma trzy sale: jadalnię, kominek i winiarnię z otwartą kuchnią i ladą barową - jednocześnie mogą przyjąć około 70 gości. Teraz instytucja działa dopiero po godzinie 18:00 i może przyjąć jednocześnie 50 osób, dlatego stolik należy zarezerwować z wyprzedzeniem. Od przyszłego tygodnia „Smak jest” będzie działać od południa.

„Smak jest”

Nab. Rzeka Fontanka 82

Godziny otwarcia: od 18:00

Tel .: +7 (812) 983–33–76

Obejrzyj wideo: O parku Na (Grudzień 2019).

Popularne Wiadomości

Kategoria Ciekawe, Następny Artykuł

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie
Przewodnik

Gdzie jeździć na łyżwach w tym sezonie

Sezon zimowy rozpoczyna się w parkach moskiewskich - wieczorem w czwartek 17 listopada lodowisko w Parku Gorkiego zostało uroczyście otwarte, a po nim przygotowywane są lodowiska do startu w innych miejscach publicznych w Moskwie. Wszyscy oferują odwiedzającym wypożyczalnię rolek, muzykę i ozdoby świąteczne, a także gorące napoje i jedzenie w lokalnych kawiarniach.
Czytaj Więcej
Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie
Przewodnik

Wszystkie szczegóły trzech dni festiwalu gastronomicznego Omnivore 2014 w Moskwie

Po raz czwarty w Moskwie odbył się międzynarodowy festiwal Omnivore, w którym biorą udział szefowie kuchni, którzy tworzą młodą lub kreatywną gastronomię. Wszystkie dni moskiewskiego festiwalu Życie wokół, reprezentowane przez redaktorów „Żywności” Anny Masłowskiej i Oli Kiselevy, transmitowało na żywo to, co działo się w jego lokalach, od porannych warsztatów po ostatni posiłek w ostatniej restauracji.
Czytaj Więcej
Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza
Przewodnik

Do Bajkału! Jakiego rodzaju usługi można oczekiwać na brzegu wspaniałego morza

Wakacje nad jeziorem Bajkał stają się coraz bardziej popularne: wioska Khuzhir na wyspie Olkhon i Listvyanka należą do 10 najpopularniejszych miejsc wakacyjnych w Rosji. W ciągu zaledwie sześciu miesięcy region odwiedziło 39 tysięcy turystów zagranicznych. Jednocześnie relaks na brzegach Bajkału staje się coraz droższy (co nie zawsze oznacza wygodę), a mimo to w wielu hotelach trzeba zarezerwować miejsce na tygodnie wcześniej.
Czytaj Więcej